Zavrieť

Porady

Bazén Tampa

Chcem sa Vás opýtať, či nemá doma niekto Bazén TAMPA? Teraz je v Tescu v akcii za 53,90 Eur. Poraďte, či je dobrý, dosť silný a koľko rokov vydrží?! Ďakujem za odpovede!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Zopar skusenosti najdes aj tu : http://www.porada.sk/t142745-kupa-za...ho-bazenu.html

    - v jednom prispevku od lavandy sa pise, ze odporuca praveze vysku 70 cm, nie 90. Suhlasim s nou, vyskusala som oboje,ale pohodlnejsi na lenosenie je ten 70cm.

    - my sme kupovali min. rok tiez v Draciku ,znacku si nepamatam. Boli sme ho po 3. tyzdnoch reklamovat,lebo sa celkom prekacal na jednu stranu.
    Reklamaciu uznali /aj ked sa im moc nechcelo/

    - susedia mali tiez take nieco, tam decka skakali az do jesene a bazen vydrzal.
    Takze tazko povedat, kolko ti vydzi

    Takze tento rok som kupila novy, som zvedava,kolko vydrzi ten.

    Na ohrev vody v bazene je dobre dokupit solarnu bublinkovu kryciu plachtu.
    Urychli ohrev vody a zabrani vychladzovaniu v noci,alebo za zleho pocasia.

    Na napustanie neodporucam vodu zo studne,lebo rychlo chyta riasy. Radsej z vodovodu.

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    bnorika Pozri príspevok
    Chcem sa Vás opýtať, či nemá doma niekto Bazén TAMPA? Teraz je v Tescu v akcii za 53,90 Eur. Poraďte, či je dobrý, dosť silný a koľko rokov vydrží?! Ďakujem za odpovede!!!
    od stredy sa ceny bazénov a všetkého okolo bazénov znižujú o 40%,tak vydrž do stredy

    allgreen je offline (nepripojený) allgreen

    Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac allgreen
    Ahoj,mame bazen tampa,meria 3.66 a vysku ma 76cm,lenze ked sme ho kupovali zdala sa nam vyska dostacujuca, ale 76cm je vyska celeho bazena aj s nafukovacim golierom, cize hladina vody je cca 50cm,tak po kolena,co sa mi zda malo. Inak spokojnost, v bazene sa kupeme druhym rokom,zatial bez dier a lepenia. K bazenu bola aj kartusova filtracia,nam staci,len ju treba par krat za tyzden preplachnut prudom vody a mala by vydrzat celu sezonu.Ja ju mavam zapnutu tak pol dna,niekedy aj menej. Co sa tyka chemie,napustal som vodu zo studne,pouzil som chlor sok,trocha vyzsia davka jak sa odporuca a potom tablety v plavaku. Myslim ze bazen vydrzi este par sezon a potom investujem do vyzsieho a bez nafukovacieho goliera. Mna by zaujimalo ci ma niekto podomacky vyrobeny solarny ohrievac,myslim tym daku hadicu napojenu na ftraciu,alebo tak nejak?

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    bnorika Pozri príspevok
    A kde sa znižujú ceny bazénov? V Tescu?
    jááááj to som nenapísala.... ano,v Tescu,videla som leták

    stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

    stanco007
    Gina Er Pozri príspevok
    jááááj to som nenapísala.... ano,v Tescu,videla som leták
    V Tescu je od zajtra za 69.60€. Sranda je, ze ho predavaju aj v Baumaxe za 119€ a bonus je filtracia zdarma V tescu je v tej cene za 69.60€. Sila ten Baumax... Nesleduju akcie inych????

    bnorika je offline (nepripojený) bnorika

    bnorika
    Dobrá akcia, keď ani v jednom obchode - v Tescu - nemajú už taký bazén. A majú akciu len do 14. 6.. Bohužiaľ, málo dostali. To je odpoveď, nie

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    bnorika Pozri príspevok
    Dobrá akcia, keď ani v jednom obchode - v Tesco - nemajú už taký bazén. A majú akciu len do 14. 6.. Bohužiaľ, málo dostali. To je odpoveď, nie
    u nás sa vypredali v prvý deň.....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.