Zavrieť

Porady

Stretko pre všetkých

Anketa: Termíny

Počet hlasujúcich
9. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • 25.-27. 5. 2007

    5 55.56%
  • 1. - 3. 6. 2007

    7 77.78%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Keďže sa tie požiare akosi nechcú umúdriť, prosím všetkých, ktorí majú záujem o stretnutie aj v inej lokalie, v blízkosti termálneho kúpaliska Bešeňová v náručí krásny hôr v lokalite Liptovského Petra prosím o výber termínu v ankete, aby sa stihla predmetná chata zarezervovať o rozhodnutie, ktoré bude vyhovovať čo najširšiemu okruhu. Predpokladaná cena je 200,- za osobu a noc. Strava individuálna.
Usporiadat
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Eulalia Pozri príspevok
Čo sa týka toho zrazu, pre mňa bolo už včera neskoro. Už som vyžmýkaná ako citrón Plánujem vyraziť okolo 16. hod, takže predpokladaný príchod u mňa je cca 19-20 hod. Keďže je piatok, budú asi plnšie cesty a ešte som nestihla pozrieť, koľko je to vlastne km
Ale už sa na Vás všetky teším
Evka aj my sa tešíme a dúfam, že si aspoň trošku oddýchneš od roboty. Dôležité je že prídeš. Vyzerá to tak, že všetky toho máme nejako veľa, takže až okolo 20:00 sa zídeme komplet ak nie neskôr. Ale to neva, my si to vynahradíme, však dievčatá?
Naposledy upravil Simonab : 23.05.07 at 20:15
0 0
ALBO ALBO

ALBO je offline (nepripojený) ALBO

Práve som nakukla na nejaké strany v tejto téme a nechápem prečo sa organizuje stretnutie v takmer rovnakom čase inde ako už zabehnutá akcia. Zmyslom Superstretka je predsa aby sme sa spoznali všetci navzájom.
Nemôžu predsa organizovať rovnaké stretnutie dvaja v takmer rovnakom čase a ešte pre všetkých. Mohlo predsa dôjsť k dohode a zorganizovať sa toto druhé stretnutie na jeseň alebo v zime.
A ešte to vyzerá tak , že tí čo idú jeno stretko , nepôjdu na druhé.
Takže separé
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
ALBO Pozri príspevok
Práve som nakukla na nejaké strany v tejto téme a nechápem prečo sa organizuje stretnutie v takmer rovnakom čase inde ako už zabehnutá akcia. Zmyslom Superstretka je predsa aby sme sa spoznali všetci navzájom.
Nemôžu predsa organizovať rovnaké stretnutie dvaja v takmer rovnakom čase a ešte pre všetkých. Mohlo predsa dôjsť k dohode a zorganizovať sa toto druhé stretnutie na jeseň alebo v zime.
A ešte to vyzerá tak , že tí čo idú jeno stretko , nepôjdu na druhé.
Takže separé
Ja k tomu len v krátkosti , budem rada ak mi vyjde toto malé stretko a nie že by som rozmýšľala ešte o inom a ďalšom termíne , kedy sa koná spoločné stretko , jednoducho sa nedá vždy a všade . Takže ja by som to nebrala ako separé .Vysvetlenie už bolo v predchádzajúcich príspevkoch .
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Heli . Nechápem veď aj Ty si predsa bola prihlásená na stretko u Ľudmilky-Maliny a vieš že toto mala byť náhrada, za to zrušené stretko. Prečo mám pocit, že akokoľvek napíšeme je zle. Bolo stretko CCCC separujeme sa ( teda podľa niektorých ), napísali sme stretko pre všetkých zasa je zle a aj tak sa separujeme . Albo a prečo nemôžeme mať stretko? Veď to nie je presne v tom čase ako Selce.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Simonab Pozri príspevok
Heli . Nechápem veď aj Ty si predsa bola prihlásená na stretko u Ľudmilky-Maliny a vieš že toto mala byť náhrada, za to zrušené stretko. Prečo mám pocit, že akokoľvek napíšeme je zle. Bolo stretko CCCC separujeme sa ( teda podľa niektorých ), napísali sme stretko pre všetkých zasa je zle a aj tak sa separujeme . Albo a prečo nemôžeme mať stretko? Veď to nie je presne v tom čase ako Selce.
Nemyslím na separovanie, ale že je skoro súčasne s hlavným stretkom, ktoré býva pravidelne koncom mája a rozhodlo sa na začiatok júna. Aj pre mňa sú tie dva týždne za sebou veľa. A ja dávam prednosť 3 Superstretku, pretože naň chodím už od jeho vzniku a stretávam sa s poraďákmi z celého Slovenska takže tak som to myslela a aj napísala v príspevku, že by sa malo prehodnotiť /tešila som sa na Valentovú/ a odložiť CCCC na neskoršií termín. Takže už ma chápeš? Prajem príjemný pobyt a dúfam, že si to zopáknete v Selciach.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Je mi neskutočne ľúto, že stretko vo Valentovej nevyšlo... ale začína ma mrzieť, že sme to zverejnili. Tak ako bola terčom téma "Ak sa cítiš zle" a stále je ale už nie priamo, len ... tak aj toto stretko ...jednoducho začínam mať pocit, že dúfam, že napriek okolnostiam sa budem neskutočne tešiť. Veď sme hádam všetci svojprávni, nie? To ostatné je len zhoda náhod, hlavne čo sa týka termínu. Vieme, že v sezóne sa takéto lokality rezervujú skôr a myslím, že aj toto by bolo vo väčšom počte keby neboli "Nemkrahule"... ale je to tak ako to je a neskutočne ma mrzí dookola to "konštatovanie"... Ďakujem za pochopenie a týmto túto tému považujme za uzavretú, ak sa dá zmazať tak ju samozrejme zmažem.
0 0
ALBO ALBO

ALBO je offline (nepripojený) ALBO

Možno sa vám nevydaril práve ten názov "Stretko pre všetkých", Ja považujem za stretko pre všetkých najmä to Superstretko organizované už tretí rok poradou. Ale inak vám samozrejme prajem príjemný pobyt, lebo ono vždy dobre padne nachvílu vypadnúť medzi ľudí oddýchnuť si.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Nakoľko sa o tie super zážitky chceme podeliť, ... rada za tým účelom otváram túto tému.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

ALBO vďaka, naozaj bolo super. Spoznala som super baby, ktoré sú za každú srandu. Perfektne sme zrelaxovali, vyšantili sa, pribrali . Elen nám dobre navarila, Zitka nás zasa strážila .... Bolo jednoducho fajn.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Simonab Pozri príspevok
ALBO vďaka, naozaj bolo super. Spoznala som super baby, ktoré sú za každú srandu. Perfektne sme zrelaxovali, vyšantili sa, pribrali . Elen nám dobre navarila, Zitka nás zasa strážila .... Bolo jednoducho fajn.

Simonka, budeš kronikárka, dobre? Fotodokumnetáciu prosím vyretušovať na krásnych 17-násť nielen dušou ale aj vzhľadom.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

No, baby ....tak ste si to nacvičili a teraz šup-šup prihláste sa sem:
http://www.porada.sk/t39400-3-supers...t=Superstretko
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať