Zavrieť

Porady

Potrebujem poradiť , má niekto skúsenosti s kúpou oblečenia cez internet zo zahraničia??

Chcem si objednať cez internet zo zahraničia, pretože tam majú veľmi dobré ceny a oblečenie, ale nevieme či nás neoklamú. Myslím tým či nám príde tovar .stránka je http://www.rosewholesale.com/cheap-o...arel-c1/2.html. Vedeli by ste mi teda poradiť či si mám veci s tejto stráky objednať alebo nie??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Ak kupujem, tak kupujem cez eBay. Synovi som už kúpil pár mikín a tričiek (chcel v štýle Assassins Creed). Predajcovia boli z Číny. Pri nákupe z Číny si treba dať pozor na označenie veľkosti. Ich XL je v našom označení veľkosť zhruba M alebo maximálne L, takže treba objednávať o 2 veľkosti väčšie.

    Ak je to do nejakých 20 EUR, tak s clom a DPH je to v pohode. Ak je cena vyššia, tak musíš počítať s dodatočnými nákladmi.

    A či ti príde tovar? To záleží od predajcu a nie od toho, že je to zahraničie. Na eBayi si aspoň viem overiť hodnotenie predávajúceho a podľa toho od neho kúpiť alebo nie.
    Barbora566 Ďakujem za radu

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    Obchodník je usídlený v Číne. Pri objednávke treba mať na mysli aj hranice súm za tovar, od ktorých sa platí DPH a CLO.
    Viac tu:
    http://www.inchina.sk/clo-a-dph-1/
    Inak, eshop funguje...
    Barbora566 Flat Rate Shipping na Slovensko je 20 e, takže sa chcem opýtať, či je tam aj to clo alebo sa ešte niečo bude doplácať??

    fortunka je offline (nepripojený) fortunka

    fortunka
    Objednavam z Ciny aj z USA, pri cene do cca 20EUR to pride bez dane a cla, pri sume do cca 160EUR sa plati iba DPH (precli to dopravca a doplati sa to dobierkou) a pri vyssej sume sa plati clo a DPH. Sumy su priblizne, neviem ako je to presne na cent. DPH ani clo nie su to likvidacne sumy, da sa tomu aj vyhnut. A vela krat sa mi stalo, ze mi z ciny prisiel balik (plati sa to vopred kartou samozrejme) a neplatila som nic, bolo na baliku zaciarknute ze darcek :P Davam si to ale poslat obycajnou postou. Z USA mi to posta preclila vzdy a dorubila DPH ale cinske nie.. neviem.. mozno nahoda. Ali a Dhgate mam otestovane, aj pri nizkych objednavkach maju aj postovne zadarmo velmi casto. A ako pozeram obrazky aj tovar rovnaky. Cize objednam si na viac krat nizsie sumy ak chcem viac veci ) Zatial sa mi nestalo, ze by nieco neprislo. Ale pravda je, ze prvy krat som si na testovacku objednala "menej" Tiez som sa obavala.

    Potrebujem poradiť , má niekto skúsenosti s kúpou oblečenia cez internet zo zahraničia??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.