Zavrieť

Porady

Neberie aviváž,keď treba.

Nevie niekto návod,ako sa nastavujú trysky na práčke,čo berú prach a aviváž?Aviváž mi ide na začiatku a mala by na konci.Niekto mi vravel,že sú zle nastavené trysky,ale neviem,ako na to.
5 komentárov     zbaliť
Peggynka Typ práčky?
dekaemel Bosch Maxx 5
fortunka Ako vieš že ju berie na začiatku? Dávaš správne množstvo? Nedávaš jej veľa a teda automaticky sa vyleje hneď na začiatku (to robí moja). Vyskúšali ste ju vyčistiť?
dekaemel Myslím,že nedávam veľa.Dávam odmerku-ani nie celý vrchnák.Viem,že ide zarovno s práškom,lebo to vidím,keď sa pozriem.Čo mám vyčistiť?
fortunka hmm, na nete som našla iba take pripady ze ta avivaz vobec nesla alebo sa naplnil suflik vodou... cisti sa jednak cela pracka, ale na tieto pripady cistili ten suflik:
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Ak je to nova pracka pozri este raz do navodu, kam sa dava prasok a kam avivaz, mozno ty davas naopak. Ak davas podla navodu, tak reklamuj u predavajuceho. Urcite nenastavuj sam, pokial je pracka este v zaruke.

    Ak je to starsia pracka, trysky sa same od seba nevymenia, takze reklamuj u "majstra", ktory ti tam sahal.
    dekaemel Nikto mi nič s práčkou nerobil a všetko dávam tam kde treba.Práčka je samozrejme pol roka po záruke.Taký chytrý som aj ja.
    buchač Keby si bol chytrý, tak máš práčku už dávno opravenú...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    tak ten kto ti to vravel.....ti prečo neporadí?ako nastaviť...
    aká práčka, ako dlho o robí, robí to od začiatku...je v záruke ....
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    dekaemel No lebo dotyčný je teoretik,čo to tiež len počul.Asi ako aj vy všetci.Také rady,že či je práčka v záruke a pod. nepotrebujem.Naozaj.Dám si ju opraviť samozrejme odborníkovi.Toto bol len pokus a vidím že zbytočný.
    lujza.j tak sa tu s nami nezdržuj ....papáčko
    dekaemel Ty tu nezdržuj mňa s debilnými pindami a choď do plynu.
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Nevie niekto návod,ako sa nastavujú trysky na práčke,čo berú prach a aviváž?Aviváž mi ide na začiatku a mala by na konci.Niekto mi vravel,že sú zle nastavené trysky,ale neviem,ako na to.
    Postup opravy aj s vysvetlením, kde je chyba ...

    misoft Jasné, stručné, zrozumiteľné.....

    Neberie aviváž,keď treba.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.