Zavrieť

Porady

zastup za matersku zamestnankyne, ktora mala zmluvu na 1 rok a ta jej vyprsala

Dobry den,

Riesim zaujimavu situaciu - do firmy som bol prijaty na zmluvu na zastup.
Povodna zamestnankyna mala zmluvu na dobu urcitu (1 rok), ktora jej uz vyprsala. Ak mam dobre info, v tomto pripade sa na nu uz nevztahuje ochranna doba pocas materskej a rodicovskej.

Ja mam v zmluve presne napisane: zastupovanie pocas MD a RD pani XX.
Aky statut, resp. rezim ma v sucasnosti moja zmluva - ked zastupujem pani, ktora uz pravne nie je zamestnankyna (hoci na MD a RD este je).

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    nudnymuz Pozri príspevok
    Dobry den,

    Riesim zaujimavu situaciu - do firmy som bol prijaty na zmluvu na zastup.
    Povodna zamestnankyna mala zmluvu na dobu urcitu (1 rok), ktora jej uz vyprsala. Ak mam dobre info, v tomto pripade sa na nu uz nevztahuje ochranna doba pocas materskej a rodicovskej.

    Ja mam v zmluve presne napisane: zastupovanie pocas MD a RD pani XX.
    Aky statut, resp. rezim ma v sucasnosti moja zmluva - ked zastupujem pani, ktora uz pravne nie je zamestnankyna (hoci na MD a RD este je).

    dakujem
    No pokiaľ je to tak, tak ona už skutočne nie je zamestnankyňou firmy, a tvoja zmluva sa tým, že si ostal pracovať ďalej so súhlasom firmy sa zmenila na dobu neurčitú.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    nudnymuz Pozri príspevok
    Dobry den,

    Riesim zaujimavu situaciu - do firmy som bol prijaty na zmluvu na zastup.
    Povodna zamestnankyna mala zmluvu na dobu urcitu (1 rok), ktora jej uz vyprsala. Ak mam dobre info, v tomto pripade sa na nu uz nevztahuje ochranna doba pocas materskej a rodicovskej.

    Ja mam v zmluve presne napisane: zastupovanie pocas MD a RD pani XX.
    Aky statut, resp. rezim ma v sucasnosti moja zmluva - ked zastupujem pani, ktora uz pravne nie je zamestnankyna (hoci na MD a RD este je).

    dakujem
    Je to zaujímavé. Tvoj PP trvá dovtedy, kým sa tá zamestnankyňa, ktorú zastupuješ nevráti. Keďže ona už nie je zamestnancom, nemôže sa už vrátiť a tebe nemôžu ukončiť PP, lebo na to nemajú dôvod. Takže sa firma svojím pričinením dostala do paradoxnej situácie. Jedine, keby zrušili to pracovné miesto, ti môžu dať výpoveď z organizačných dôvodov s nárokom na odstupné. Inak s tebou nemôžu ukončiť PP.

    zastup za matersku zamestnankyne, ktora mala zmluvu na 1 rok a ta jej vyprsala

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.