Zavrieť

Porady

Stretko pre všetkých

Anketa: Termíny

Počet hlasujúcich
9. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • 25.-27. 5. 2007

    5 55.56%
  • 1. - 3. 6. 2007

    7 77.78%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Keďže sa tie požiare akosi nechcú umúdriť, prosím všetkých, ktorí majú záujem o stretnutie aj v inej lokalie, v blízkosti termálneho kúpaliska Bešeňová v náručí krásny hôr v lokalite Liptovského Petra prosím o výber termínu v ankete, aby sa stihla predmetná chata zarezervovať o rozhodnutie, ktoré bude vyhovovať čo najširšiemu okruhu. Predpokladaná cena je 200,- za osobu a noc. Strava individuálna.
Usporiadat
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Elenka, veď tu je "Stretko pre všetkých"
http://www.porada.sk/t39400-3-supers...t=Superstretko
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ono to bolo vždy ako super stretko, 3. super stretko... tak neiem, ale keď Valentová asi nebude, ... a chata na Liptovskom Petre je ešte voľná v týchto termínoch... potom je už stále plná.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Muška Pozri príspevok
Elenka, veď tu je "Stretko pre všetkých"
http://www.porada.sk/t39400-3-supers...t=Superstretko
Muška, Elenka myslela stretko CCCC ( náhradné za Valentovú ), ale aby sa zasa niekto neurazil že sa vyčleňujeme tak dala stretko pre všetkých pretože sú vítaní všetci, ktorí majú záujem. Ja by som ešte Elenku poopravila, cena za jednu noc by bola približne 250,-SK.( dúfam že ma nezabijete, že som ju trošku zdvihla ). A aby ste mali predstavu, kde to asi bude prihodím aj link. ( dúfam že ma zasa Richard neznosí pod čiernu zem, že ide o reklamu ).
http://liptov.sk/chalupkamuzila/
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Simonka a sú tam medvedíky? Ozaj na Donovaloch vraj zas horí, keby riadne spŕchlo, veď je to hrozné. To sa strašne aj predstaví. Chudáci...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Simonka to je krása ..
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

vyzera to tam nadherne a v krasnom prostredi
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Zita5 Pozri príspevok
Simonka to je krása ..
Je to naozaj rozprávkové ale obávam sa že tých postielok je tam pre všetkých poraďákov akosi málo
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

O medveďoch neviem je to dedinka pri Bešeňovej takže sa môžeme ísť aj okúpať ak bude záujem. A na tom koníkovi sa môžeme povoziť. Majiteľ je veľmi zlatý chlap.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

katkaj Pozri príspevok
Je to naozaj rozprávkové ale obávam sa že tých postielok je tam pre všetkých poraďákov akosi málo
Ideálne je 12 ľudí ale zmestí sa 16 a ak by nás bolo viac je tu ešte privát Olivia takž nebojte sa spať budeme mať kde.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Simonab Pozri príspevok
O medveďoch neviem je to dedinka pri Bešeňovej takže sa môžeme ísť aj okúpať ak bude záujem. A na tom koníkovi sa môžeme povoziť. Majiteľ je veľmi zlatý chlap.
No tak teraz neviem, ale ani na koňovi som sa nevozila a zlatý chlap .... hmmmmm to už vonia atrakciou.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

katkaj Pozri príspevok
Je to naozaj rozprávkové ale obávam sa že tých postielok je tam pre všetkých poraďákov akosi málo
No čo veď záhrada veliká vyspíme aj pod s-Stanom
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

willma Pozri príspevok
No čo veď záhrada veliká vyspíme aj pod s-Stanom
jedine že tak
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Simonab Pozri príspevok
Muška, Elenka myslela stretko CCCC ( náhradné za Valentovú ), ale aby sa zasa niekto neurazil že sa vyčleňujeme tak dala stretko pre všetkých pretože sú vítaní všetci, ktorí majú záujem. Ja by som ešte Elenku poopravila, cena za jednu noc by bola približne 250,-SK.( dúfam že ma nezabijete, že som ju trošku zdvihla ). A aby ste mali predstavu, kde to asi bude prihodím aj link. ( dúfam že ma zasa Richard neznosí pod čiernu zem, že ide o reklamu ).
http://liptov.sk/chalupkamuzila/
Simonka, mne išlo len o to...., aby táto téma nepomýlila tých, ktorí sa chystajú na pravidelné "Stretko poraďákov".
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Muška Pozri príspevok
Simonka, mne išlo len o to...., aby táto téma nepomýlila tých, ktorí sa chystajú na pravidelné "Stretko poraďákov".
Akože aj mňa pomýlila...
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Simonab Pozri príspevok
Muška, Elenka myslela stretko CCCC ( náhradné za Valentovú ), ale aby sa zasa niekto neurazil že sa vyčleňujeme tak dala stretko pre všetkých pretože sú vítaní všetci, ktorí majú záujem.
Simonka,
a prečo sa vy vyčleňujete?????

Na "3. Stretko" ste prihlásené?? Ste všetci vítaní
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Muška Pozri príspevok
Simonka,
a prečo sa vy vyčleňujete?????

Na "3. Stretko" ste prihlásené?? Ste všetci vítaní
Práve preto som dala ten názov taký aj keď blbý, aby sa nikto nevyčleňoval a ani necítil vyčleňovaný. Vítaní sú všetci... a neviem ako to odčleniť... aby to nemýlilo. Ospravedlňujem sa za uvedenie do omylu.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Muška Pozri príspevok
Simonka,
a prečo sa vy vyčleňujete?????

Na "3. Stretko" ste prihlásené?? Ste všetci vítaní
Muška nevyčleňujeme sa. Nechceli sme nikoho pomýliť, len práve tieto termíny sú na tejto chate voľné a ja som si vôbec neuvedomila, že sú to termíny superstretka. Vieš dlho sme sa chystali do Valentovej, ale dáko nám to nevyšlo, tak sme hľadali náhradu. Je mi ľúto, že to takto vyznelo.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

To sa nedá dodatočne opraviť názov témy? Poradí niekto? Prosím.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Elena Navrátilová Pozri príspevok
To sa nedá dodatočne opraviť názov témy? Poradí niekto? Prosím.
Elenka, veď kľudne môžete dať názov ako ste mali predtým.
Veď tu sa nikto neurazí....ak sa chcete stretnúť a pozývate aj ostatných. Veď aj my máme stretká....a myslím, že sa nikto neuráža

Ja by som Vás tiež rada spoznala, ale 2 "semináre" za sebou by som doma už asi neobhájila
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Muška Pozri príspevok
Ja by som Vás tiež rada spoznala, ale 2 "semináre" za sebou by som doma už asi neobhájila
Muška ale veď doma urobíš zo seba "nechápajúceho účtovníka" a povieš že to RZZP pochopíš až po dvoch seminároch. Je to tak rozsiahla problematika že skôr sa to pochopiť nedá
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať