Zavrieť

Porady

Nečakané opuchnutie kolien

Zdravím, mám 20 rokov, a jedného dňa mi nečakane hneď ráno opuchlo koleno na pravej nohe... Najprv som si myslel, že je to zo zlej polohy v spánku, aj to behom jedného dňa prešlo ale na druhý deň mi znova cez noc opuchli už obe kolená... Pocit bol akoby ani nepatrili mne... Ani neboleli, len som "drevene" chodil Teraz je to zatiaľ v pohode, no neviem z čoho to mohlo byť, pretože som pred tým nič také nezažil a ani neviem či sa mi to znova dostaví... Možno je to z počasia... Ak niekto vie, o čo konkrétnejšie by sa mohlo jednať nech sa ozve... ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    lubboo Pozri príspevok
    Nie DNA to nebude asi pretože to vôbec nebolelo :ä Ale ďakujem za snahu
    ak by sa to opakovalo, išla by som k lekárovi...

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    moj muz mava obcas opuchnute koleno,aj obe a ma to z presilenia.on to ma potom az take horuce-ma v tom horucku.
    davam mu na to zabal a prejde to.aj minule mal zabal sotva pol hodinku,viac nevydrzal,lebo ho to hrozne palilo,ale pomohlo a mame pokoj.
    vravi sa ze ak to pali,bol v tom zapal.

    je to jednoduche.na kusok handricky alebo obväzu si das trochu-aby to bolo dobre mokre-silneho alkoholu,najlepsia je daka dobra domaca palenka,ta nasa mala 55 .
    prilozis na bolave miesto,prelozis igelitovym vreckom a zaviazes suchym obväzom.
    nechas cez noc alebo kolko vydrzis.

    Nečakané opuchnutie kolien

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.