Zavrieť

Porady

Zazracna lopticka-pracia gula

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Vcera som nahodou videla v TV reklamu na lopticku do pracky, ktora vydrzi 1000 prani a perie bez prasku. Je to vobec mozne? Ak ano, cely priemysel pracich prachov by sa mal zacat bat. Vyskusali ste to uz niekto?
Naposledy upravil arizona : 20.10.10 at 08:03
Usporiadat
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

spominala som, ze mam znamu co ma bioobchod a tuto gulu predava... tak sa cerstvo stala mojou klientkou a za chvilu jej idem zaniest doklady na podpis a dohodli sme sa, ze mi tu "zazracnu gulu" pozicia, aby som zistila ci je to taky zazrak ako o tom pisu

rovno dnes davam prat, vecer hlasim vysledok
5 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Som na ten zazrak veeelmi zvedava.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

andreaS Pozri príspevok
spominala som, ze mam znamu co ma bioobchod a tuto gulu predava... tak sa cerstvo stala mojou klientkou a za chvilu jej idem zaniest doklady na podpis a dohodli sme sa, ze mi tu "zazracnu gulu" pozicia, aby som zistila ci je to taky zazrak ako o tom pisu

rovno dnes davam prat, vecer hlasim vysledok
A keby to tak náhodou aj naozaj fungovalo..., už to vidím, ako moji tínedžeri rýchlo prekalkulujú úsporu na prachu a hneď budú požadovať vyššie vreckové.
No jo...žiaden zázrak by sa nekonal, nijak raz neušetrím...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Smola, guľa asi nefunguje
keďže sa andreaS už viac neozvala
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
A mozno len pracka doprala neskoro vecer a uz sa jej pisat nechcelo, mala ine zabavy.
0 0
Holder Miro Holder Miro

Holder Miro je offline (nepripojený) Holder Miro

Aká "gula" čo za "gula" ???

Ja som mal spolužiaka čo sa volal Gula Miroslav

Keď už tak , tak GUĽA , nie "gula".
0 0
Holder Miro Holder Miro

Holder Miro je offline (nepripojený) Holder Miro

Ešte niekto vymyslí zázračnú loptičku, čo sa hodí do nadrže auta a nahradí 1000 tankovaní.

To je asi podobné aj s tým praním ...
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

kedze som isla za klientkou do jej prace a nahrnuli sa jej zakaznici, tak sme na tu gulu obe zabudli... ale nevadi, buduci tyzden po dph-ckach s nou budem, tak tentokrat nezabudnem a budem pytat!
0 0
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
Tak asi zacnem predavat zazracne biogule. Napriklad tieto:

Biogula na chudnutie - kazdy den ak budes mamiesto jedenia 40 minut hladiet na tuto gulu a ak ju dalsich 20 minut budes pohadzovat, zarucene ak neschudnes, tak aspon nebudes tak priberat. Zarucene BIO. Ziadne negativne ucinky na tvoj organizmus ani na ziadne dalsie zive organizmy.

Biogula na zbohatnutie - Kazdy den namiesto nakupovania hovadin hodinu pozeraj na tuto gulu. A vzdy ked budes mat chut ist si len tak nieco do obchodu pozriet, proste vyries tak ze radsej ten cas stravis pozeranim na zazracnu biogulu. Ak nebudes minat, tak casom urcite budes mat viac ako ked tie peniaze minies na veci co v skutocnosti vobec nepotrebujes.

Biogula lieciaca alkoholizmus - Vzdy ked dostanes chut na alkohol, pozeraj radsej 15 minut na tuto zazracnu gulu. Zarucene bio. Pri dodrzani spravneho postupu sa zarucene kazdy alkoholik vylieci z alkoholizmu.

Ale na akom principe by mala fungovat zazracna biogula na ludsku hlupost? Jaaaaj, uz vieeem. Ona vlastne nemoze existovat. Lebo keby existovala, tak uz by si nikto nechcel kupit ziadnu inu z ostatnych predavanych zazracnych bioguli.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Koľko príspevkov, toľko skepsy.

Ale k veci, ja som čítala, že Japonci vymysleli čistenie texílií dokonca bez vody, nielen bez pracích klasických práškov už pred desiatkou rokov.
Na trhu to nie je vraj kvôli celosvetovej ekonomike, zamestnanosti. Neberie sa ohľad ani na ekológiu. Ja si myslím, že je to v princípe možné. Fyzika.

Ešte pred "storočím" by málokto veril že bude umelé svetlo, mikrovlnka, autá, lety do vesmíru, atómová bomba...

Rada si počkám na andreuS.
0 0
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
A ja si rad pockam kym ludia dostanu rozum a prestanu verit na bludy.
0 0
infinityfx21 infinityfx21

infinityfx21 je offline (nepripojený) infinityfx21

No neviem,neviem či by mi tá gula vyprala aj niečo,čo malému vytečie z plienky?No,o tom silne pochybujem.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
na kolenách zostali fľaky.....
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

alla66
na kolenách zostali fľaky.....
no, obávam sa, že fľaky z trávy by zostali aj po mnohých pracích práškov...

Ale je fakt, ze ostali
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

periem s ňou asi dva týždne ... keď budem mať odskúšané - a viac času ... napíšem zhodnotenie
Ja osobne by som si to ani nebola kúpila (teľo peňeži!!) .. ale ke´d sa môj muž tak stará, čo narobím .
Zatiaľ len toľko - nie je to márne ....
2 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Bude to asi niečo z tohoto súdka:
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Katy a R Pozri príspevok
periem s ňou asi dva týždne ... keď budem mať odskúšané - a viac času ... napíšem zhodnotenie
Ja osobne by som si to ani nebola kúpila (teľo peňeži!!) .. ale ke´d sa môj muž tak stará, čo narobím .
Zatiaľ len toľko - nie je to márne ....
A keľo peňeži ten zázrak stojí?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Podľa mňa tá bioguľa na určité prádlo bude fungovať presne tak, ako keď dám prať bez prášku, proste prádlo sa trochu preplácha, nejaký ten prach odíde, naviac tá guľa bude mať ešte trochu aj trecí učínok, takže vlastne čiastočne tú špinu z prádla "zoderie".
Takže som vlastne objavil ameriku a toto know-how /resp. hov-no/ by som mal začať predávať...

Teda zaujímalo by ma, ak by urobili riadne objektívne testy nasledovne:

1. rovnako špinavé prádlo rovnakého zloženia rozdeliť na 3 rovnaké časti.
2. do práčky č. 1 dať prací prášok
3. do práčky č. 2 dať bioguľu
4. do práčky č. 3 nedať nič.

- myslím že tento test by dopadol nasledovne:
- v práčke č. 1 by bolo pekne vypraté
- v práčke č. 2 by bolo čiastočne vypraté
- v práčke č. 3 by bolo čiastočne vypraté
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Nandrolon Pozri príspevok
Podľa mňa tá bioguľa na určité prádlo bude fungovať presne tak, ako keď dám prať bez prášku, proste prádlo sa trochu preplácha, nejaký ten prach odíde, naviac tá guľa bude mať ešte trochu aj trecí učínok, takže vlastne čiastočne tú špinu z prádla "zoderie".
Takže som vlastne objavil ameriku a toto know-how /resp. hov-no/ by som mal začať predávať...

Teda zaujímalo by ma, ak by urobili riadne objektívne testy nasledovne:

1. rovnako špinavé prádlo rovnakého zloženia rozdeliť na 3 rovnaké časti.
2. do práčky č. 1 dať prací prášok
3. do práčky č. 2 dať bioguľu
4. do práčky č. 3 nedať nič.

- myslím že tento test by dopadol nasledovne:
- v práčke č. 1 by bolo pekne vypraté
- v práčke č. 2 by bolo čiastočne vypraté
- v práčke č. 3 by bolo čiastočne vypraté
... a čo ti bráni taký test urobiť ... potom nám napíš skutočné výsledky.
Len sa ešte opýtam .. vieš, prečo sa vlastne používa prášok na pranie - aká je jeho funkcia
nezaškodilo by pozrieť aj do minulosti - ako sa pralo a čo sa používalo
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať