Zavrieť

Porady

výpočet nároku na dovolenku pri nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase

ahojky,

chcela by som sa spytat ako postupovat, ked zamestnanci pracuju 11,5 hodiny iba pocas vykurovacej sezony, inak maju zmenu 7,5 hod.


Pocet odprac zmien 75 po 11,5 hod. a 148 zmien po 7,5 hod. pripad so 4 aj 5 tyzdnami rocnej vymery

Pocet odprac. zmien 76 po 11,5 hod. a 148 zmien po 7,5 hod - " -

Počet odprac. zmien 78 po 11,5 hod. a 148 zmien po 7,5 hod - " -

Nároky potom budu asi 2, jeden pre 11,5 hod. a jeden pre 7,5 hod. Ako vyratat alikotnu cast v pripade skoncenia prac. pomeru, ked neodrobi cely rok alebo bude nemocny?
Naposledy upravil lussika : 24.10.05 at 12:37
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kaška je offline (nepripojený) kaška

    kaška
    Ja by som to vypočítala nasledovne:
    1. Počet pracovných dní v roku / počet týždňov v roku.
    Napr: 75+148 = 223/52 = 4,288 .... priemerný počet pracovných dní na týždeň.
    2. Priemerný počet dní v týždni by som vynásobila výmerou dovolenky v týždňoch
    napr: 4,288 * 4 = 17,15 dňa, po zaokrúhlení 17 dní dovolenky

    Ostatné príklady: (76+148)/52*4 = 17,23 po zaokrúhlení 17 dní
    (78+148)/52 *4 =17,38 po zaokrúhlení 17,5 dňa

    kaška je offline (nepripojený) kaška

    kaška
    Po opätovnom zvážení si myslím, že by sa malo postupovať takto.
    Keď zamestnanec začne v roku pracovať podľa kalendára s 11,5 hod. zmenami, vypočítaj mu nárok podľa tohoto kalendára. Napr. 4 týždne(výmera) * 3,33(priemerný počet pracovných dní v týždni pre kalendár s 11,5 hod. zmenami) = 13,5 dňa dovolenky. Potom, keď sa mu zmení pracovný kalendár (začne pracovať na 7,5 hod. zmeny), mal by sa mu prerátať nárok na dovolenku s tým, že sa zohľadní počet týždňov dovolenky, ktoré už vyčerpal. Ak napr. vyčerpal pri 11,5 hodinových zmenách 10 dní, čo môžeme považovať približne za 3 týždne, jeho zvyšný nárok podľa kalendára pri 7,5 hodinových zmenách bude vypočítaný už iba pre 4 týždne(výmera) - 3 týždne (už vyčerpané) = 1 týždeň (zostatok dovolenky na ktorý má ešte nárok pri zmene kalendára).
    1 týždeň * 5 (priemerný počet pracovných dní v týždni pre kalendár so 7,5 hod. zmenami) = 5 dní dovolenky - može čerpať po zmene kalendára.

    výpočet nároku na dovolenku pri nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.