Zavrieť

Porady

môže ma majiteľ bytu vyhodiť?

potrebujem poradiť. s priateľom sme asi pred dvoma rokmi kupili byt.jednu časť zaplatil on prostrednictvom uveru a druhu zaplatili moji rodicia.teraz nastala situacia,ze sme sa rozisli.mame spolu dcerku.v katastri je zapisany len on ako majitel bytu.moze ma z bytu vyhodit?ake ma prava?prosim poradte.dakujem vemi pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    andiablo Pozri príspevok
    pokiaľ nemáš žiadny relevantný dôkaz zmluvu alebo bankový prevod tak áno môže . Ostatné je len súde ako sa rozhodne. AK SI TAM MALA TRVALý POBYT MUSí TI ZABEZPEčIť NáHRADNé BýVANIE
    somarina, trvaly pobyt nema nic spolocne s povinnostou zabezpecit nahradne byvanie

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    andiablo Pozri príspevok
    pokiaľ nemáš žiadny relevantný dôkaz zmluvu alebo bankový prevod tak áno môže . Ostatné je len súde ako sa rozhodne. AK SI TAM MALA TRVALý POBYT MUSí TI ZABEZPEčIť NáHRADNé BýVANIE
    Presne ako vravi bubkoch-dneska uz je trvaly pobyt VELKE NIC,je to uz len cisto informativna zalezitost,nic viac.

    andiablo je offline (nepripojený) andiablo

    andiablo
    pokiaľ nemáš žiadny relevantný dôkaz zmluvu alebo bankový prevod tak áno môže . Ostatné je len súde ako sa rozhodne. AK SI TAM MALA TRVALý POBYT MUSí TI ZABEZPEčIť NáHRADNé BýVANIE

    verkaz je offline (nepripojený) verkaz

    verkaz
    Rýchlo to rieš na súde. Dúfam, že máš doklady o tom, že polovicu platili Tvoji rodičia. Bohužiaľ je byt na LV napísaný na Tvojho priateľa, takže Ty nemáš nič.

    môže ma majiteľ bytu vyhodiť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.