Zavrieť

Porady

Hľadám stoličku

Chcem
- samostatne sklopné operadlo s aretáciou v 4 - 5 polohách. Asynchrónny mechanizmus
- vysoké operadlo. Až nad lopatky. Mám 180 cm
- bez hlavovej opierky. Tá už nemá opodstatnenie
- bedrovú opierku v širokom výškovom rozsahu nastavenia
- tvarované sedadlo. Aby sa mi "nerozchádzali" nohy
- opierky rúk nepotrebujem

Hľadám dosť dlho a neviem nájsť. Cena do s DPH do 500 - 550 €

Mal som takú, ale vysedel som na nej sedadlo.
9 komentárov     zbaliť
Tweety Obchod, v ktorom si ju kúpil, už také nepredáva?
buchač Žeby ???

https://www.google.sk/search?q=stoli...sQsAQ&tbm=isch
Peggynka Neééé,na tých sa mu budú rozchádzať nohy
misoft Tak na to je potom toto: http://www.mallring.cz/public/galerie/dop/am27399.jpg
buchač Peggynka (Dnes 21:40) Neééé,na tých sa mu budú rozchádzať nohy
=================================
Keby bol ženská, tak si dá medzi kolená Acylpirín a fertig.
--------------------------------------------------

Ale inak...dosť kuevsky ma irituje slovo "CHCEM" v takomto ponímaní textu.

Podľa profilu je odbornik cez PC.
To si jeden nevie vyhľadať, aj keď spomína, že hľadá dlhšie...

Ďalšia vec je aj to, že dostane všeliaké linky a tie následne zavrhne, nakoľko furt nájde na danom výrobku niečo pre neho nevyhovujúce.

------------------------------------------------------

...a takých (hlavne nových CHCEJÚCICH) je tu plno a preto sa aj sthruskovi tak trochu čudujem, nakoľko je starý člen.
terezamaria Absolútne výstižné....chcem a skoro rozkazom....taký starý člen by snáď mohol vedieť, že tu nie je platená skupina ľudí, čo bude hľadať na rozkaz....
Kabaka123 bez komentára
rennka a nedá sa na tej starej vymeniť len to ,,vysedené" sedadlo? ak je iinak dobrá a už takú nemôžeš zohnať....
lujza.j Toto ho snad napadlo ako prve?!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    Daj si ju vyrobiť na mieru, možno Ti tam dajú i menovku... ;-)
    14 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Alebo

    Chcem

    - vysoké operadlo. Až nad lopatky. Mám 180 cm
    - bez hlavovej opierky. Tá už nemá opodstatnenie
    - bedrovú opierku v širokom výškovom rozsahu nastavenia
    - tvarované sedadlo. Aby sa mi "nerozchádzali" nohy
    - opierky rúk nepotrebujem
    ------------------------------------------------------------
    - Vysoké operadlo predlžiť podložením vhodnej (dlhej) dosky
    - Hlavovú opierku odrezať
    - Bedrovú opierku rozšíri svokra po pár sedeniach
    - Tvarované sedadlo vyriešiť podložkou, ktorá je určená pre pacientov so zlatou žilou...vtedy riť tak bolí, že jeden sťahuje nie iba ju ale aj nohy dáva dokopy
    - Opierky rúk odmontovať a ponúknuť na Bazoši

    evuš
    babka - ježibabka Kde Ty na to chodíš?
    sthruska Žasnem, aké nezmysly dokážu niektorí ľudia vymyslieť. Nevadí mi, ak si zo mňa niekto uťahuje. Ale keď trepe totálne nezmysly...

    [Obchod, v ktorom si ju kúpil, už také nepredáva?/quote]
    Už dávno neexistuje.
    [quote]Ale inak...dosť kuevsky ma irituje slovo "CHCEM" v takomto ponímaní textu.
    Ako to chceš napísať? Je to najvýstižnejšie slovo. A nie je to rozkazovací spôsob.

    Ďalšia vec je aj to, že dostane všeliaké linky a tie následne zavrhne
    Všetky si pozriem. Asi máš vešteckú guľu keď vieš, že som ich zavrhol. Ja som sa k tomu dostal až teraz.

    Absolútne výstižné....chcem a skoro rozkazom
    Nestačím sa diviť.

    To buchač: síce vtipné, ale nič mi to nepomohlo.

    Všetkým
    Až budete mať dobabrané chrbtice (následok ešte z predpubertálneho veku) a nejaký ten vek, tak Vám tiež nebude jedno na čom budete celý deň sedieť.

    PS - z pravidiel Slovenského jazyka

    chce chcú chci! chcejúc chcel chcený nedok.
    1. ako modálne sloveso v spoj. s neurč. vyjadruje a) vôľu, chuť, úmysel (pri zápore odmietanie) činiteľa konať dej, mieniť: chcieť ísť do kina; chce dosiahnuť úspech, (ne)chce sa učiť; chce sa ukázať; čo tým chceš povedať? b) iba v zápore (o veciach a javoch) nejestvovanie predpokladov konať dej: nechce pršať, rana sa nechce hojiť, rádio nechce hrať
    2. želať si, žiadať, túžiť po niečom: chcieť nový bicykel, chcieť mlieka/-o; chcem, aby si to vedel; národy nechcú vojnu
    3. želať, žičiť: chcem mu dobre, (ne)chce mu zle
    4. hovor. s opyt. zám. vyjadruje neurčitosť: choď, kde chceš kdekoľvek; rob, čo chceš čokoľvek; choď, s kým chceš s kýmkoľvek
    l (či) chceš, (či) nechceš v každom prípade; má, čo chcel a) dosiahol svoj cieľ b) iron. sám sa potrestal; chce mať s tým pokoj, expr. chce to mať z krku rád by sa toho zbavil; vie, čo chce; robí, čo chce; čo sa babe (za)chcelo, to sa babe (pri)snilo
    // chcieť sa ako modálne sloveso v spoj. s neurč. vyjadruje chuť, vôľu (v zápore nechuť, nevôľu) konať dej: (ne)chce sa mi spať, žiť, nechcelo sa mu (ísť) do roboty
    lujza.j načo sa tu rozvášňuješ.....kontaktuj mailom s tvojimi požiadavkami-parametrami....predajcov napr. špeci stoličiek a čakaj na odpoveď.....nie si jediný s dobabranou a bolavou chrbticou....
    buchač sthruska (Dnes 13:08) Žasnem...
    ==============================

    Aj ja....

    Miesto slova CHCEM by stačila malá obmena ...napríklad CHCEL BY SOM...

    .... a že aký, kua, iný význam dáva celej vete - príspevku....

    Chápeš ten rozdiel ???

    P.S.:
    Mňa učil starý PÁN PROFESOR slovenský jazyk a literatúru...taký sa v dnešnej dobe už vyskytujú len v tých filmoch pre pamätníkov...
    misoft Očuj - kume.....
    Ani nejde o to, že hľadáš niekde niečo. Ide o to, ako to "podávaš".
    Práve to "Chcem...."! Ty nám tu ako keby si nariaďoval, aby sme my hľadali, lebo TY CHCEŠ!
    BTW: Aj ja chcem zlaté hodinky s vodotryskom..... - ale nechcem, aby mi ich tu niekto hľadal.....
    sthruska nechcem, aby mi ich tu niekto hľadal

    Ja som dúfal, že niekto bude o takej stoličke vedieť. Nič iné.
    evuš Skús teda stoličky Spinalis, ale 500 eur je na ne malý rozpočet- najmä pri tých požiadavkách......
    lujza.j tak tento druh už snád má prekukaný?!....tie stoličky pozná každý kto má bolavý chrbát..
    sthruska Videl som ich. Ja tej pružine akosi neverím. Ak s ňou má niekto skúsenosti tak si to rád prečítam.
    Nemám problém dať viac, ale musím mať istotu, že kupujem dobre.

    Kúpil som si už dve stoličky zhruba po 350 € a nie sú pre mňa vhodné. Vyskúšanie akosi neprichádza do úvahy. Som len 50 km od Ukrajiny
    buchač sthruska (Dnes 10:33) ...Som len 50 km od Ukrajiny
    ===================================

    Vsio jasna....
    marjankaj Ešte záleží z ktorej strany Ukrajiny? Východnej?
    BXLmiami Je výborná,po rokoch bez vysedenia,ale sklopné sedadlo na SK nemali,syn ho má v USA.
      zbaliť
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Tiež nie zlý nápad! Neustála masáž a cvičenie sedacích, stehenných a chrbtových svalov, správne sedenie (nie rozvaľovanie sa v kresle) -a miesto 500-550€ zaplatí 50-75€!
    lujza.j A do kolko kg je fitka....lebo zadavatel dal iba jeden rozmer
    Durov ja som obetoval len 8 E - počas výpredaja v ... Ale váhovo neviem, na koľko je tá moja - maximálne sa tak ozve rana a budeme tu riešiť problém so sluchom :-D
    misoft Lui - na tých oných - gumových čudách je vyznačená hmotnostná kategória....
    korela Vieš, kto sedí na druhej strane za PC? Predpokladám, že nie.
    Aby si tu nevytváral "kruťárňu". Ten človek zadal určité podmienky, asi mal dôvod.
    Durov Bol to len návrh, ktorý nemusí akceptovať.
    Ja som vystriedal niekoľko stoličiek a nakoniec som na základe odporúčania vyskúšal fitloptu a mne osobne to pomohlo.
    korela Bez slov.
      zbaliť
    arizona 30.05.15 08:33 priradil do Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.