Zavrieť

Porady

Je nejaky soft na vkladanie textu drag and drop?

Hladam nejaku aplikaciu podobnu ako clipboard z ktorej by som z vopred zadanych fraz dokazal tieto frazy vkladat do textu,formularov atd.
Clipboard nie je dobry lebo ten grabuje ctrl+c a ja potrebujem pevne frazy. Najlepsie by bolo keby bol nejaky sidebar/miniaplikacia, ktory/a bude stale otvoreny/a a len kliknem na frazu a ta sa mi doplni na miesto kurzora alebo drag and drop.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    79kiko Ale to su pre web prehliadace,ja potrebujem pre windows nejaky sidebar. Skusim inak. Robim v nejakom programe,vyplnam udaje,kliknem na policko ktore chcem doplnit a potom vedla v sidebar kliknem na polozku ktora sa mi tam ma vpisat alebo prenesiem drag and drop. Ten sidebar by bol vzdy viditelny.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    "Robím v nejakom programe znamená", že máš na mysli jeden konkrétny alebo ľubovoľný?
    Čo myslíš tým grabuje Ctrl+C? Veď sa bežne niekde vyberie text s následným Ctrl+V, alebo aj čosi iné, a vloží do iného programu. A funguje to bezchybne.
    To čo požaduješ musí podporovať samotný program. A nie je to až tak primitívna záležitosť.
    Tie dva programy musia spolupracovať a to sa robí pomocou windows "message".

    Je nejaky soft na vkladanie textu drag and drop?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.