Zavrieť

Porady

daju sa zalohovat nastavenia internet exploreru a naspat obnovit pre potreby DU?

ahoj chcel by so sa poradit, po dlhom nastavovani sa mi konecne podarilo sfunkcnit elektronicke podania s podpisom. Internet explorer mi vsak neustale vypisuje ze mam pocitac vystaveny riziku pre aktualne zabezpecenie. Komunikujem s DU a podavam tlaciva cez program e-podatelna a v tom pripade musim mat zmenene nastavenia IE tak aby prebehlo podpisanie dokumentov pred odoslanim. Chcem sa preto spytat da sa nejako pre potreby podavania vyzalohovat nastavenie tak ked zmenim nastavenie zabezpecenia na normalne a v pripade potreby ked budem chciet podat v buducnosti nove danove priznanie ze sa nastavenie jednoducho opat obnovi beztoho aby som musel pracne okienko po okienku kontrolovat a menit nastavenia? Dakujem J.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    daju sa zalohovat nastavenia internet exploreru a naspat obnovit pre potreby DU?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.