Zavrieť

Porady

Otvorenie obchodu so second hand tovarom?

Prosím ak je tu niekto kto má otvorený second hand, a bol by mi ochotný poradiť za čo by som mu bola neskutočne vdačná, .....
3 komentárov     zbaliť
korela Neviem, či už stratila myšlienka - "musíme si pomáhať" svoj zmysel a rady (poradenstvo) sa začne skutočne zo života vytrácať. Nie je každý zďaleka za vodou.
Za pokus stojí napísať na http://www.ambasadorka.sk/mentee-registracia/ alebo https://www.podnikatelka-tcp.sk/podnikatelska-akademia, pohľadaj niečo aj vo svojom regióne a pod. Aktivity by mali byť.
Nechceš pouvažovať o bazári? Možno by s ním bolo menej práce. Ľudia sú zahandrovaní, ikskrát obnosené šatstvo zo sekáčov končí v "charite".
korela Z čoho tak usudzuješ? Snažila som sa iba odpovedať zadávateľke, trochu usmerniť. To je všetko.
Simusik13 Dakujem pekne za informacie, nemám chut ani odpisovat na ten prvy komentar, podla mna nieje nic zle na tom ked niekto niekomu poradi nieco, nieje to ziadne know/how nepotrebujem informacie ohladom tovaru len ohladom toho co vsetko je tam potrebné mat ked to otvorím, rada pomozem druhym keby boli aj s toho istého mesta.... Dakujem korela ako myslis ten bazar?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Simusik13 Som z maleho mesta, a proste to chcem skusit

    Otvorenie obchodu so second hand tovarom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.