Zavrieť

Porady

reklamacia heluz

Dobry den
Objednali sme si stavebny material od firmy Heluz - brusene tehly komplet na cely dom a preklady,zalozenie prveho radu.
Bolo nam povedane, ze zakladacia malta a celoplosne lepidlo su v cene.
Po zakladani prveho radu sme zistili, ze zakladacia malta nam nestaci ani na obvodne a nosne murivo a pritom sme mali zakladovu dosku velmi presnu,odchylka 3-4 milimetre na 19 metroch co nam potvrdil aj technik z Heluzu.
Momentalne sme v takej situacii, ze nemame naco ulozit prieckove tehly a je ich dost vela.
Ide nam hlavne o to, ze nechceme dokupovat nieco za co sme uz zaplatili.
Z firmy Heluz sme dostali kontakt na osobu, ktora riesi reklamacie v nasom regione, napisali sme mu nas problem ale ziadna odpoved.
Pisali sme reklamacnemu technikovi do Ceska a zase ziadna odpoved.
Poprosil by som o rady tych, ktory riesili reklamaciu u tejto firmi a prijal by som neake rady ako postupovat v pripade, ked nas budu nadalej ignorovat.
Dakujem za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

    mendo933
    Ja si myslim ze mam bohate skusenosti s menovanou firmou. Je to na dlhe lakte . Tehly mi vyreklamovali ,vyrovnanie rozdielu bolo uz tahsie. Vyse 1/2 palety prieckoviek som reklamoval a presiel vyfotit zastupca 23.12.2009 a do dnesneho dna som este peniaze nevidel. Ak si kupoval cez stavebniny tak najprv bombardovat ich , ak priamo tak otravovat obchodneho zastupcu pre danny region a len pisanie nestaci. Brusene som nebral tak presne neviem , ale ako davaju k palete vrecko malty tak môzu davat len urcite mnozstvo zakladacej malty, vsetko maju uvedene v cenniku

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Hrúbka malty závisí od krivosti dosky a šikovnosti murára.Ak vám dali prené predpísané nožstvo tak sa nič nenasťažujete.Odporúčam.Kúpte si vrecko Unimalt-u trochu piesku 0-2 (Šatín) a zbytočne sa nad tým nerozčulujte.

    cocek123 je offline (nepripojený) cocek123

    cocek123
    Doska bola velmi presna, odchilka 3-4 milimetre a robyl (dohliadal) to majster z heluzu ktory tiez potvrdil ze len zriedka sa stretne takou presnou pracou.
    Heluz uvadza ze prislusne mnozstvo malty k tehlam je v cene a preto by som nerad platil za nieco co som uz zaplatil.
    Mame tu aj 1/2 palety 38 rozbytich , to som nechcel reklamovat ale asi budem musiet po tomto vsetkom aby som toho technika zobudil.
    Uz sa dopredu bojim ci mi staci celoplosne lepidlo lebo to nemaju v ziadnich stavebninach v okoli.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.