Zavrieť

Porady

Ako vyuzit volny cas pocas pracovnej doby ???

Ahojte poradaci,
pracujem v sukromnom sektore a volny cas si cas na internete a hladam moznost ako tento cas vyuzit rozumnejsie, teda ako sa da na internete aj zarabat .... uvazoval som aj nad e-shopom ale toho je uz trh asi plny .... robim v IT a vedel by som vyklikavat objednavky alebo robit IT podporu na dialku ..... mozno aj nieco z financnictva .... mate nejake tipy ???
Naposledy upravil xmanzmx : 10.12.12 at 13:42
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Len do doby kým ťa nenačapá zamestnávateľ.Jedna moja pacientka takto hodinovo letela,dievčina.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ...hehehehe....

    ...žeby názov témy ..." Milan sa baví ".....

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    xmanzmx Pozri príspevok
    Ahojte poradaci,
    pracujem ako zamestnanec v sukromnom sektore a pocas pracovnej doby si kratim cas na internete a hladam moznost ako tento cas vyuzit rozumnejsie, teda ako sa da na internete aj zarabat .... uvazoval som aj nad e-shopom ale toho je uz trh asi plny .... robim v IT a vedel by som vyklikavat objednavky alebo robit IT podporu na dialku ..... mozno aj nieco z financnictva .... mate nejake tipy ???
    V pracovnej dobe za ktorú dostávaš mzdu uvažovať o vyplnení času podnikaním, to je dosť silná káva. Mali by ti pridať práce alebo ubrať z výplaty.

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    ja by som jeden tip mala, pridať ti robotu, alebo ti skrátiť pracovný čas, nakoľko si predsa v práci a tvoj zamestnávateľ ti platí každú sekundu z pracovného času.

    xmanzmx je offline (nepripojený) xmanzmx

    xmanzmx
    Ale to uz nikoho nezaujima ze ako som plateny a napln svojejprace plnim .... nemal by som problem robit viac prace ale nie za tu nizku mzdu... ale asi ma tu nikto nepochopil.......
    Naposledy upravil xmanzmx : 10.12.12 at 13:38
    ACCNT ja ta chapem, mam to skoro rovnake to nie je moj problem, ze zamestnavatel mi nevie zabezpecit dostatok prace.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    xmanzmx Pozri príspevok
    Ale to uz nikoho nezaujima ze ako som plateny a ze starsi kolega nerobi ani polovicu toho co ja a berie dvojnasobny plat ....
    Veď urob ako myslíš, ale ak ti na tvoju činnosť príde zamestnávateľ, môžeš sa stať, že to bude považovať za porušenie PD s okamžitým skončením PP. Potom sa nesťažuj.

    zknihy je offline (nepripojený) zknihy

    zknihy
    buchač Pozri príspevok
    ...hehehehe....

    ...žeby názov témy ..." Milan sa baví ".....
    Nyjeeeeeeeeee

    Ja (neprovokujem) IBA komentujem

    zknihy je offline (nepripojený) zknihy

    zknihy
    xmanzmx Pozri príspevok
    Ale to uz nikoho nezaujima ze ako som plateny a napln svojejprace plnim .... nemal by som problem robit viac prace ale nie za tu nizku mzdu... ale asi ma tu nikto nepochopil.......
    Ja keď som sa u korejcov nudil - lebo som bol schopný svoju robotu (ENR) rýchlo robiť a šéfka na internet frfľala, tak som si od nej pýtal ďalšiu náplň práce (odpady)

    Ako vyuzit volny cas pocas pracovnej doby ???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.