Zavrieť

Porady

Lieky

Ma niekto skusenosti s liekmi Vigantol a caltrate? Ak ma niekto skusenosti mal aj zle s nymi?

Dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    buchač Pozri príspevok
    ....zasa sa mám vytáčať ????

    Radšej nie ...link som dal ako informatívny , na porovnanie ...šak ma čítaj poriadne ...

    Vigantol versus Kanavit ...veď je to v podstate to isté , hlavná zložka je to D-čko ....

    ...každý , koho sa to dotýka , komu záleží na svojom ( rodina ) zdraví , kto má zdravý rozum , si daný link prečíta ( je tam jedna - dve vety )....a vytvorí si svoj obraz ...
    Ak mu je málo informácií tak
    ...prelúska gogoľa...
    ...ak neverí svojmu lekárovi , nech ho zmení ...
    ...ak je nespokojný , nech inde pomoc hľadá...
    A kážem sa Ti vytáčať? Nekážem, napísala som len, že nie je stiahnutý, nič viac, nič menej.
    buchač ANI ja také niečo NETVRDÍM !!!......lenže ....

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    to stiahnutie v danom roku bolo len pre gumené kvaplátko, aj ked kvalita liečiva nebola zmenená......

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Mato5 Pozri príspevok
    Ma niekto skusenosti s liekmi Vigantol a caltrate? Ak ma niekto skusenosti mal aj zle s nymi?

    Dakujem za odpoved
    Ja užívam Caltrate plus už pár rokov a nemám žiadny problém. Inak čo znamená ten Tvoj názov témy? Dnes Likey
    Nemalo to byť lieky?

    kaivorus je offline (nepripojený) kaivorus

    radšej so servítkou, ale pravdivo, ...ten, ktorý hľadá správnosť riešenia odstranovania zdr. problémov, na rôznych úrovniach bytia... ...viac kaivorus
    Wagner- "Ja užívam Caltrate plus už pár rokov a nemám žiadny problém..."
    Ak niekto užíva dlhodobo nejaký liek - myslím si že to nie je liek ale podľa mňa jeto udržiavač problému. Toto ťa nelieči.
    Vysaď ho, a uvidíš....

    Ozdrav sa tak, aby si prištítne telieska a v nich paratyrocyt dokonale vyčistil, a následne stabilizoval ich funkčnosť tak, aby si nemusel následne neustále užívať - "udržiavače choroby"

    Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

    Pikoška
    buchač Pozri príspevok
    ....zasa sa mám vytáčať ????

    Radšej nie ...link som dal ako informatívny , na porovnanie ...šak ma čítaj poriadne ...

    Vigantol versus Kanavit ...veď je to v podstate to isté , hlavná zložka je to D-čko ....

    ...každý , koho sa to dotýka , komu záleží na svojom ( rodina ) zdraví , kto má zdravý rozum , si daný link prečíta ( je tam jedna - dve vety )....a vytvorí si svoj obraz ...
    Ak mu je málo informácií tak
    ...prelúska gogoľa...
    ...ak neverí svojmu lekárovi , nech ho zmení ...
    ...ak je nespokojný , nech inde pomoc hľadá...
    Súhlasím s tebou Jurajko. Užívala som obidvojo týchto akože liekov. Po prečítaní letáčikov som to vyhodila. jeden som nahradila pobytom na slnku a svetle, druhý okopávaním záhrady. A cítim sa takmer rovnako. Po tom okopávaní najsamlepšie.

    Mato5 je offline (nepripojený) Mato5

    Mato5
    wagner Pozri príspevok
    Ja užívam Caltrate plus už pár rokov a nemám žiadny problém. Inak čo znamená ten Tvoj názov témy? Dnes Likey
    Nemalo to byť lieky?


    ja vsade vidim napisane lieky a nie likey
    buchač ...lebo už moderátor opravil .......:-)

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Vigantol sa sťahuje z trhu - aktualizované..
    http://www.rodinka.sk/spravy/spravy/...e-z-trhu-sukl/

    Obdoba Vigantolu
    Kanavit
    http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky...vit-12292.html

    Caltrate
    http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky...plus-2094.html

    ...všetky tieto sú vitaminózne lieky ...nemali by mať vedľajšie účinky , samozrejme nie je pravidlom...

    Čo sa týka zadania otázky ..." zlé skúsenosti ???? " ....
    Táto je neadekvátna , nakoľko sa NEDÁ toto alebo onô povedať a nedajbože aj riadiť sa radami iných !!!!!!

    Každý je proste iný , niekomu zloženie lieku nevyhovuje , nakoľko má nejakú tú dg ..
    Druhému sú práve preto predpísane dané lieky , nakoľko má práve takú dg ...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Tweety Pozri príspevok
    Vigantol nie je stiahnutý z trhu, toto je staré info.
    ....zasa sa mám vytáčať ????

    Radšej nie ...link som dal ako informatívny , na porovnanie ...šak ma čítaj poriadne ...

    Vigantol versus Kanavit ...veď je to v podstate to isté , hlavná zložka je to D-čko ....

    ...každý , koho sa to dotýka , komu záleží na svojom ( rodina ) zdraví , kto má zdravý rozum , si daný link prečíta ( je tam jedna - dve vety )....a vytvorí si svoj obraz ...
    Ak mu je málo informácií tak
    ...prelúska gogoľa...
    ...ak neverí svojmu lekárovi , nech ho zmení ...
    ...ak je nespokojný , nech inde pomoc hľadá...
    kaivorus Máš múdre rady, ale nevytáčaj sa, vytočíš sa niekedy a vytáčka sa nemusí vrátiť, čo urobíš potom?

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Pikoška Pozri príspevok
    Súhlasím s tebou Jurajko. Užívala som obidvojo týchto akože liekov. Po prečítaní letáčikov som to vyhodila. jeden som nahradila pobytom na slnku a svetle, druhý okopávaním záhrady. A cítim sa takmer rovnako. Po tom okopávaní najsamlepšie.
    ...znova pripomínam , ja iba za seba vravím , zo skúseností ( fujtajbl ) , poprípade len nejaký ten link na porovnanie ...každý má svoj rozum , teda mal by mať ...

    ...a Kanavit ??? ....ten som pomaly na fľaštičky lial do seba ......ale keď musíš , tak musíš ....lenže to je už iný level ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.