Zavrieť

Porady

zrýchlenie počítača

žena
dobrý den čo by ste mi povedali oplatí sa ho kúpit? program na zvýšenie rýchlosti počítača natrafila som na reklamu tu na porade a stiahla som si ten program zistil mi dost chýb a ked som dala opravit ešte sa nedalo ,lebo najprv si ho musím kúpit mi potom mi pošlú klúč k otvoreniu a cédečko lenže ja nemám cederom v počítači tak neviem ako by som si to tam dala ale hlavne oplatí sa mi ho kúpit máte s tým dajaké skúsenosti?
Usporiadat
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Veronika 86 Pozri príspevok
No RAM mam, vsetko potrebne mam...j tak si myslim, ze 360amigo je vcelku dobry program a vobec neskodny, skor naopak!
To by som si nedovolil tvrdit. Skor ti este zatial neuskodil. Ale mozes patrit do tej skupiny stastnych. Casto mi chodia do servisu "zoptimalizovane" pocitace. Clovek zaplati za soft a potom este za servis. Prisom by stacilo len za servis, ta cena je porovnatelna.
0 0
Veronika 86 Veronika 86

Veronika 86 je offline (nepripojený) Veronika 86

delkom Pozri príspevok
nekupuj aj ja som skoro na to skocil
Preco si na to naskocil, ja mam uz aj platenu verziu a som s tym spokojna...Ja som si pozerala aj ine platene softverove Speedup systemy a boli aj drahsie a ja si myslim, ze tato cena je velmi rozumna a aj relevantna funkciam..Ale aj Free verzia je uplne v pohode
0 0
MilanH. MilanH.

MilanH. je offline (nepripojený) MilanH.

zrychlenie...ale skor by som povypinal programy, ktore bezia v pozadi... napr. CCleaner a vypol by som nepotrebne programy pri starte
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
A ako sa vypínajú nepotrebné programy pri štarte? kde to nájdem?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dá sa to aj v CCleaneri>Nástroje>Po štarte, kde si kliknutím na program vysvietiš, vedľa dáš Zakázať (nebude sa spúšťať pri štarte). Zároveň si prečistíš PC od nepotrebných zbytkov (Čistič>Analyzovať>Vyčistiť), prečistíš registre (Registre>Hľadať problémy>Opraviť vybrané).
Užitočný to program.
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Potrebujem helfnuť. Bo som z toho na nervy. Ked som na jesen 2010 robil upgr.HW na dve jadrá, tak som myslel, že konečne vyriešim spomalene PC. Teraz pred 3 mesiacmi som PC opäť preinstaloval a posledny mesiac opäť znamy problem.
V januari som zohnal najnovsie XP a to je aj nainstalovane.
Podrobnosti mojho problemu. Pri nalogovani uživatela trva možno 5 minut, než sa ponaťahuju všetky programy a PC je schopne odpovedat na moje požiadavky (internet, fotoprogramy....)
Moj svokor ma 5 rocny komp cez T-Com, mal tam povodne 256 MB RAM a som mu to zvyšil na 512 a pracuje omnoho svižnejšie ako moj.
Čo s tym mam urobiť, aby to makalo ako má? Rýchlo a svižne!
PC zostava.jpg  
0 0
MikiHalasko MikiHalasko

MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac
veď posli foto, výsledku toho programu, že ktoré chyby ti našlo, to je zadara, skúšal som to. a potom uvidíme čo ti to dá, aké chyby a potom ti môžeme poradiť ako to urobiť aj bez toho programu. také jednoduché
rady na zrýchlenie PC sú aj na porade. skús napísať do vyhľadávača uvidíš že nájde.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Už keď vidím na obrázku vľavo dole značku Armino , tak ten najnovší XP čo máš nie je legálny ale iba hatlanina XP ,tak sa nečuduj.Zožeň si lepší najnovší Windows XP.Skús Win7 (najnovší).
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Neviem či mi 7-ka na tom pofachčí. 2GB RAM 533 Mhz.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Neviem akú máš dosku ,ale na PC s 2GB RAM a procesorom E4400 2GHz som inštaloval a beží v pohode.Win7 Home premium.
1 0
MikiHalasko MikiHalasko

MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac
mne bezi na 1G ram a 2.17 Ghz dvojjadro, microsoft windows 7 ultimate uplne v pohode. do toho mam slovecninu, office 2010, sql manager, a co ja viem co vsetko tam fici teraz si nespominam.
no ak ti to nepojde dobre asi tvoj upgrade tiez nebol najstastnejsi.
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Vdaka, už sa pracuje na tom, bude w7 home cz 32 bit. Nainstalujem to na solo HDD a uvidim.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Na C stačí 50-65GB.Budeš spokojný.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
9,11 GB po instalacii, akurat sa s tym zoznamujem. Slape na prvy dojem dobre.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Vlado40 Pozri príspevok
Neviem akú máš dosku ,ale na PC s 2GB RAM a procesorom E4400 2GHz som inštaloval a beží v pohode.Win7 Home premium.
Doska je tato: http://www.computerbase.de/news/hard...mcp73-von-msi/
Slape to fajn, len tam musim kopec veci doainstalovat. Takže adios XP?
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

XP OS je dobrý .Vistu som mal iba krátko a vrátil som sa k XP ,ale od Win7 k XP už by som sa nevrátil.Win7 je v pohode.Ak som dobre našiel ,tak tá doska má aj podporu Win7.

http://www.msi.com/product/mb/P6NGM-...r&os=Win7%2032
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Zatiat to slape dobre. Memturbo ukazuje volnych 1,3 GB pamete RAM. Ja som sa obaval, že to mam slabu zostavu. Ak s tym budem spokojny aj po 3 mesiacoch, nemam dovod sa vracat na XP. Ešte aj konfiguraciu na router to urobilo automaticky.
0 0
chrobak1 chrobak1

chrobak1 je offline (nepripojený) chrobak1

sedmicka je rychlejsia ako XP takze pojde ti ale original je drahy
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

OEM zoženie za 100€
0 0
MikiHalasko MikiHalasko

MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac
pri XP sa ti môže stať, že už tam novší software z rôznych vyvýjajúcich sa zariadení nenainštaluješ.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať