Zavrieť

Porady

Zmena trvalého pobytu zakladateľa sro-čky

prajem Vam dobrý den :-)

Som zakladateľkou a jedinou spoločničkou a jednou z konatelov sro-čky, menim sidlo firmy, postup aj dokumenty su mi jasne, menim však zároveň aj svoj trvaly pobyt a tu mi vzniká problém: na uplnom zneni zakladateľskej listiny s novymi údajmi mam v uvodných vetach kde sa píše o tom kto zakladá spoločnost uviesť svoju starú adresu trvalého pobytu platnu v den založenia sro r. 2010 (povodne znenie) alebo novú?

zakladatelska listina ma uvodne znenie:

Ja, x.y. r.č.: 555555555, bytom: povodna alebo nova adrea?, zakladám

dnešným dňom, t.j. 25.03.2010 spoločnosť s ručením obmedzeným.

v ostatnych castiach ZL kde sa spomina moje meno s adresou (zakladne imanie ,spravca vkladu, konatel) som napísala už novu adresu

Sídlo firmy píšem na ZL už nove.

na konci zakladateľskej listiny uvádzam že sa jedná o aktualizovane znenie zo zmenou sidla spoločnosti a zmenou trvaleho pobytu zakladatela, spoločníka a konatela spoločnosti na základe rozhodnutia z VZ zo dna xx.xx.

este otazočka kedze som nasla dvojaku informáciu: k zmene sídla prikladam suhlas vlastnika nehnutelnosti kde bude nove sidlo spolocnosti (bez overeného podpisu vlastníka) a vypis z LV -stačí informatívny z katasterportálu? ( tu som nasla dve info raz ze LV stačí informativny a raz ze musí byť pre právne účely)

Za akukoľvek pomoc Vam velmi dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    LV stačí z kataster portálu

    Zmena trvalého pobytu zakladateľa sro-čky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.