Zavrieť

Porady

Dovolenka pre novomanzelov

Kde si myslite, ze je super dovolenka pre novomanzelov? Mame radi teplo, more, rusny zivot ale aj klud a fakultativne vylety po mori. Co tak napr. Egypt, Tunis, Grecko...? Poradte. Mozte aj konkretny hotel. Chceli by sme ist niekedy v septembri. Cena by mala byt komplet aj s letenkou do 700€ na osobu/11 noci cca. Vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    neviem odkial ste, ale zaujimava ponuka je na airstop.sk, su tam nemecke a rakuske ck a ceny su lepsie ako na slovensku, letiet mozes z viedne

    stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

    stanco007
    No sme z Popradu. A chceli by sme letiet zo SR najlepsie by bolo co najblizsie k nasmu bydlisku. Skusim si poyriet asi aj ceske cestovky...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    stanco007 Pozri príspevok
    Kde si myslite, ze je super dovolenka pre novomanzelov? Mame radi teplo, more, rusny zivot ale aj klud a fakultativne vylety po mori. Co tak napr. Egypt, Tunis, Grecko...? Poradte. Mozte aj konkretny hotel. Chceli by sme ist niekedy v septembri. Cena by mala byt komplet aj s letenkou do 700€ na osobu/11 noci cca. Vdaka
    A prečo neobeháte pár cestoviek a neprinesiete si domov niekoľko katalógov? Cez víkend si môžete s manželkou pri káve prelistovať tieto katalógy a niečo si vybrať.

    ALebo na internete majú cestovky tiež ponuky.

    My máme dobrú skúsenosť s cestovkou ITS Billa Reisen, ale oni lietajú len z Viedne.

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    ved najslavnejsim a iste najkrajsim miestom na medove tyzdne su jednoznacne Benatky!
    alebo nemate radi romantiku?kanale,gondoly,vecerny spevy poulicnych muzikantov,historia,vina.......skratka dolce vita.
    ceny nie su o nic hroznejsie ako inde,ludia mili,jedlo skvele a ta nostagia....
    my sa tam tiez chystame,neviem ci sa to podari tento rok,ale Taliansko vseobecne je na romanticke cestovanie idealne.ja som si tuto krajinu zamilovala.

    Reprografia je offline (nepripojený) Reprografia

    Reprografia
    Skús aj naše cestovky, poskytujú aj mladomanželské zľavy. Myslím napr. Kartagotours. A určite Egypt. Je to aj moja srdcovka.

    stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

    stanco007
    A viete mi aj presne poradit nejaky hotel alebo oblast? Aj mna laka velmi Egypt. A ake je tam pocasie v septembri?

    tutiola je offline (nepripojený) tutiola

    obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac tutiola
    Odporúčam stránku www.poisteneck.sk , a sú tam aj odlety z Popradu. Nie je ich veľa, ale sú.

    Reprografia je offline (nepripojený) Reprografia

    Reprografia
    stanco007 Pozri príspevok
    A viete mi aj presne poradit nejaky hotel alebo oblast? Aj mna laka velmi Egypt. A ake je tam pocasie v septembri?
    Sharm el Sheik je o niečo drahší ako Hurgada. V Hurgade by som odporučila hotel Prima Life Makadi (stredisko Makadi) alebo SeaGull. V Sharme napr. El Faraana Reef. V Sharme takmer pri každom hoteli sa dá šnorchlovať. V Hurgade tiež, ale lepšie je sa informovať. Ale Egypt vrele doporučujem. A čo sa týka počasia v septembri - teplo, veľmi teplo. A ak idete len vy dvaja, určite by som počkala na Last Minute - oplatí sa!!!!

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    My sme boli v Hurgade v hoteli Golden Five, hotel bol špičkový. Bolo to v septembri a počasie bolo pekné, tých 36 st. Možno v októbri by bolo už menej horúco. More nádherné, s Chorvátskom sa to nedá porovnať. Hneď pri brehu bolo plno rybičiek ako z akvária, ešte aj raju sme videli. Boli sme aj na výlet loďou, odviezli nás ku koralom a potom na nejaký ostrov.
    My sme s manželom spolu už 17 rokov a ešte sme na svadobnej ceste neboli. Ale keby som si mohla vybrať a mala menej rokov, išla by som na dovolenku po Slovensku a Čechách so stanom (s malým s).

    P.S:Skôr ide o manžela, on je už pohodlný na to, aby sa niekde vláčil so stanom. Ale musí to byť veľmi romantické.

    stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

    stanco007
    Reprografia Pozri príspevok
    Sharm el Sheik je o niečo drahší ako Hurgada. V Hurgade by som odporučila hotel Prima Life Makadi (stredisko Makadi) alebo SeaGull. V Sharme napr. El Faraana Reef. V Sharme takmer pri každom hoteli sa dá šnorchlovať. V Hurgade tiež, ale lepšie je sa informovať. Ale Egypt vrele doporučujem. A čo sa týka počasia v septembri - teplo, veľmi teplo. A ak idete len vy dvaja, určite by som počkala na Last Minute - oplatí sa!!!!
    Vdaka. Pozriem si to

    Reprografia je offline (nepripojený) Reprografia

    Reprografia
    JarkaL Pozri príspevok
    My sme boli v Hurgade v hoteli Golden Five, hotel bol špičkový. Bolo to v septembri a počasie bolo pekné, tých 36 st. Možno v októbri by bolo už menej horúco. More nádherné, s Chorvátskom sa to nedá porovnať. Hneď pri brehu bolo plno rybičiek ako z akvária, ešte aj raju sme videli. Boli sme aj na výlet loďou, odviezli nás ku koralom a potom na nejaký ostrov.
    My sme s manželom spolu už 17 rokov a ešte sme na svadobnej ceste neboli. Ale keby som si mohla vybrať a mala menej rokov, išla by som na dovolenku po Slovensku a Čechách so stanom (s malým s).

    P.S:Skôr ide o manžela, on je už pohodlný na to, aby sa niekde vláčil so stanom. Ale musí to byť veľmi romantické.
    No, v októbri by som už veľmi nešla - bola som začiatkom a dosť fúkalo. Teplo, to bolo, ale večer, keď sme išli už na večeru a vyšli sme z izieb, hneď sme mali o účes postarané... A voda už nebola taká teplá. Toto bolo v Hurgade. V Sharme tam musí byť určite teplejšie, tam býva cca o 7 st. teplepšie ako v Hurgade

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    V Hurgade asi fúka stále. Kolegyňa tam bola v júni, tiež fúkalo a k tomu bolo hrozne teplo a nám v septembri fúkalo tiež, taký teplý vietor.

    Baca1966 je offline (nepripojený) Baca1966

    Baca1966
    Podla mna je pre novomanzelov najlepsia dovolenka niekde kde budu sami a pod stanom :-) To aspon napovie ako sa budu navzajom o seba zaujimat a starat. :-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.