Zavrieť

Porady

Dátum zaplat.dane

V piatok som podala daňové priznanie a keďže mi vyšlo, že mám zaplatiť daň, chcela som tak urobiť dnes cen internet baking, ale zistila som, že kód banky nezodpovedá môjmu, žiže kým im to príde na účet, prejde niekoľko dní. Keďže sa má daň zaplatiť do 31.3., neviem či to stihne prísť, ale hlavne ma zujíma, či dátum zaplatenia dane majú namysli kedy im to príde na účet, alebo kedy to mne z účtu odíde.
Prosím o odpoveď čo najskôr, rada by som to dnes zaplatila.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Liana30 Pozri príspevok
    V piatok som podala daňové priznanie a keďže mi vyšlo, že mám zaplatiť daň, chcela som tak urobiť dnes cen internet baking, ale zistila som, že kód banky nezodpovedá môjmu, žiže kým im to príde na účet, prejde niekoľko dní. Keďže sa má daň zaplatiť do 31.3., neviem či to stihne prísť, ale hlavne ma zujíma, či dátum zaplatenia dane majú namysli kedy im to príde na účet, alebo kedy to mne z účtu odíde.
    Prosím o odpoveď čo najskôr, rada by som to dnes zaplatila.
    Ďakujem
    Stihne to prísť, pretože platby dane sú prednostné. Lopaticky, ak si v piatok zaplatila, platba aj z účtu v ten piatok odišla. Podstatné je teda to, kedy si úhradu vykonala.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.