Zavrieť

Porady

Odobratie svojpravnosti

Mam takú otázku, otec sa lieči na psychiatrii na schizofreniu, ma chodiť ku svojej psychiatričke ale kašle na to, ked sa mu snazime dat lieky ktore uživa tak nas ignoruje, nadava a je agresivny, Pomaly sa nám začinajú miznuť veci z domu( všetko vyhadzuje), na každeho nadáva a nič nezaberá.Robi nenormalne veci ktore by nikoho zdraveho ani nenapadli. Je nejaka možnosť že ho ja možem dať na liečenie, aby som ja rozhodoval kedy pojde na liečenie( a nie on kedy si zmysli,ked on už ale ani nemysli). Myslim to nejakou metodou odobratia svojpravnosti(natrvalo, ze poviem ide sa liecit tak sa pojde!! ) lebo fakt uz nic nezabera a sme z toho zufali.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Foxcon je offline (nepripojený) Foxcon

    Foxcon
    tuto situaciu ti nezavidim sestra ma svokru ktora ma schozifreniu a asi aj alzheimerovu chorobu a je to s nou strasne nie len ze im predava veci z bytu uz ju nemozu nechat ani samu, tiez zacinaju tiesit nejaky ustav kde sa o nu postaraju oni to psychicky nezvladaju a uz ani financne

    Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

    Som Anika61
    Chod za jeho psychiatrom,vysvetli mu situaciu a porad sa s nim ako postupovat dalej.

    Odobratie svojpravnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.