Zavrieť

Porady

Zápočet odpracovaných rokov

Dobrý deň. Potrebujem poradiť ohľadom odpracovaných rokov. K roku 2010 mam celkový zápočtový list 12r 349dní potom som bola zamestnaná od 7/2010-12/2013 u zamestnávateľa ale počas toho som bola na materskej a rodičovskej chýba mi zápočtový list po ukončení pracovného pomeru som bola zaevidovaná na ÚP pol roka a odtiaľ som nastúpila opäť na materskú-rodičovskú, ktorá mi skončila koncom augusta 2017. Toho času som nastúpila do nového zamestnania a potrebujem na určenie platu počet odpracovaných rokov. Môže mi niekto pomôcť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Vyziadaj si od zamestnavatela 2010 - 2013 kopiu zapoctoveho listu alebo sa obrat na Socialnu poistovnu so ziadostou o vypis poisteni, mozno to bude stacit, kedze nepises, kde ti ten plat budu urcovat podla odpracovanych rokov.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    krater tu kopiu som si vyziadala. Len potrebujem vediet ci sa zapocitava doba na rodicovskej a kolko lebo od roku 2010 doteraz som bola s dvomi detmi na rodicaku. Je to tabulkovy plat.
    ivka70 pokial nespecifikujes kde ti idu zapocitavat roky, tak ti na to tazko niekto odpovie
    kazdopadne potvrdenie o dlzke MD a RD mimo zamestnania vies ziskat z SP a UPSVaR, prilozit ich mozes aj keby ich nepocitali
    krater pracujem v školstve.
      zbaliť

    Zápočet odpracovaných rokov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.