Zavrieť

Porady

Máte niekto skúsenosti s vypínačmi Niko?

Ahoj Poraďáci,
máte niekto namontované vypínače značky Niko? Design majú celkom fajn, cena je tiež príjemná. Nie som si však istá, či budú bez problémov fungovať aj o pár rokov. Má niekto s nimi skúsenosti?

Dakujem.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

mária68 je offline (nepripojený) mária68

mária68
S vypinacmi Niko som velmi spokojna. Mame ich doma (asi zo pat rokov)a aj vo firme( 2 roky ).

tienik je offline (nepripojený) tienik

tienik
Zdravim,

namontovane ich sice nemam, ale znacku Niko poznam. Ich vyrobokov by som sa urcite nebal a mozem len odporucat.

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník lapejko
Niko nepoznám, ale po rokoch skúseností môžem iba doporučiť ABB.
Dakujem,
rozhodujeme sa medzi Niko a Legrand. Niko ponuka design, ktory nam vyhovuje, za celkom rozumnu cenu. Dolezitejsia je ale spolahlivost. Preto ma zaujima nazor niekoho, kto ich ma uz aspon rok namontovane. Najte sa niekto?

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Gabi03
No ja nie som tá, čo už ich má rok, ale iba pár mesiacov. Túto značku mi odporučil odborník ako jednu z tých lepších a dizajnovo sa mi najviac páčili.

tienik je offline (nepripojený) tienik

tienik
Niko, ABB, Legrand - to su znacky kde sa uplne kludne rozhodujte len podla dizajnu. Kvalitativne su na tom zhruba rovnako - je to ta lepsia cast na trhu dostupnych veci.

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

TomasHC
Ja som volil Legrand Valena - podla mna nadcasovy design a velmi prijemny a tichy chod vypinacov. Jedina nevyhoda - staromodne a neprakticke dvojzasuvky zo serie Valena Plusom su zase ramiky (dvoj, troj, stvor...).
Gabi03 Pozri príspevok
No ja nie som tá, čo už ich má rok, ale iba pár mesiacov. Túto značku mi odporučil odborník ako jednu z tých lepších a dizajnovo sa mi najviac páčili.
A ste s nimi zatial spokojna?

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Gabi03
hannahRybicka Pozri príspevok
A ste s nimi zatial spokojna?
Zakaždým sa vytešujem, keď na ne kuknem.
DSC04221.jpg  
DSC04222.jpg  
1/1

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.