Zavrieť

Porady

Bradavice

dá sa odstrániť asi 10 ročná bradavica veľkosti jedného eura na chodidle inak ako vypaľovaním vyrezaním inak???dokázal to už niekto?
Usporiadat
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Explóziou, najprv sa pomodli k Alahovi.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Ten 3 cm karfiol vlastníš určite dlho. Kde si bola doteraz? Chceš mastičku, bezbolestnú? Taká neexistuje.
Naposledy upravil vlado 33 : 30.05.14 at 11:11
0 0
valeriam valeriam

valeriam je offline (nepripojený) valeriam

ak je to naozaj bradavica, tak skús rastlinku- lastovičník http://carozahrady.sk/liecivebylinky...cnikvacsi.html , ja som si takto 12 bradavíc z rúk odstránila... aj môj syn... teraz rastie pri každom plote, odtrhni rastlinku v "kolienku" a natieraj si tou žltou vodičkou bradavicu, ona robí fľaky do hneda, tak pozor a hlavne na oči si daj bacha, páli jak čert. Držím palce, skús
1 0
valeriam valeriam

valeriam je offline (nepripojený) valeriam

jeeejda, lujza.j radila to isté :-) tak vidíš, niečo na tom bude... a možno aj tie švédske kvapky by zabrali, len ich je viac druhov, tak v tom nemám skúsenosť
0 0
valeriam valeriam

valeriam je offline (nepripojený) valeriam

vlado 33
vlado 33
Explóziou, najprv sa pomodli k Alahovi.
Ten 3 cm karfiol vlastníš určite dlho. Kde si bola doteraz? Chceš mastičku, bezbolestnú? Taká neexistuje.
aký milý :-)
0 0
kačenka kačenka

kačenka je offline (nepripojený) kačenka

ja som si odstranila bradovice prípravkom na bradovice: ACETOCAUSTIN, ktorý asi ešte u nás v lekárni nie je, ale dá sa objednať cez inernet. tam je aj návod na použitie, mne ho priviezol známy z Nemecka, tam je bežne v lekárni na predaj, cena cca 12 €. ale bezbolestné to nebude.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

nám pomohla homeopatia. Boli to fakt škaredé a staré bradavice. Vypaľovanie dopadlo katastrofálne. Potieranie vodičkami nijak. Potom bola absolvovaná dlhá homeopatická konzultácia a napodiv pomohlo.Ešte viem o dvoch ďalších prípadoch, čo navštívili rovnakú homeopatku, každý dostal iné "bobuľky", každému pomohlo.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať