Zavrieť

Porady

AUTOPATIA

Ahojte,
dnes som sa prvý krát dopočula a čosi aj prečítala na nete o autopatii...
má niekto skúsenosti s touto formou liečenia...
...lebo v TV spomínali aj ústup bolestí klbov, čo je pre mňa aktuálne, keby to "postihlo" aj mňa
,že to lieči herpesy a kožné ochorenia ma ani neprekvapuje...
...viete o niekom , kto sa zaoberá touto formou liečenia aj v okolí BA???
...budem povďačná za každú info
JanaK
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Skutočne zaujímavá liečebná metóda. Čo si o tom myslíte????
    Vyskúšal to už niekto? Veď bojujeme tu s rôznymi neduhmi.
    Vie niekto ako sa spojiť s pani Annou Mandulovou z Košíc?Poprípade Prešov,Sabinov.Ďakujem
    Ďakujem pekne za odpoveď.To som inak aj našla len som si nebola istá,či je to ono keďže tam sú písané masáže a pod.
    Skúsim tam zavolať.
    Vďaka.

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    http://www.autopatia.sk/index.html
    .
    V Dámskom magazíne na STV1 2.11.2009 o autopatii rozprávala pani Diana Struhárová, je to v archíve STV. Mladá žena si takto liečila svoju dcérku na juvenilnú artritídu.

    diana.s je offline (nepripojený) diana.s

    diana.s
    V Damskom magazine sa toho vela povedat nedalo, ale ak mate zaujem o autopatiu, odporucam cesku www stranku o autopatii a tiez knizku p. Cehovskeho "Uzdrav se s autopatii" (3. vydanie).

    V Bratislave sa bude konat Kurz autopatickej samoliecby - 13.2.2010, prednasat bude Jiri Cehovsky. Blizsie info najdete aj na jeho stranke.

    Tiez si mozte pozriet v archive TV Markiza vysielanie Telerana z 13.11.2009 - pan Cehovsky tam prezentoval viac informacii o tejto metode, ktoru naozaj odporucam (z vlastnych skusenosti, a teraz uz aj so skusenosti dalsich rod. prislusnikov a znamych)

    Diana Struharova

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Milá pani Struhárová, ďakujem Vám a som rada že robíte v tejto oblasti osvetu. S touto metódou som sa oboznámila vďaka Vám.
    Vďaka.

    Beataa je offline (nepripojený) Beataa

    Beataa
    Prosím pani Dianku Strúharovú, ak by mohla , potrebovala by som od nej čím skôr poradiť . Mám skoro 2 ročnú dcéru a brala 8 ANTB. Ako 6 mesačná prekonala kiahne. a od vtedy to nemá konca kraja. Pred kiahnami mala zápal moč. ciest ako 4 mesačná, O rok na to zas. Príčina ???? Práve som si objednala knižky a lahvičky pre obe deti, lebo mám 5 ročného syna a zo škôlky nosí on síce len soplíky , ale dcéra a manžel a ja a už aj babky všetci sme na min.týžden odrovnaní z tých vírusov. Mohli by sme sa spojiť na súkr.mail. adresách? dakujem Bea Košice mailadresa: bianca zavináč szm bodka sk

    diana.s je offline (nepripojený) diana.s

    diana.s
    Dakujem, a chcela by som tymto vsetkych povzbudit, ktori su pristupni alternativnym metodam a neuspeli pri akejkolvek inej, ci uz konvencnej alebo alternativnej liecbe, aby autopatiu vyskusali. Kazdy sa asi k svojmu vytuzenemu stavu zdravia dopracuje svojou vlastnou cestou a mozno prave toto bude ta vasa.

    Diana

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    stefi2612 Pozri príspevok
    Vie niekto ako sa spojiť s pani Annou Mandulovou z Košíc?Poprípade Prešov,Sabinov.Ďakujem
    MONA - MURICE EDMOND VOISIN - ANNA MANDULOVÁ
    Považská 40,
    04011 Košice

    Tel.: 055/643 61 82
    Category: Massage
    http://en.zlatestranky.sk/firmy/kosi...na-mandulova/1

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.