Zavrieť

Porady

zrýchlenie počítača

žena
dobrý den čo by ste mi povedali oplatí sa ho kúpit? program na zvýšenie rýchlosti počítača natrafila som na reklamu tu na porade a stiahla som si ten program zistil mi dost chýb a ked som dala opravit ešte sa nedalo ,lebo najprv si ho musím kúpit mi potom mi pošlú klúč k otvoreniu a cédečko lenže ja nemám cederom v počítači tak neviem ako by som si to tam dala ale hlavne oplatí sa mi ho kúpit máte s tým dajaké skúsenosti?
Usporiadat
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

aky je to program? nazov a odkial si ho stahovala?
Zrychlenie pocitaca - myslim si ze bez dokladnej znalosti PC problematiky nejake vyrazne ndosiahnes.
Ja by som nekupoval.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
http://www.zrychleniepc.sk/buy4.aspx to som tu včera natrafila nan
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Zabudni na blbu reklamu .PC si zrychliš aj sama ak sa oň postaráš.Žiadny program Ti nespraví z PC rýchlik.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mne to pripadá ako oblbovák.
Všimnite si: žiadna špecifikácia, žiaden popis (aspoň stručný) čo to v zásade robí - NIČ, len cena.
to babicka1: pokiaľ niekde klikneš a vidíš lákavú ponuku, ale o tej ponuke NIE JE ani riadok, čo to robí, ako to funguje - ruky preč od toho. Nie je zaručené, či to nie je tzv: FREE program a niekto na tom pekne ryžuje. Renomované firmy a spoločnosti z IT oblasti k programu alebo aplikácii aspoň stručne napíšu na čo, a ako.
1 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
dakujem za radu už som ho vyhodila
0 0
Zoltan Miklos Zoltan Miklos

Zoltan Miklos je offline (nepripojený) Zoltan Miklos

Bývalý IT guru (teraz už len guru)... ...viac
jasny oblbovak...ale marketing maju ucinny...
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Zoltan Miklos Pozri príspevok
jasny oblbovak...ale marketing maju ucinny...
Ako Kosmodisk. "Ked som isiel na ryby, tak som si to na ryby dal..."
1 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Ak si chceš zrýchliť PC tak použi napr. Ccleaner. Bežnému užívateľovi úplne postačuje.
1 0
RRadek RRadek

RRadek je offline (nepripojený) RRadek

najlepším spôsobom ako zrýchliť počítač je, bohužiaľ, kúpiť výkonnejší.
Ale inak spomínaný Ccleaner je vhodné riešenie.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Alebo trochu rozsiahlejší Glary Utilities.
0 0
Veronika 86 Veronika 86

Veronika 86 je offline (nepripojený) Veronika 86

Ahoj,

ja som mala tiez spomaleny pocitac, tak mi kamarat odporucil jeden produkt, o ktorom som tiez nemala sancu..ten software ma sice dva typy verzii zadarmo a za poplatok..ja som si ho stiahla zdarma a funguje to, je to celkom sikovne, vlastne ten zdarma zahrna zakladnu starostlivost ako cistic registra, cistic nevyziadanych suborov, ochranu Internetu a neviem co este Mne to pomohlo!!
nazov toho softveru je 360amigo, da sa to najst cez google, ja totiz nemozem zadat webovu stranku
no a ten softver je bohuzial nie je to v slovencine, tak ak neovladas anglictinu, tak popros niekoho, ale je to jednoduche...
0 0
Agostino Agostino

Agostino je offline (nepripojený) Agostino

Ja ti poradím len toľko, že na tvojom mieste by som nekupoval žiadny takýto program, ktorý ti ponúkajú na zrýchlenie PC - je to obyčajné oblbovanie z ich strany. Žiadny takýto program ti nezrychlý výkon tvojho kompu.
V prvom rade rade rýchlosť kompu zaleží od hardweru, resp. od komponentov z ktorých sa tvoja počítačová zostava skladá, ako napr. procesor a operačná pamäť.
Ale predsa keby si chcela zrychliť svoj PC, tak potom musíš pravidelné mať vykonávanú defragmentáciu a čistenie pevného disku, údržbu registra od prebytočných chýb a súborov, pri štarte treba zakázať spustenie niektorých zbytočných procesov atď.
Ta tieto všetky úkony máš mnoho freeway programov, ktoré sú veľmi užitočné a navyše sú aj úplné zdarma. Stačí si ich len trocha preštudovať.
0 0
Veronika 86 Veronika 86

Veronika 86 je offline (nepripojený) Veronika 86

Agostino Pozri príspevok
Ja ti poradím len toľko, že na tvojom mieste by som nekupoval žiadny takýto program, ktorý ti ponúkajú na zrýchlenie PC - je to obyčajné oblbovanie z ich strany. Žiadny takýto program ti nezrychlý výkon tvojho kompu.
V prvom rade rade rýchlosť kompu zaleží od hardweru, resp. od komponentov z ktorých sa tvoja počítačová zostava skladá, ako napr. procesor a operačná pamäť.
Ale predsa keby si chcela zrychliť svoj PC, tak potom musíš pravidelné mať vykonávanú defragmentáciu a čistenie pevného disku, údržbu registra od prebytočných chýb a súborov, pri štarte treba zakázať spustenie niektorých zbytočných procesov atď.
Ta tieto všetky úkony máš mnoho freeway programov, ktoré sú veľmi užitočné a navyše sú aj úplné zdarma. Stačí si ich len trocha preštudovať.
To stale o tom istom...Slovaci nicomu neveria..samozrejme nechcem urazat...V jednom mas pravdu, ze rychlost pc zalezi od hardweru atd..ale ked tvoj pocitac, ktory predtym isiel rychlejsie ako teraz tak to znamena, ze nieco nie je v poriadku ...a system speedup 360amigo vykonava taktiez defragmentaciu a cistenie disku, zakaz spustenia suborov, ochrana Internetu..Ja som vlastne obdrzala aj tu platenu verziu 'Pro' pretoze som vyhrala kontest na FB, ktory tato firma uskutocnila a som s nim maximalne spokojna...Predtym som musela cakat vecnost kym sa mi subory nacitaju a teraz to ide tak lahko a tak isto mi to cisti pocitac automaticky, to sa da vsetko v tom softvere nastavit!!!
Takze ja to odporucam kazdemu!!!!
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Súhlasím že ten soft pomôže, pokiaľ tam nie nejaký vážny problém. Čiže odstráni bežné problémy napríklad cyklenie v registry čo spomaľuje počítač, rovnako ako nepotrebné kľúče o ktoré je registry DB väčšia a tým počítaču dlhšie trvá kým tam nájde to čo hľadá.
Ale to je len A a treba povedať aj B:
- môže to registry totálne pokaziť,
- neodstráni zbytočné procesy na pozadí ktoré zaberajú pamäť (tá sa musí suplovať diskom ktorý je tisíce krát pomalší) a spotrebúvajú cykly procesora.
A prosím vás, CCleaner je síce fasa soft ale nie je univerzálny na riešenie všetkého, je úplne zbytočné púšťať ho pravidelne, ja ho napríklad nepoužívam vôbec a nemá spomalené počítače.
Rovnako de-fragmentácia disku ... nie je to žiadna spása.
Takže vyhádzať zbytočné programy a servisy - na to nie je soft, to sa musí ručne.
A hlavne pridať RAM, na WinXP také 2GB treba, dneska je pamäť lacná.
Čo mám skúsenosti z mojej PC servisnej praxe, väčšina ľudí inštaluje všetko čo nájde na internete.
0 0
Veronika 86 Veronika 86

Veronika 86 je offline (nepripojený) Veronika 86

salvosko Pozri príspevok
Súhlasím že ten soft pomôže, pokiaľ tam nie nejaký vážny problém. Čiže odstráni bežné problémy napríklad cyklenie v registry čo spomaľuje počítač, rovnako ako nepotrebné kľúče o ktoré je registry DB väčšia a tým počítaču dlhšie trvá kým tam nájde to čo hľadá.
Ale to je len A a treba povedať aj B:
- môže to registry totálne pokaziť,
- neodstráni zbytočné procesy na pozadí ktoré zaberajú pamäť (tá sa musí suplovať diskom ktorý je tisíce krát pomalší) a spotrebúvajú cykly procesora.
A prosím vás, CCleaner je síce fasa soft ale nie je univerzálny na riešenie všetkého, je úplne zbytočné púšťať ho pravidelne, ja ho napríklad nepoužívam vôbec a nemá spomalené počítače.
Rovnako de-fragmentácia disku ... nie je to žiadna spása.
Takže vyhádzať zbytočné programy a servisy - na to nie je soft, to sa musí ručne.
A hlavne pridať RAM, na WinXP také 2GB treba, dneska je pamäť lacná.
Čo mám skúsenosti z mojej PC servisnej praxe, väčšina ľudí inštaluje všetko čo nájde na internete.
No RAM mam, vsetko potrebne mam...j tak si myslim, ze 360amigo je vcelku dobry program a vobec neskodny, skor naopak!
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Veronika 86 Pozri príspevok
No a ten softver je bohuzial nie je to v slovencine, tak ak neovladas anglictinu, tak popros niekoho, ale je to jednoduche...
Nie je v slovenčine ale v CZ a to je trošku podobné.
0 0
Veronika 86 Veronika 86

Veronika 86 je offline (nepripojený) Veronika 86

Vlado40 Pozri príspevok
Nie je v slovenčine ale v CZ a to je trošku podobné.
Ano, pardon, ja som mala na mysli ich webovu stranku 360amigo.com, ale softver je aj v CZ Len ja som si to stahovala v anglictine, tak preto som sa pomylila
0 0
delkom delkom

delkom je offline (nepripojený) delkom

Mám zložitú povanu ale nie som šibnutý. ...viac
nekupuj aj ja som skoro na to skocil
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
salvosko Pozri príspevok
Súhlasím že ten soft pomôže, pokiaľ tam nie nejaký vážny problém. Čiže odstráni bežné problémy napríklad cyklenie v registry čo spomaľuje počítač, rovnako ako nepotrebné kľúče o ktoré je registry DB väčšia a tým počítaču dlhšie trvá kým tam nájde to čo hľadá.
Ale to je len A a treba povedať aj B:
- môže to registry totálne pokaziť,
- neodstráni zbytočné procesy na pozadí ktoré zaberajú pamäť (tá sa musí suplovať diskom ktorý je tisíce krát pomalší) a spotrebúvajú cykly procesora.
A prosím vás, CCleaner je síce fasa soft ale nie je univerzálny na riešenie všetkého, je úplne zbytočné púšťať ho pravidelne, ja ho napríklad nepoužívam vôbec a nemá spomalené počítače.
Rovnako de-fragmentácia disku ... nie je to žiadna spása.
Takže vyhádzať zbytočné programy a servisy - na to nie je soft, to sa musí ručne.
A hlavne pridať RAM, na WinXP také 2GB treba, dneska je pamäť lacná.
Čo mám skúsenosti z mojej PC servisnej praxe, väčšina ľudí inštaluje všetko čo nájde na internete.
V minulosti som tiež vyskúšal zopár takýchto programov a skončilo to tak, že mi potom pomohlo už len naformátovanie HDD. Vraj by sa to malo robiť 2x ročne a z osobnej skúsenosti môžem takýto krok odporúčiť. Po kompletnom vymazaní všetkého sa zbavíte odpadu na HDD a tiež aj vírusov a iných nebezpečenstiev.
Ozaj, ako sa dá zistiť, či mám neporiadok v registroch?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať