Zavrieť

Porady

Kde kúpiť parapety

Zdravím,

potreboval by som poradiť kde sa daju zohnať parapetne dosky k plastovým oknam,za rozumnu cenu.
Firma od ktorej budem mať nove okna ,neponúka parapety.

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    zdehima Pozri príspevok
    Zdravím,

    potreboval by som poradiť kde sa daju zohnať parapetne dosky k plastovým oknam,za rozumnu cenu.
    Firma od ktorej budem mať nove okna ,neponúka parapety.

    Dakujem
    Tak potom čo je to za firmu, keď neponúka kompletnú dodávku?
    Ku kompletnej dodávke si myslím, že patria aj parapety.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    zdehima Pozri príspevok
    Zdravím,

    potreboval by som poradiť kde sa daju zohnať parapetne dosky k plastovým oknam,za rozumnu cenu.
    Firma od ktorej budem mať nove okna ,neponúka parapety.

    Dakujem
    Ponúka ich trebárs aj Rosnička, či Baumax.

    Ale stačí sa spýtaj uja Gúgla, ten ti nájde desiatky firiem:

    http://www.google.sk/#hl=sk&q=parape...9d40f7e51ed91a

    zdehima je offline (nepripojený) zdehima

    zdehima
    Zoltán Kovács Pozri príspevok
    Tak potom čo je to za firmu, keď neponúka kompletnú dodávku?
    Ku kompletnej dodávke si myslím, že patria aj parapety.
    Je to výrobca zameraný len na vyrobu okien bez doplnkov.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    U takého by som okná nekupoval. Môj názor.
    To je také, keby som kupoval auto bez kolies. Veď výrobca nevyrába gumi.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Zoltán Kovács Pozri príspevok
    U takého by som okná nekupoval. Môj názor.
    To je také, keby som kupoval auto bez kolies. Veď výrobca nevyrába gumi.
    Nie je to vždy tak, ako si myslíš. Sú ľudia, ktorí v záujme ušetriť kúpia okná nie od sprostredkovateľa, ale priamo od výrobcu. Okná možno vyjdú lacnejšie, ale v konečnom dôsledku si k tomu klienti musia dokúpiť tie parapety, zohnať niekoho, kto im tie okná dovezie aj namontuje.

    Častokrát tí, čo predávajú okná sú len sprostredkovatelia a nakupujú okná od nejakého veľkovýrobcu (na oplátku potom ale ponúkajú komplet servis - montáž, doplnky...).

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Chobot Pozri príspevok
    Nie je to vždy tak, ako si myslíš. Sú ľudia, ktorí v záujme ušetriť kúpia okná nie od sprostredkovateľa, ale priamo od výrobcu. Okná možno vyjdú lacnejšie, ale v konečnom dôsledku si k tomu klienti musia dokúpiť tie parapety, zohnať niekoho, kto im tie okná dovezie aj namontuje.

    Častokrát tí, čo predávajú okná sú len sprostredkovatelia a nakupujú okná od nejakého veľkovýrobcu (na oplátku potom ale ponúkajú komplet servis - montáž, doplnky...).
    No ja som kupoval priamo od výrobcu okien s full servisom. Nemal som čas na ďalšie behačky okolo toho.

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    Chobot Pozri príspevok
    Nie je to vždy tak, ako si myslíš. Sú ľudia, ktorí v záujme ušetriť kúpia okná nie od sprostredkovateľa, ale priamo od výrobcu. Okná možno vyjdú lacnejšie, ale v konečnom dôsledku si k tomu klienti musia dokúpiť tie parapety, zohnať niekoho, kto im tie okná dovezie aj namontuje.

    Častokrát tí, čo predávajú okná sú len sprostredkovatelia a nakupujú okná od nejakého veľkovýrobcu (na oplátku potom ale ponúkajú komplet servis - montáž, doplnky...).
    a este by som dodal ze ak si to montuju samy tak zaruku im mozno uznaju mozno nie.

    Kolenčík je offline (nepripojený) Kolenčík

    Kolenčík
    Podľa mňa by mali byť parapety /vonkajšie/ prispôsobené profilu, aby to pasovalo pri montáži. Ja mám napr. profil GELAN a tam na profile sú prispôsobené diery pre montáž parapety, ale nie je to podmienka, dá sa aj bez toho, ale tak je to skladačka.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.