Zavrieť

Porady

hryzúce oblečenie

Dobrý deň. Viete mi poradiť, či sa dá urobiť niečo s oblečením, ktoré na holej koži hryzie (myslím niečo iné, ako si ho vyzliecť alebo obliecť na niečo iné)?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    Aj ja som dostala radu, že údajne by mohol pomôcť "pobyt" oblečenia v mrazničke. Skúsila som to, keď som dostala do daru veľmi pekný pulóvrik, ktorý ma kúsal, ale mne mraznička nepomohla. S ľútosťou sme ho museli vrátiť. Viem, aký materiál ma kúše a stačí len jeho nepatrné množstvo v zložení látky (hoci len do 5%) a viem, že z kúpy nič nebude. Ja si dokonca nemôžem dať pod taký pulóvrik ani blúzku, kúše aj tak. Také oblečenie si jednoducho nemôžem dať na seba a podobne ako Dáša ho ani nekupujem.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    údajne pomôže pobyt v mrazničke.

    Neskúšala som to ale - už viem odhadnúť, čo ma bude hrýzť a nekupujem to. Aj keby sa mi to akokoľvek páčilo.

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Už som mala veľmi nepríjemné exémy, radšej nenosiť.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    myslí, že hryzie oblečenie, ktoré je zo 100% vlny, alebo v veľkým podielom vlny, mám také tučné pulóvre su super teplé, ale nedávam si ho na holú kožu.keď hryzie koža pri iných materiáloch, tak si myslím, že to bude v koži nie v oblečení v takom prípade by som si poriadne premastila pokožku ak nepomôže tak sup ku kožnému
    ale tiež som počula o mrazničke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.