Zavrieť

Porady

Výročie vzniku Porady

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ak za bernú mincu vezmeme registráciu zakladateľa tejto stránky Richarda, tak 21.4.2005 má www.porada.sk prvé narodeniny.

Srdečne blahoželám Richardovi, všetkým členom i návštevníkom Porady.
Usporiadat
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Jožko, kam sa tak ponáhľaš s oslavami. Ale aj ja sa pridávam, hlavne k poďakovaniu Richardovi za myšlienku a jej realizáciu a všetkým, ktorí našli na PORADe svoju závislosť, nech tu nájdeme okrem pomoci aj priateľov.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
veronica veronica

veronica je offline (nepripojený) veronica

:O)), takto na rýchlo sa to nedá :)))) ...viac
Všetko najlepšie ))))
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

to rýchle prebehlo!! v spomienkach mám našu kolísku na iných stránkach a naše prvé kroky tu...začali sme behať, padať...ale dvíhali sa a šli dalej...
Richard, bol to vynikajúci nápad a chcelo to hodne času..vďaka zaň...
0 0
RenataK RenataK

RenataK je offline (nepripojený) RenataK

I ja sa pripájam ku gratulácii, je to super stránka. Ďakujem Rišo za, že toto všetko si pre nás pripravil. Pekný deň prajem všetkým.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Panenko skákavá,len 1 rok a už tak premakané.Richardov sqelý nápad a ochota nás všetkých ostatných deliť sa s ostanými o získané vedomosti a skúsenosti.

Všetkým ďakujem
0 0
eviketa eviketa

eviketa je offline (nepripojený) eviketa

veruže sa pripájem aj ja k predčasnej gratulácii a ako píše bepo fakt veľká vďaka nielen "otcovi myšlienky" , ale všetkým, ktorí píšu a zapájajú sa, bez nich by to nebolo.
0 0
bef bef

bef je offline (nepripojený) bef

Pripajam sa ku gatulaciam k vyrociu vzniku tak skvelej stranky a prajem zakladatelovi vsetko naj, naj. Odkedy som objavila Poradu som na nej denne a vzdy tu najdem vela zaujimavych informacii.
Najst v dnesnej dobe tolko fantastickych ludi, ochotnych pomoct a podelit sa zo skusenostami je obdivuhodne. Pozdravujem vsetkych a prajem krasny den.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

veru, Richardovi sa za rok podarilo "vychovať" taaakéééé množstvo pozitívne závislých :p a ešte k tomu aj vďačných a spokojných "závislákov"

tak vďaka
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ďakujem Vám všetkým že existuje takéto fórum, mne to dalo strašne veľa, a som veľmi rada, že aj ja sa môžem pripájať k tejto diskusii, a že som si našla kopec informácii.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Som iba začiatočníčka, ale vedomostí z Porady som získala aj za taký krátky
čas veľa, veľa.........a ešte som tu stretla dobrých ľudí, ktorí aj pri tom dnešnom zhone sa snažia pomôcť v komkoľvek okruhu,nielen odborne, ale aj človečensky a to je dnes veľká vzácnosť!!!

Ďakujem všetkým,ktorí mi už pomohli a hlavne Rišovi,ktorý to všetko vymyslel.

Veľa úspechov a trpezlivosti s nami.!!!!!
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Dobre počujem tie štuple od šampanského? Áno, dnes je tomu rok!
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Gratulujem Richardovi k prvému výročiu a ostatným za priazeň.

Vivat Porada!
0 0
tibor tibor

tibor je offline (nepripojený) tibor

práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac
pripájam sa...a prajem veľa ďalších tvorivých nápadov.

ďalší faktor, ktorý mi oznamuje, že zasa som o rok starší...(:
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Jozef Mihál
Dobre počujem tie štuple od šampanského? Áno, dnes je tomu rok!
Jožko, to môže byť aj rachot tých kameňov, čo mnohým padajú zo serca keď si na porade vyriešia svoj problém Šampaň necháme na Krahule, nie? Ja nám všetkým prajem aby sme sa aj o takých 10-20 rokov na tejto adrese stále stretávali, podaktorí ovenčení titulmi "zaslúžilý Poradca", pod dozorom "Veľkého Tatu" Richarda (neboj, dovtedy vymyslíme dáke trefnejšie tituly ), stále v rovnakej pohode .

...Držme sa za ruky...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
http://mihal.blog.sme.sk/c/8401/Zivio-Porada.html
0 0
buba buba

buba je offline (nepripojený) buba

Všetko naj.... k výročiu. Dúfam , že sa tu budeme stretávať ešte veľa rôčkov.
0 0
Susan Susan

Susan je offline (nepripojený) Susan

Uz je tomu rok? Pripajam sa ku gratulacii a zelam vsetko najlepsie. Tato stranka je pre mna ako droga, kazde rano prve co pri kavicke urobim, je ze si otvorim tuto stranku:-)) Nic lepsie nemohlo vzniknut!!!
0 0
McMarti McMarti

McMarti je offline (nepripojený) McMarti

Všetko dobré k 1.výročiu, nielen zakladatelovi ale aj tým čo prispievaju do tém na tejto stránke a za ich odbornosť podeliť sa aj s druhými. Nech nadalej pretrváva duch tejto webovskej stranky. ŽIvióoooo !!!!!!!
0 0
alena alena

alena je offline (nepripojený) alena

Richard mal pred rokom naozaj skvely napad, patri mu vdaka, ako aj vsetkym, ktori do nej prispievaju svojimi dobrymi radami, ktore aj mne velmi pomohli. Vsetko naj ...
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Inak ja som normáľno namäkko z toľkej ľudskosti a ochoty pomáhať.... ale my to aj s karkulkou, muškou a accad-editkou aj náležito oslávime a budeme v čase od 13-15 pri mojom ičku (dolu pod podpisom), takže môžte sa aspoň cez net pridať
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať