Zavrieť

Porady

platové triedy po 1.1.2011

niekedy mám pocit, že som úplne blbá... preto sa obraciam na Vás :-)))) ...viac
Ahojte Poraďáci

nikde som nenašla nové tabuľky tarifných platov pedagogických a nepedagogických zamestnancov platné po 1.1.2011. Vie mi niekto povedať, či sa budú meniť platy podľa avizovaného "pedagógom 1% pridať - nepedagógom 10% zobrať"? Budem rada ak mi pošlete odkaz na nové tabuľky :-)))

Díky...

P.s.: do nového roku 2011 veľa zdravia (je vzácne) a šťastia (tí na Titanicu ho nemali), ostatné príde aj samé :-))))
Usporiadat
susann2 susann2

susann2 je offline (nepripojený) susann2

Nové tabulky nie sú a nebudú /zatiaľ/, u ped zamestnancov sa zvýši plat len o 1 % alebo 0,5 % za ďaľší odpracovaný rok.

V KZ vyššieho stupňa pre rok 2011 je okrem iných aj nasledovný odsek:

3. V závislosti od vývoja ekonomickej situácie v Slovenskej republike budú v máji 2011 zmluvné strany vyjednávať pre rok 2011 zvýšenie stupníc platových taríf ustanovených v prílohe č. 3, č.4, č.5 a č. 7 k zákonu č. 553/2003 Z.z. v znení nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 578/2009 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
dani.b dani.b

dani.b je offline (nepripojený) dani.b

niekedy mám pocit, že som úplne blbá... preto sa obraciam na Vás :-)))) ...viac
Susann2 ďakujem, a čo nepedagogický zamenstanci???
0 0
susann2 susann2

susann2 je offline (nepripojený) susann2

dani.b Pozri príspevok
Susann2 ďakujem, a čo nepedagogický zamenstanci???
TP zostávajú nezmenené.
0 0
Anit Anit

Anit je offline (nepripojený) Anit

zvýšenie platových taríf pedag. zam. vydávalo vždy tiež ministerstvo ... teraz som nič nenašla ... viete mi poradiť či to najdem, alebo to musím počítať?
1 0
Janka 52 Janka 52

Janka 52 je offline (nepripojený) Janka 52

Anit Pozri príspevok
zvýšenie platových taríf pedag. zam. vydávalo vždy tiež ministerstvo ... teraz som nič nenašla ... viete mi poradiť či to najdem, alebo to musím počítať?
Kedže sa platové tarify nemenia, tabuľka je tá istá čo r. 2010
0 0
Xantypa Xantypa

Xantypa je offline (nepripojený) Xantypa

Takže ak dobre chápem, tak sa zvyšujú platy pedagogickým zamestnancom len z dôvodu započítania praxe k 31.12.2010. Započítam im prax k 31.12.2010 a podľa starej tabuľky im zmením tarifný plat. Áno?
0 0
dani.b dani.b

dani.b je offline (nepripojený) dani.b

niekedy mám pocit, že som úplne blbá... preto sa obraciam na Vás :-)))) ...viac
Xantypa Pozri príspevok
Takže ak dobre chápem, tak sa zvyšujú platy pedagogickým zamestnancom len z dôvodu započítania praxe k 31.12.2010. Započítam im prax k 31.12.2010 a podľa starej tabuľky im zmením tarifný plat. Áno?

Správne
0 0
marienka3 marienka3

marienka3 je offline (nepripojený) marienka3

tato "nezmena" platovych tarif je u kazdeho zamestnanca pri vykone prace vo verejnom zaujme? cize ziadne zvysovanie?
0 0
anika anika

anika je offline (nepripojený) anika

Zmena, čiže postupy len podľa odpracovaných rokov.
0 0
marienka3 marienka3

marienka3 je offline (nepripojený) marienka3

super, tak ani to 1% nebude. OK.
dakujem
0 0
makromolekula makromolekula

makromolekula je offline (nepripojený) makromolekula

Dobry den, prave som bola prijata do prispevkovej organizacie a budem v 11. platovej skupine. Mohli by ste mi povedat, kolko dostanem v hrubom? dakujem velmi pekne
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

makromolekula Pozri príspevok
Dobry den, prave som bola prijata do prispevkovej organizacie a budem v 11. platovej skupine. Mohli by ste mi povedat, kolko dostanem v hrubom? dakujem velmi pekne
dolezity je aj platovy stupen {je ich 12} alebo pocet rokov praxe
0 0
makromolekula makromolekula

makromolekula je offline (nepripojený) makromolekula

povedali mi len ze v 11 platovej triede a mam prax menj ako ejden rok.dakujem velmi pekne
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

makromolekula Pozri príspevok
povedali mi len ze v 11 platovej triede a mam prax menj ako ejden rok.dakujem velmi pekne
ak som dobe pozrela spravnu tabulku do 2 rokov praxe by to bolo len tarifny plat 455,50, ale ved obdrzis platovy dekret a tam budes mat rozpisany plat
0 0
makromolekula makromolekula

makromolekula je offline (nepripojený) makromolekula

dakujem velmi pekne
0 0
makromolekula makromolekula

makromolekula je offline (nepripojený) makromolekula

este som chcela dodat, ze zriadovatelom tej prispevkovej organizacie je ministerstvo zdravotnictva...ale to asi nic nemeni. dakujem
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

makromolekula Pozri príspevok
este som chcela dodat, ze zriadovatelom tej prispevkovej organizacie je ministerstvo zdravotnictva...ale to asi nic nemeni. dakujem
meni, lebo si nenapisala na aku funkciu nastupujes. myslela som, ze na ekonimicky usek, a preto ten plat podla Prilohy c.1 nar.vlady c.578/2009 Z.z., pozri aj Prilohu c.3 uved.zak., plati pre vedcov a zdrav. pracovnikov
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pozri link
http://www.zbierka.sk/zz/predpisy/de...18&Rocnik=2009
0 0
makromolekula makromolekula

makromolekula je offline (nepripojený) makromolekula

dakujem pekne Adi
0 0
usiko usiko

usiko je offline (nepripojený) usiko

zdravim, a mozem sa opytat, co v tychto spominanych tarifach znamena platova trieda jeden a platova trieda dva? Dakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať