Zavrieť

Porady

Témy ktoré su na Porade TABU .

Rád by som sa spýtal prečo na tejto stránke sa nemože diskutovať na také témy ako sú

aktualne politické dianie, porušovanie zákonov policiou,regionalna politika a samospráva,

určité / nazvem ich okrajové/ obchodné činnosti, praktizovanie náboženstva , chov psov

a iné /časom doplním/
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Indeed, co si dnes sam doma?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

A taktiež riešenie nedovoleného parkovania ,

veľmi vážna tema z nedoziernym dosahom na psychické zdravie všetkých, čo by si prečítali príspevky o
nutenom odťahovaní aut len kvoli biznisu, o nasadzovaní "papúč" ....

preto ich bolo treba VYMAZAŤ , však ??
1 0
Martin1310 Martin1310

Martin1310 je offline (nepripojený) Martin1310

Podla mna by sa aj mohlo,len by tu nesmelo byť to idiotské tlačítko vyriešené.
Ked tému zavrie moderator alebo admin to je ešte znesitelné ale ked ju zavrie hocikto kto sa jej ani neúčastní tak to je o ničom a ked ten čo sa jej účastní len mu už došli argumenty tak to je ............ .

Inak o polityke býva bežne zakázané debatovať asi preto že tam sa vždy strhne hádka a náboženstvo tak isto.
Naposledy upravil Martin1310 : 10.06.12 at 23:33
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Indeed Pozri príspevok
A taktiež riešenie nedovoleného parkovania ,

veľmi vážna tema z nedoziernym dosahom na psychické zdravie všetkých, čo by si prečítali príspevky o
nutenom odťahovaní aut len kvoli biznisu, o nasadzovaní "papúč" ....

preto ich bolo treba VYMAZAŤ , však ??
..


...Indy, určité oblasti nášho života riadi zákon..a zákon, ako taký, treba rešpektovať...a ak sa niekto pýta, ako obísť zákon, tak to je čo??..porušenie iného zákona...preto si nemyslím ja osobne, že dávať návody na porušenie zákona by tu bolo treba...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Ja by som nepovedal,že tému niektorí uzatvoria preto,že sa tam strhne hádka,

ta "hádka" vlastne výmena názorov je len zasterka, výhovorka akýsi zástupný dovod aby sa téma mohla uzamknuť

V skutočnosti dotyční sú cez názory iných a niekedy aj cez výčitky konfrontovaní sami so sebou,

so svojim skrytým JA , a toto neznesú, pretože žijú v pokrytectve

a škrie ich ked im niekto takpovediac nastaví zrkadlo ....

TO JE TEN PRAVÝ DOVOD.

Nehovoriac o ješitnosti,povyšenectve a neschopnosti tolerovať odlišný názor.
1 0
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

čo chceš riešiť na parkovaní?

slovenské mestá boli navrhnuté na 20% áut, ktoré skutočne existujú, parkovacích miest je málo a preto ľudia (ne)chtiac parkujú kdekoľvek, niekedy oprávnene, niekedy nie (keď chcú rovno z brány sadnúť do auta). Auta dostávajú papuče a sú odťahované, je to pre niektorých ľudí business. Bodka. Čo tu chceš riešiť?
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Nič nejdem riešiť , ani sa ma netýka nejaké porušenie predpisov pri parkovaní /za celých 22 rokov, čo jazdím
som nemal na svojich autach papuču nasadenú ani raz/

len ma udivuje akí su tu niektorí netolerantní a samospravodliví,

že hamujú diskusiu zo všetkých síl len preto,že takto vyzerajú akoby ONI boli jediní spravodliví,
čo nikdy neporušili ani najmenší § !
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
V zadaní témy si napísal "diskutovať". Už zo samotného názvu vyplýva, že si tu máme predovšetkým radiť.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Tiež som ostal zarazený, že na tejto stránke

nie sú tolerované , ani

návrhy na posilnenie práv občanov pri vybavovaní na úradoch a tým pádom

zlepšenie fungovania občianskej spoločnosti.

[QUOTE]

"Napíšte nám cez www.tienovavlada.sk/?p=697 čo sa Vám prihodilo pri Vašom vybavovaní na úradoch." [QUOTE]
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Vybavovanie na úradoch - hodné samostatnej témy, stačí zakomponovať "poraďte", možno sa skôr ujme ....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...vybavovanie na úradoch formou "napíšte nám a my to posunieme ďalej " sa mi vidí dosť zdĺhavé a dosť často neúčelné, lebo úrady "vyššie" majú dosť času na odpoveď, neriešia sťažnosti promptne a rýchlo a málokedy k spokojnosti občana..vždy sa nájde medzierka, pre ktorú oni majú svoju pravdu a tak ju aj prezentujú...lepšie sa mi vidí byť trochu odvážny, ak vieme, že máme pravdu a nájsť si nadriadeného priamo na úrade a tam predniesť, čo sa mi nepáči...z očí do očí,apelovať na nezáujem pracovníka poriešiť náš problém...a tým nás preháňať hore-dole...
Naposledy upravil pepsikova : 14.06.12 at 10:04
1 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

pepsikova Pozri príspevok
...vybavovanie na úradoch formou "napíšte nám a my to posunieme ďalej " sa mi vidí dosť zdĺhavé a dosť často neúčelné, lebo úrady "vyššie" majú dosť času na odpoveď, neriešia sťažnosti promptne a rýchlo a málokedy k spokojnosti občana..vždy sa nájde medzierka, pre ktorú oni majú svoju pravdu a tak ju aj prezentujú...lepšie sa mi vidí byť trochu odvážny, ak vieme, že máme pravdu a nájsť si nadriadeného priamo na úrade a tam predniesť, čo sa mi nepáči...z očí do očí,apelovať na nezáujem pracovníka poriešiť náš problém...a tým nás preháňať hore-dole...
práve PRETO , je táto téma NANAJVÝŠ aktuálna !
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Indeed Pozri príspevok
Rád by som sa spýtal prečo na tejto stránke sa nemože diskutovať na také témy ako sú

aktualne politické dianie, porušovanie zákonov policiou,regionalna politika a samospráva,

určité / nazvem ich okrajové/ obchodné činnosti, praktizovanie náboženstva , chov psov

a iné /časom doplním/
Podľa evidencie si na porade od roku 2010. Neviem, či si tu predtým nevystupoval pod iným menom, ale ak áno, tak by si mal vedieť, prečo sa zaviedlo, že na poradu témy ako politika, náboženstvo, interupcie a podobné nepatria, lebo nič nevyriešia, len vytvoria dva či viac protichodných táborov, ktoré sa v istom bode diskusie pohádajú. Preto moderátori tekéto témy buď uzatvárajú alebo ich mažú.

Jasné, že ak sa niekto spýta, čo treba na svadbu v kostole, tak taká téma sa mu nezmaže. Tam ale ide o konkrétnu radu. Ale ak sa tá téma zvrhne na hádku veriacich a neveriacich, tam musí moderátor zakročiť.

To, že existuje možnosť uzatvoriť tému 3 hlasmi "vyriešené" nikto z nás tak rýchlo nezmení. Je to funkcia stránky či fóra. Ak skutočne existuje dôvod na otvorenie stránky, stačí napísať moderátorovi (cez nahlásenie), a požiadať ho o znovuotvorenie. Ak sa ale v téme mláti prázdna slama, nevidím dôvod na jej otvorenie.

Chcel by som teba vidieť, ako moderuješ poradu k spokojnosti všetkých ...
4 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Som rada, ze si do TABu tem zahrnul aj chov psov. Doteraz som nepochopila, preco skupina ludi neumoznila vysvetlenie odlisnosti, radsej si vypisovali v odkazoch veci o boji a vitazstvach v teme, nazyvani ludi fanatikmi a pod. Nepochopila som to, ani to chapat nemusim.Nakoniec "objektivna" moderatorka vsetko pozamykala.A nakoniec najvacsii hnus - udavat potajomky adminovi. Na to treba poriadny zaludok.


Moja skoda je, ze tu v tomto neviem chodit, kto s kym a kto komu robi lyziara..asi tak.

Takze PORADA je "objektivny" portal, kde ma kazdy rovnake prava, asi tazko.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

to Chobot: Ďakujem Ti,že si zareagoval ako jeden z kompetentných ,

skusim Ti odpovedať

v prvom rade nie každá hádka je hádka v pravom zmysle slova, da sa upozornit toho
kto prekračuje určité medze cez SS
potom bolo už tu navrhované aby na uzavretie témy v rámci väčšej objektivity nepostačovali len 3 hlasy ,
ale dajme tomu 7,
ďalej by som povedal,že ak niekto cíti potrebu sa prihovoriť ostatným na tomto fore,
aby to riešil v prvom rade cez BLOG
potom by som automaticky MAZAL témy , ktoré po dlhšom čase /2 mesiace ?/neobsahujú ani jeden príspevok

Toto by som ja riešil v prvom rade ak by som mal možnosť.

A ešte dodám, že kto si myslí,že v Porada by sa nemalo diskutovať, len sucho umiestniť link na zákon , či skopirovať do odpovede 20 kg textu , nie je v reali .
Ten nech listuje v Poradcovi podnikateľa.
A ešte niečo , v každej diskusii sa najdu ľudia , čo používajú sarkazmus, či ironiu
a su niektorými vnimaní ako provokateri , tomu sa neda vyhnuť.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ak by som ja mala možnosť ovplyvniť činnosť porady, tak do odborných sekcií, a tým myslím všetko , okrem kaviarne, by som povolila tému zadať len po prečítaní moderátorom...a to preto, že buď nový člen zadá tému 3-4 x a popritom nepozrie do archívu, (lebo ho nevie nájsť), ani nepoužije vyhľadávanie, lebo sa mu nechce...moderátor môže zadať link,kde je odpoveď,upozorniť na tému už zadanú, kde sa dá nájsť odpoveď,prípadne tému pustiť na sklo...a upozorniť zadávateľa, že za svoju tému je zodpovedný a ako taký má strážiť príspevky tak, aby nevznikali hádky...lebo hádky -to je len neakceptovanie názoru iného prispievateľa,ľudia sme predsa každý iný a tým aj naše názory sa líšia...zadávateľ by mal mať kontakt s moderátorom, aby mohol tento nevhodné príspevky , nahlásené zadávateľom zrušiť...
...a ešte by som si dovolila,označenie červeným bodom k menu zadávateľa novej témy vtedy, ak bola jeho téma zavretá pre porušovanie etikety porady- to znamená, ak si ju neustriehol a musela byť moderátorom zatvorená...
...najnovšie sa nám sem prihlasujú detičky s "trápnymi"témami, ktoré si myslia, že pupku sveta sa radí okamžite a patrične potom "ďakujú"- tomuto by sa predišlo tiež , ak by témy šli "cez cenzúru"...
..možno vám slovo "cenzúra" pripomina niečo, čo sa nezhoduje so slovom "demokracia"...ale ani demokracia neny to, čo má byť správne významom,takže prečo nie cenzúra?..

(nemám to ešte prešpekulované, toto je len "čobysomja")
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pepsikova
...ak by som ja mala možnosť ovplyvniť činnosť porady, tak do odborných sekcií, a tým myslím všetko , okrem kaviarne, by som povolila tému zadať len po prečítaní moderátorom...a to preto, že buď nový člen zadá tému 3-4 x a popritom nepozrie do archívu, (lebo ho nevie nájsť), ani nepoužije vyhľadávanie, lebo sa mu nechce...moderátor môže zadať link,kde je odpoveď,upozorniť na tému už zadanú, kde sa dá nájsť odpoveď,prípadne tému pustiť na sklo...a upozorniť zadávateľa, že za svoju tému je zodpovedný a ako taký má strážiť príspevky tak, aby nevznikali hádky...lebo hádky -to je len neakceptovanie názoru iného prispievateľa,ľudia sme predsa každý iný a tým aj naše názory sa líšia...zadávateľ by mal mať kontakt s moderátorom, aby mohol tento nevhodné príspevky , nahlásené zadávateľom zrušiť...
...a ešte by som si dovolila,označenie červeným bodom k menu zadávateľa novej témy vtedy, ak bola jeho téma zavretá pre porušovanie etikety porady- to znamená, ak si ju neustriehol a musela byť moderátorom zatvorená...
...najnovšie sa nám sem prihlasujú detičky s "trápnymi"témami, ktoré si myslia, že pupku sveta sa radí okamžite a patrične potom "ďakujú"- tomuto by sa predišlo tiež , ak by témy šli "cez cenzúru"...
..možno vám slovo "cenzúra" pripomina niečo, čo sa nezhoduje so slovom "demokracia"...ale ani demokracia neny to, čo má byť správne významom,takže prečo nie cenzúra?..
Toto by malo význam, pretože aj ja som už niekoľkokrát niektorých upozornil na to, že zadávajú rovnaké témy duplicitne, dokonca rovnakú tému pod iným názvom - a upozornil som na to aj moderátorov. Žiaľ, niektorí sú nepoučiteľní!
Tiež logické, ale má to háčik - moderátor nemusí byť 24 hodín on-line, nemusí vedieť presné umiestnenie vyriešenia problému. Ale to upozornenie je (zdá sa mi) v pravidlách tohto fóra.
Takých by som (ak sú nespratní) rovno "odstrihol".
Cenzúra ako taká by sa mala týkať fakt hrubého urážania a napádania, nadávok a hrubých výrazov (nemalo by sa to týkať, ak sa jedná o vyjadrenie pointy, alebo vyhviezdičkovania - veteráni to poznajú).

Tiež som si všimol v poslednej dobe, že zadávateľ témy je často taký netrpezlivý, že očakáva odpoveď skôr, ako prednesie problém, alebo každú minútu "urguje" riešenie - takých je tiež potrebné "uzemniť".


1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
citujem:Tiež logické, ale má to háčik - moderátor nemusí byť 24 hodín on-line, nemusí vedieť presné umiestnenie vyriešenia problému.

..no to je jasné, ale zas, nie je jeden moderátor, ale viac a tak by si služby podelili "na hodiny"..a ako ja sledujem, v odborných témach sú moderátori pohotoví, vedia,čo, kde a ako..
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Myslim, ze toto je o TABU temach, nie o fungovani porady ako takej, nie?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Cuduj sa svete TABU tema starostlivost o psov je opat otvorena. Hm.. a hned prvy prispevok mi dava odpoved, kto to zase otvoril. Ja som pred viac tyzdnami poziadala o znovuotvorenie temy CHOV PSOv a ani mi nikto neodpovedal, preco ju neotvorili. A ze objektivnost.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať