Zavrieť

Porady

Matka s jedným dieťaťom

Chcem sa spýtať, či nepoznáte cestovku, ktorá zvýhodňuje dieťa /9.r./, aj keď ide iba s jedným rodičom na dovolenku.
Naivne som si totiž myslela, že ako výhodne ma bude stáť dovolenka, ale nakoniec som zistila, že zľavy sú len pri dvoch platiacich dospelých
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    Ziadnu cestovku poradit neviem, lebo uz zopar rokov cez cestovky nechodim. Ale skus porozmyslat nad tym, ze si dovolenku zorganizujes sama. Ubytovanie, doprava, poistenie, vsetko sa da objednat aj cez internet a vacsinou lacnejsie ako cez cestovku.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    nunu31 Pozri príspevok
    Chcem sa spýtať, či nepoznáte cestovku, ktorá zvýhodňuje dieťa /9.r./, aj keď ide iba s jedným rodičom na dovolenku.
    Naivne som si totiž myslela, že ako výhodne ma bude stáť dovolenka, ale nakoniec som zistila, že zľavy sú len pri dvoch platiacich dospelých
    Ďakujem
    Nezáleží to od cestovky, ale od ubytovacieho zariadenia. Poväčšine je ťažké nájsť výhodné ubytovanie pre jedného rodiča so zľavou na dieťa. Ale keď som pozeral v minulosti katalóg cestovky ITS Billa Reisen, tak tam boli zájazdy aj single s dieťaťom.
    Peter z Bratislavy
    Nepíšeš kam chceš cestovať. Pokiaľ by si išla do Chorvátska viacere slovenské i rakúske CK, čo ho majú v ponuke, majú v niektorých hoteloch zľavy aj na dieťa na zákl. lôžku s 1 dospelou osobou. Niekedy je to aj 50% z ceny dospeleho na zakl. lozku
    U leteckých zájazdov to temer neexistuje, resp. je to len "optická" zľava.

    nunu31 je offline (nepripojený) nunu31

    nunu31
    Nejdú mi poslať poďakovania, tak ďakujem takto za všetky rady.
    Peter, všetko najkrajšie k dnešným meninám) a ďakujem, našla som Ferrotour, ktorý mi dal zľavu na dieťa, ostatné cestovky na mňa gánili, čo to od nich chcem, hoci mali v ponuke aj ten hotel, kam idem ja /a teda hotel zľavu poskytuje, len cestovka si ju dáva do vlastného vrecka/ Prajem všetkým pekné a príjemné leto)

    Matka s jedným dieťaťom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.