Zavrieť

Porady

Mate niekto skusenosti s vaporizovanim bylin?

Ahojte,
o vaporizaciu bylin sa zaujimam uz dlhsi cas, aj koli nahrade za fajcenie, aj koli vapovaniu bylin, pretoze takymto sposobom sa daju z byliny vytazit prospesne latky. Nasiel som vsetko o vaporizacii aj pri akych teplotach vapovat, no nikde som nenasiel v akom stave vapovat bylinku(vysusenu,cerstvu). Nedavno som si kupil vaporizer Titan2 a tak som skusal vapovat susenu medovku, no nemala ziadnu chut a nesla ani moc para. Skusal som aj cerstvu salviu a to ma prijemne prekvapilo.
Prosim ak mate skusenost s vapovanim budem vdacny za kazdu radu a tipy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    zvyknú sa aj esencialne oleje vapovať, ale zadrbe sa vaporizér, taže radšej nie. Bylinky čerstvé, dobrá je aj mäta, smrek, kosodrevina, ako si spomínal šalvia, aj pomarančová a mandarínková kôra sa dá. Zo sušených škorica, klinčeky. travku nemusím. Ten Titan II je na suché byliny.
    Naposledy upravil bettylou : 30.08.15 at 04:48
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    gulka18 Vdaka...teraz uz len nakupit crepniky a pestovat bylinky :-)..pridam tu link, kde je pekne napisane ake bylinky na co posobia aj pri akych teplotach vapovat...snad sa tym odvdacim ;-)
    http://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-71356.html
    gulka18 V pohode...vyhladaval som info o vaporizacii a tam som nasiel ten celkom rozsiahli zoznam...inac tu stranku ani nevnimam :-)
    kopretinka že bylinky a v linku je marihuana
    čo sa schovávaš za bylinky
    lujza.j Salvia ho prekvapila
    buchač ...a medovka dorazila....

    Ešte je stále v limbu...
    bettylou HádAM Tá šalvia divinore
      zbaliť

    Mate niekto skusenosti s vaporizovanim bylin?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.