Zavrieť

Porady

hľadám homo computer na výpomoc

poraďáci dobráci pomoooc...kúpila som si notebook a potrebujem tam natiahnuť účtovníctvo a mzdy a všetko ostatné... vzhľadom k tomu že som komputerový debil a rozoznám akurat klávesnicu od myši...som v koncoch...
MRP programy sa naťahujú z diskety aj cd a ten moj notebook nemá disketovú jednotku...ale našla som držiak na kávu, čiže cd-jednotku to má...a proložili mi k tomu dáky USB kľúč či čo...hilfe, potrebujem pracovať!
ps. som z bratislavy, resp. z pééétržky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    karkulka-ten usb kľúč strč do usb portu na starom počítači,údaje si nakopíruj na kľúč a potom ho strč do notebooku a nainštaluj MRP a nakopíruj údaje.

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    bepo
    karkulka-ten usb kľúč strč do usb portu na starom počítači,údaje si nakopíruj na kľúč a potom ho strč do notebooku a nainštaluj MRP a nakopíruj údaje.
    tak na toto bude hŕba otázok od karkulky

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    Bepo...
    ono to nie je také jednoduché vysvetliť, ako to urobiť...
    Keď som inštalovala MRP v jednej firme tu naproti...tak si pýtalo tú disketu..a tiež som to mala nahraté na klúči a nešlo mi to...nechcelo pochopiť, že to čo malo byť na diskete, má teraz na kľúči...
    Mali pokazenú disketovú mechaniku...takže som vymontovala moju..vymenila, nainštalovala...a potom sa to rozbehlo...

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    Jani...a na ako dlho?! nepotrebujem nič iné..len PC a net, poradu a scrabble...
    vôbec nie som náročný typ...hihihi

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    Môžem...ale tie štyri veci musím mať v živote...!!! bez toho nikde!!!

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    a ja som si myslela, že USB kľúč je prívesok k ostatným kľúčom...a to ani blondínka nie som...

    ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

    ZuzanaA
    karkulka
    a ja som si myslela, že USB kľúč je prívesok k ostatným kľúčom...a to ani blondínka nie som...
    Však, Karkulka? Také malé čudo a čo všetko sa doňho vmestí..

    la-dy je offline (nepripojený) la-dy

    oprava a vyroba calunneneho nabytku ...viac la-dy
    V blave niesú servisi do ktorých by ste to zaniesla? Alebo aj internetová kaviaren, tam Vam to spravi hociktory chalan aj za par korún.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Máš prístup na Internet, alebo aspoň na CD upgrade MRP? Ak áno, tak potom nebudeš potrebovať tú disketu s kľúčom. Ak máš Internet a predplatený upgrade dá sa Ti ztiahnuť najnovšia verzia MRP a keď ju napáliš na CD nepotrebuješ už kľúč, a takisto si zálohuj aktuálne údaje MRP na CD. Potom použiješ funkciu obnova údajov zo zálohy.
    Poprípade použiť spomínaný USB kľúč.
    Keby si chcela vedieť niečo bližšie ozvi sa. Lenka

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    hlásim, že homo debilis si kúpil prídavnú disketovú jednotku a nateraz vzdal márny boj o pochopenie USB kľúča a iných príveskov...som skrátka človek ktorého učili v škole pracovať na mechanických sčítacích strojoch na kľuku...a pamätám si ruský sčot...takže na mňa treba opatrne ohľadne výpočtovej techniky... a mrp-ka mi už šlape, aby ste vedeli.... a aj human mi tam vliezol a ešte keď mi spravia rozbočku na internet, to bude papina... a ešte si musím nájsť spôsob, ako tú malú placatú mrchu napojím na tlačiareň...

    susu je offline (nepripojený) susu

    susu
    Pokial je v tej "placatej mrche" XP - ecko tak staci kabel od tlaciarne pripojit do tej "mrchy" a "ujo Gates" sa o to postara.

    Prijemnu zabavu
    susu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.