Zavrieť

Porady

Zazracna lopticka-pracia gula

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Vcera som nahodou videla v TV reklamu na lopticku do pracky, ktora vydrzi 1000 prani a perie bez prasku. Je to vobec mozne? Ak ano, cely priemysel pracich prachov by sa mal zacat bat. Vyskusali ste to uz niekto?
Naposledy upravil arizona : 20.10.10 at 08:03
Usporiadat
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

jedna znama si otvara bioobchod a pytala som sa jej na pracie prasky... odporucila mi prave taku zazracnu gulu... pri priemernom pocte prani = 1000 prani = 3 roky...

ze ona pere len s tym...

tak sa to chystam v najblizsej dobe vyskusat...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
zdenka131 zdenka131

zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac
http://www.praciagula.sk/
5 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Ja sa pytam na skusenosti, reklamu som videla, ale nejak tomu nemozem uverit.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

V popise je uvedené, že je mimoriadne vhodná na pranie detských vecí. Tak tomu by som ešte aj uverila. Veď to je pravda, že vecičky našej malinkatej sa dávajú prať v podstate čisté. No na manželove montérky by ani tri gule nepomohli To by som ani neskúšala, škoda vody.
2 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

mam doma automechanika... hm, a zaroven ta ista osoba jazdi (ako hobby) motokros... takze ked zakupim, vyskusam a oleje aj blato bude dole, tak to sem napisem !!!

inak mne este odporucili na skvrny zlcove mydlo...

lebo v poslednej dobe ma dost stvu potom namahane miesta... zozltnu... a na takom bielom tricku to je katastrofa...

chystam sa na kupu behom mesiaca...

ona to dost vychvalovala, ze perie uz len s gulou a maximalne da avivaz...
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
No este tam vychvalovali, ze aj operie dovonava, andrejka skus a pouc nas. Automechanik a motokrosar, hmhmhm, to uplne postaci ak to bude tu fungovat.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
tetrisss Pozri príspevok
Vcera som nahodou videla v TV reklamu na lopticku do pracky, ktora vydrzi 1000 prani a perie bez prasku. Je to vobec mozne? Ak ano, cely priemysel pracich prachov by sa mal zacat bat. Vyskusali ste to uz niekto?
Nie je guľa ako guľa...ktorá je tá pravá?

Ktorú si majú neskúsené gazdinky objednať?
guličky na pranie Ecogenie Ball
alebo Bio pracia guľa Biowashball

Líšia sa cenou, názvom, farbou....možno aj pracím účinkom? Nájde sa na nete ďalšia sestrička guličiek na pranie?

http://www.topshop.sk/gula_na_pranie...6&utm_content=
1 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

z topshopov a inych teleshopov by som veru nekupila nic...

a bio obchody maju tu zelenu biowashball... takze ostanem pri nemcoch... teda mam pocit ze ide o nemecky vyrobok
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Tu je jeden nemecky:

http://www.nucleostop.de/Die_Losung/die_losung.html

To aby si nepouzivala skodlivu elektrinu vyrobenu v jadrovych elektrarnach...


Ja vsetky tieto zazraky radim do jednej kategorie.
Ale na com zbohatnes lahsie ako na ludskej hluposti ?
4 1
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

denne periem 2-3 práčky, v návode píšu, že s bioguľou môžem len raz za deň max. 4 kg prádla

To by som mala polovicu prádla vyhodiť ... alebo kúpiť ešte dve práčky a dve gule...


Bio pracia guľa má pri každodennom používaní (maximálne 4-kilová dávka raz za deň) trojročnú životnosť (tzn. 3 roky x 365 dní = 1095 praní). Samozrejme, môžete s ňou prať aj viackrát po sebe. Účinnosť bio pracej gule v priebehu troch rokov môžete zachovať, ak ho raz za mesiac na hodinku položíte na priame slnko, aby sa obnovil účinok keramických mikroperličiek vo vnútri bio pracej gule.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja mám doma taký hrnček..poviem mu:..hrnček var!..(ale keď doňho nenaložím, ani sa nehne, môžem si kľaknúť aj ľahnúť a tak prosiť..
..a s tou guľou to bude asik tiež tak...keď nedám prášok do práčky, bude to len v teplej vode vyvrtené..lebo ako prať bez prachu?...
...neverím guli...ale zas-jeden nikdy nevie a veru aj motyka môže vystreliť!!!..tie keramické mikrosomariny by mohli tak prudko zmäkčiť vodu, že špina by sa sama oddelila od prádla...(dedukujem)
2 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..ja mám doma taký hrnček..poviem mu:..hrnček var!..(ale keď doňho nenaložím, ani sa nehne, môžem si kľaknúť aj ľahnúť a tak prosiť..
..a s tou guľou to bude asik tiež tak...keď nedám prášok do práčky, bude to len v teplej vode vyvrtené..lebo ako prať bez prachu?...
...neverím guli...ale zas-jeden nikdy nevie a veru aj motyka môže vystreliť!!!..tie keramické mikrosomariny by mohli tak prudko zmäkčiť vodu, že špina by sa sama oddelila od prádla...(dedukujem)
nehovorme HOP !!! Pokiaľ nevyskočíme ... Sú gule, ktoré spôsobia 10 sekúnd radosti a 30 rokov starosti. Tak aj tieto loptičky ... Treba ich vyskúšať a potom kritizovať. Uvidíme, či motyka vystrelí
0 0
Nina666 Nina666

Nina666 je offline (nepripojený) Nina666

Ahoj, prosim Ta, dopatrala si sa odpovede na otazku, ktora gulicka na pranie je ta ...neviem, ako to nazvat...spravna? vhodna? lepsia?

Zelenu vyrabaju tusim Svedi, u modrej som to este nedopatrala...

Dik.
0 0
jjakr jjakr

jjakr je offline (nepripojený) jjakr

žena
Na nete som našla tieto pracie gule EKO-FRIENDLY, len neviem, či to skutočne funguje,nechcem kupovať mačku vo vreci....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Len by ma zaujímalo ako funguje, ak tá guľa takmer ani nepríde do styku s priamym väčším objemom vody, napríklad pri zboku plnenej automatickej práčke, aby mohla v tej vode "niečo robiť a premieňať"...

Ešte viac by som veril tým starým výrivkám, kde to všetko pláva a mácha sa ale v klasickej zboku plnenej automatickej práčke tá guľa ani nebude plávať v tej vode ani nič...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

No toto je už na mňa moc :-)))))))))))))))))))

"Kuriozita – bio praciu guľu do chladničky?

Biowashball si môžete zaobstarať aj za účelom predĺženia doby spotreby potravín ako aj predchádzania tvorby škodlivých baktérií. Vďaka schopnosti bio gule odstrániť škodlivé baktérie, potraviny uskladnené v chladničke – mäso, ryby, ovocie a zelenina – zostávajú dlhšie čerstvé."

- ja by som to ešte vylepšil a odporučil jednu guľu si umiestniť do vlastného žalúdka na predĺženie života... :-)))))))))))))))))))))))))))
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

A ja naivka, myslela som si, že zázračná guľa neexistuje

Tak existuje, či neexistuje?
Je tu niekto, čo tie gule-ľu už použil a spravili-la mu dobre? (myslím na prádlo )
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

aj tu sú nejaké gule...
http://www.dealextreme.com/products....12~search.ball
0 0
orientmonkey orientmonkey

orientmonkey je offline (nepripojený) orientmonkey

mam relativne dost vela drahsich kosiel a neviem, ci by som hodil nejaku divoku gulu s nimi do pracky
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Od Kristovej smrti sa zazraky vo velkom nedeju. Takze ja na nejake zazracne gulicky tak lahko neuverim.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať