Zavrieť

Porady

Zmena paušalu

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať,ako sa dá vyrátať alikvotna čiastka z niečoho neobmedzeného? je to možné len v Telekome alebo to majú aj ostatní operátori? Menila som paušál z Podľa seba Naj, v ktorom som mala 1000 sms neobmedzených na program Happy M, v ktorom mam neobmedzené sms do všetkých sietí a prišla mi faktúra 50,08 e. Z čoho sms som mala vyrátané takto : od 22.4 do 25.4 spotrebované voľné : 3
spotrebované nad rámec : 81
to je z programu Podľa seba Naj
od 26.4 do 21.5 už podľa Happy M :
spotrebované voľné : 130
nad rámec : 761
Poslala som reklamáciu,pretože ked som bola paušál meniť bolo mi povedané že od 26. 4 môžem písať s kľudom pretože sms mám neobmedzené ,tak ako je možné toto??? Reklamáciu mi neuznali ,pretože " uplatnili na realizovanú prevádzku pomernú hodnotu voľných sms z programu Happy M" ale "v rámci zachovania dobrých vzťahov sa rozhodli odúčtovať mi sumu za sms do 26.4 v hodnote 3,20. Ked som volala do telekomu absolútne mi nevedela poradiť,len to pozerala a nechápala.Tak nech mi niekto vysvetlí čo sú toto za korektné vzťahy ??? Podala som daľšiu reklamáciu a čakám na odpoved. Má význam sa s nimi súdiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Súdiť sa? Vieš koľko managerov a právnikov majú,aby zmluvy boli OK? Vieš čo má význam? Odísť od nich...
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Súhlasím s Peggy - fialoví a ich prístup k reklamáciám - otrasné. Málokedy uznajú. Mne dávnejšie 6x za sebou účtovali SMS, ktoré ani neodišli (resp. saom neodoslal), no ich systém ich "evidoval". A potom, pri zmene operátora mi nepovolili prenos čísla (pre nedostatok kreditu) a pritom bol tam 1,5 násobok potrebnej sumy - len ich "systém" o tom nevedel. No na mojom mobile som mal potvrdenie o pripočítaní kreditu.....a celkovú sumu kreditu.....
    gabco33 Ved ja viem,ale fakt je že doteraz som s nimi nemala žiadny problém až teraz posledné 4 mesiace.Toto bola posledná kvapka,keby od nich teraz odídem je tam vysoká zmluvná pokuta.Ale stal sa zázrak,ako som včera podala ďalšiu sťažnosť a že to postúpim právnikovi tak dnes mi došla sms,že mi všetky peniaze narátané navyše za sms vrátia.Vydržím teraz teda ešte dva roky a potom odídem.Môžu mať managerov,ale aj oni predsa majú nejaké podmienky dodržiavať.Je to otras.Ja sa s nimi dohadujem posledné 4 mesiace neustále,menila som paušál hlavne kvôli sms.Povedia jedno a urobia druhé,to už kde sme...
    A to je vôbec ako možné že systém nevedel o kredite ale pripočítaný bol ???Niekedy človeku rozum ostáva stáť...
    misoft Veď je to také slovenské.......
    gabco33 ved to to
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.