Zavrieť

Porady

Témy ktoré su na Porade TABU .

Rád by som sa spýtal prečo na tejto stránke sa nemože diskutovať na také témy ako sú

aktualne politické dianie, porušovanie zákonov policiou,regionalna politika a samospráva,

určité / nazvem ich okrajové/ obchodné činnosti, praktizovanie náboženstva , chov psov

a iné /časom doplním/
Usporiadat
Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Pikoška Pozri príspevok
To Indeed!
Takže Indeed, toto si mi dnes napísal:

Si namyslena P.I.Č.A ! Padnutá na hlavu.

P.S. Chudáci v mužskom prestrojení, ak im žena siahne na ich krívajúce ego, sú hrubí a hlúpi. Nech Ti padne na úžitok, Ty moralizátor všetkých.
hm, sila
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka



pepsikova

1 Hour Ago #14535

..a ešte poznámočka..nikto neupiera veronikesad múdrosť...jej antipatia voči Terezemarii sa začala vtedy, keď terezka pridávala odborné rady do personakistiky,a tak bodíky, ktoré by patrili Veronike-účtovníčke, dostala ona, dlhoročná, fundovaná personalis
Od rána si čítam príspevky a nestačím krútiť hlavou...
Už bol kadejaký humbuk na Porade, ale dnes je asi mimoriadne teplo a Porada sa stretla v suteréne. Človek by si myslel, že v suteréne sa človek ochladí, ale poniektorí tu riadne podkurujete a lejete olej do ohňa.

Keď vyštvávali kadejakí odkundesi z Porady odborníkov, tak sa s nimi robil poriadok.
Ale Porada dospela do stavu, že aj odborníci boli vylučovaní a dokonca sa štvú odborníci medzi sebou a nakoniec tu ostane len kaviareň, ktorá sa zmení na 10tu cenovú, kde si každý len odpľuje a dá nahubu. Laco Indeed je toho jasným dôkazom. A to som si naivne myslela, že sa polepšil a kultúra ho osvietila.

Raz darmo, keď raz niekto so slamou v topánkach príde na svet, vždy mu bude trčať z nich.

Pepsi, pri všetkej úcte, až mi mdlo prišlo z toho Tvojeho komentára.
Naposledy upravil danushka : 24.06.12 at 17:33 Dôvod: doplnenie...
2 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka



pepsikova

12 Minutes Ago #14550

...škoda len, že tebe býva zle na konci..málokedy si v strede..
Nuž, po skúsenostiach životných dbám v poslednom čase na to, aby ma ľudia nečakali aj v chladničke, keď ju otvoria a popravde, táto tabutéma ma donútila zhlboka sa nadýchnuť až na piatej strane, preto som zatiaľ nakonci. Ale možno sa aj vstrede ocitnem, kým sa tu vyperlíte poniektorí, možno tu vznikne ďaľších 5 strán.

Prajem Vám pekný nedeľný večer. Buďme k sebe milší a neinkvektívni a nesúďme aspoň v nedeľu. Aj sudcovia predsa majú víkend.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Cudujem sa, co sa tu deje. Myslim, ze tato debata je na urovni chatu na Pokeci, kde chatuju adolescenti.

Mna tu uz nic a nikto neprekvapi, po vsetkych urazkach, vyvrcholene prirovnanim k Hitlerovi, od ludi, ktori k danej teme mali tak daleko, ako ja k nuklearnej fyzike. A nikoho to netrapilo. Ani p. Richarda. Ale za moje 10 neuzitocne, vratene, bola som SS upozornena, ze mozem byt vylucena, ze som bola nahlasena. Stale si vsak myslim, ze je tu dost uzasnych a pomocichtivych ludi, zial, stranka ma aj ludi, ktorym tu ide o nieco uplne ine, ako PORADU.
len nerozumiem tomu zbieraniu bodov. Ja to ani nesledujem. To budete po ich pridani zdravsi, bohatsi, pripadne asi len stastnejsi
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Pre Veronikusad

Chodím sem podstatne menej a preto mi veľa vecí ujde. Ale zopár ráz som bola svedkom absolútne neprimeraných a hrubých reakcií na tvoj nick. A také reakcie mám možnosť čítať aj dnes. A tá argumentácia... strach a hrôza!

Veronika, poznám Tvoje pôsobenie na Porade a dávno si Ťa vážim pre mnohé veci, nielen pre odborné rady. A viem, že takto Ťa vnímajú mnohí ďalší. Preto celkom chápem to, čo si tu napísala.
2 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

a o čo vlastne ide, o rady alebo o body?.... či...??? pozerám príspevky od oboch a si myslím, že každá chce poradiť a radí dobre..teda aspoň pre mňa...
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Lubaba Pozri príspevok
pozerám príspevky od oboch a si myslím, že každá chce poradiť a radí dobre..teda aspoň pre mňa...
Áno, obe sú odborníčky a prínosom a osobne ma mrzí, že sa tu riešia takéto veci. Obe majú veľké srdiečka a prosím, aby sme tu neriešili veci, ktoré sa nás netýkajú.

Každý sme jedinenčný a neopakovateľný a život je kratučký, nehašterme sa pre nepodstatné veci.

Tak by som sa potešila, keby táto téma úplne zmizla a vznikla nová, kde si tieto dve úžasné dámy podajú ruku a nebudú sa vracať späť.

Jediné, čo sa opraviť nedá, je odchod človeka z tohto sveta. Dáška Durisovad a JarkaL tam odišli a už sa k nám nevrátia. Ale nedorozumenia sa vždy dajú vykomunikovať. Nie vždy máme dobrý deň a niekedy stačí len brnknúť na strunu a rozdúcha sa veľký oheň, ale ak sme tu nejaká súdržná komunita, tak hasme.

Nevypúšťajme jed a netrávme sa navzájom, buďme ľudia a majme človečinu v sebe, ktorej je stále menej. Človečina je zadarmo, nič nás nestojí.
4 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

danushka Pozri príspevok
Od rána si čítam príspevky a nestačím krútiť hlavou...
Už bol kadejaký humbuk na Porade, ale dnes je asi mimoriadne teplo a Porada sa stretla v suteréne. Človek by si myslel, že v suteréne sa človek ochladí, ale poniektorí tu riadne podkurujete a lejete olej do ohňa.

Keď vyštvávali kadejakí odkundesi z Porady odborníkov, tak sa s nimi robil poriadok.
Ale Porada dospela do stavu, že aj odborníci boli vylučovaní a dokonca sa štvú odborníci medzi sebou a nakoniec tu ostane len kaviareň, ktorá sa zmení na 10tu cenovú, kde si každý len odpľuje a dá nahubu. Laco Indeed je toho jasným dôkazom. A to som si naivne myslela, že sa polepšil a kultúra ho osvietila.

Raz darmo, keď raz niekto so slamou v topánkach príde na svet, vždy mu bude trčať z nich.

Pepsi, pri všetkej úcte, až mi mdlo prišlo z toho Tvojeho komentára.
Danuška, neviem skade si citovala Veronikin príspevok, ale pri jeho čítaní mi je naozaj do smiechu ...
Ani jeden príspevok na Poradu som nenapísala s úmyslom, že by som od niekoho čakala ocenenie vo forme bodov a ako som už dnes napísala, je skutočne najvyšší čas, aby Richard zrušil zverejňovanie zoznamov poraďákov podľa pridelených bodov. Vzhľadom na praktiky na Porade - body nemajú žiadnu vypovedaciu hodnotu.

S poslednou vetou tvojho príspevku č. 49 úplne súhlasím. Toľko zloby, ako cítiť z príspevku č. 31, som na Porade už dávno nečítala.
Naposledy upravil veronikasad : 24.06.12 at 19:53
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

veronikasad Pozri príspevok
Danuška, neviem skade si citovala Veronikin príspevok, ale pri jeho čítaní mi je naozaj do smiechu ...
Ani jeden príspevok na Poradu som nenapísala s úmyslom, že by som od niekoho čakala ocenenie vo forme bodov a ako som už dnes napísala, je skutočne najvyšší čas, aby Richard zrušil zverejňovanie zoznamov poraďákov podľa pridelených bodov. Vzhľadom na praktiky na Porade - body nemajú žiadnu vypovedaciu hodnotu.
Veronika, bol to minikomentár a nedalo mi, aby som nezareagovala.
Naozaj mám v úcte Teba aj Terezku a reakcia Pepsi sa mi absolútne nepáčila, pretože som jednou z tých, ktorým si pomáhala aj mimo Porady -nezištne, odborne, ľudsky a preto mi prišlo nevhodné, aby sa niekto medzi Vás dve vkladal a vynášal akékoľvek subjektívne súdy.
Obe Vás poznám virtuálne a po telefóne. Ste ženy s veľkými srdiečkami, samé máte mnoho svojich trápení a pomáhate iným.

Takisto Danila. Je to človečina, je to múdra žena a ako si niekto dovolí skovaný v ss takto ju urážať? !!!
Aj ja som tu bola neraz označená za kadekoho, otriasla som sa, lebo to viem a nevraciam sa späť.

Preto mi dovoľte uhrať túto tému k zmieru.

A Ty sa Laco hanbi!!! Ja som si s Tebou poradila. Prežila som minulý rok s Tebou jednu noc plnú vášne a výmeny názorov. Vtedy si ešte nemohol písať ss a navážal si sa do mňa nechutne ako nový, neznámy nick. Dobre som vedela, kto si a vygooglila som z netu z rôznych portálov Tvoje príspevky pod Tvojim prvým nickom na Porade a pochopila som, že sa nechávaš vídať na rôznych fórach a perlíš tam neskutočne.
Nakopírovala som linky Tvojich chorotín do témy kde si ma dusil a písala som Ti cez odkazy, čo všetko tam vložím, kým sa neupkojíš a neprestaneš sa do mňa navážať.
Nabalila som v noci tému všetkými chorými vecami, ktoré som na neho vyňuchala a on chudák nemohol ani do odkazov mne odpísať a tak postupne mazal všetky verejné invektívy voči mne a ja som postupne mazala poprikladané linky z jeho skutočnými perlami. Zapotil sa pri mne určite, ja som sa len nevyspala, ale zážitok to bol nezabudnuteľný, však Lacko?

Tuším som vtedy jeho sekeru zakopala a poradila si s ním. Nechápem však, prečo toto Laco robí ďalej a takto zákerne, formou ss u ďaľších členov Porady. Toto chlapi nerobia! Chlap má byť chlapom a odchrbta neútočí.

Pripadá mi to ako jeden veľký cirkus. Kedysi sa na pohreb najímali plačky a niektoré kultúry si ich dodnes najímajú. Tie sa majú postarať o divadlo, cirkus, nazvime to ako chceme. Tam to dokáže jedna.

Na Porade máme čo? Pomôžte mi nájsť výraz pre tých, čo tú robia teátro dookola. Ja ich volám namotávači. Namotkajú zaujímavú témičku, prípadne sprznia a domotajú tému, ktorá vyzerá byť seriózna a ľudia sa tu mlátia, bijú, hlava-nehlava.

Veď dajme si priestor na názor a nekopme okolo seba ako splašené kone.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Ja si myslím,že práve toto je za chrbtom PODRAZ, ak niekto ZVEREJNÍ súkromnú správu, ktorá bola určená

VÝLUČNE JEMU (JEJ).

Áno urobil som si názor na niektorých ľudí, ktorí prispievajú do Porady.

Väčšinou ich NERIEŠIM .

Keď však niekto prekročí určitú mieru,VTEDY sa nechám premocť pudmi, a vynadám MU.

PREPÁČTE, aj JA som len ČLOVEK.

Čo sa týka pátrania po príspevkoch od mojho predchádzajúceho nicku na všetkých portáloch ,

myslím si , že JE TO CHORÉ , hľadať mojich niekoľko stoviek prispevkov a prehrňať sa v nich a hľadať niečo

KOMPROMITUJÚCE na Mňa.

Čas pri takom hĺadaní, je stratený a dal by sa zmysluplnejšie využiť inde.

Mohol by som sa ešte viacej vyjadrovať k meritu veci ale nateraz stačilo.

P.S. ĎAKUJEM strážcom Porady, že som mohol pridať TENTO príspevok.
0 0
Martin1310 Martin1310

Martin1310 je offline (nepripojený) Martin1310

No mna je po vašich problemoch figu ale fakt je že vyhrabávanie vecí po forach a zverejnovanie SS mi príde odosť podlejšie ako hrubé slová,tie sú sice neslušné ale priame,vôbec nie podlé.Len môj názor,inak je mi to fuk.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Indeed Pozri príspevok
Ja si myslím,že práve toto je za chrbtom PODRAZ, ak niekto ZVEREJNÍ súkromnú správu, ktorá bola určená

VÝLUČNE JEMU (JEJ).

Áno urobil som si názor na niektorých ľudí, ktorí prispievajú do Porady.

Väčšinou ich NERIEŠIM .

Keď však niekto prekročí určitú mieru,VTEDY sa nechám premocť pudmi, a vynadám MU.

PREPÁČTE, aj JA som len ČLOVEK.

Čo sa týka pátrania po príspevkoch od mojho predchádzajúceho nicku na všetkých portáloch ,

myslím si , že JE TO CHORÉ , hľadať mojich niekoľko stoviek prispevkov a prehrňať sa v nich a hľadať niečo

KOMPROMITUJÚCE na Mňa.

Čas pri takom hĺadaní, je stratený a dal by sa zmysluplnejšie využiť inde.

Mohol by som sa ešte viacej vyjadrovať k meritu veci ale nateraz stačilo.

P.S. ĎAKUJEM strážcom Porady, že som mohol pridať TENTO príspevok.
Zase si sa vyfarbil.
No aby si to nebral ako podraz, tak ti už teraz oznamujem, že ak mi pošleš zase nejakú SSku, tak ju zverejním a budem reagovať verejne.
Ale ty asi verejne odpovedať nevieš. Niečo plácneš, a ak to máš vysvetliť, tak ideš nadávať cez SSky.
Načo reaguješ v témach, ktorým nerozumieš?
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Džentlmen je muž, ktorý použije kliešte na cukor aj keď je sám doma.

"Toho si nevážim, bol som svedkom, keď bol neúctivý k žene."
Pamätná veta od stredoškolského pána profesora na adresu veľmi slávneho futbalistu.
5 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Martin1310 Pozri príspevok
No mna je po vašich problemoch figu ale fakt je že vyhrabávanie vecí po forach a zverejnovanie SS mi príde odosť podlejšie ako hrubé slová,tie sú sice neslušné ale priame,vôbec nie podlé.Len môj názor,inak je mi to fuk.
Tak keď Ťa je figu, tak sa nestaraj. Ja veľmi dobre viem, prečo som svoj drahocenný čas venovala vyhrabávaniu. Dôvod bol jednoduchý, Laco prešiel všetky hranice slušnosti v ten deň a chcel sa hrať, chcel sa baviť, tak som mu dopriala väčšej zábavy, než spočiatku očakával.

Takže milý Lacko, môžme si tú kávičku všetci vypiť. Preložíme si jednu nôžku cez druhú, pekne cez kolienko a nepôjdeme rukami do cukorničky, ale použijeme kliešte.
Dosť palíc si tu na nás povyťahoval, aby si nás nimi mlátil, len si zabudol, že raz sa po Tebe vlastné kyjaky začnú sypať.
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Strašná sranda, tieto internetové fóra.

Sledujem snáď 5-6 fór a je mimoriadne zaujímavé, že na 3 z nich sa v rozmedzí 23.-24.-26. strhli väčšie, či menšie búrky. Ako keby niečo viselo vo vzduchu A to ani spln nebol, kedy hádok pribúda.

K téme, naozaj nechápem, keď sa niekomu fórum nepáči, má voči nemu výhrady, prečo tam chodí a trápi sa. Nepáči sa mi, nechodím tam. Je to veľmi jednoduché. Prípadne, keď je šikovný, prečo si nezaloží vlastné fórum, kde si môže si môže určovať vlastné pravidlá, pozvať tam svojich priateľov a otvárať tie témy, ktoré ho zaujímajú.
5 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Martin1310 Pozri príspevok
No mna je po vašich problemoch figu ale fakt je že vyhrabávanie vecí po forach a zverejnovanie SS mi príde odosť podlejšie ako hrubé slová,tie sú sice neslušné ale priame,vôbec nie podlé.Len môj názor,inak je mi to fuk.
No Ty budeš jeden z takých, čo vieš o podlosti zrejme guľové. Aj domáce násilie je TABU téma spoločenská, ako drzosti v ss téma poraďácka, o ktorej sa len hovorí, ale nič nikto pre to nespraví, aby sa veci riešili. A tiež sú to prípady vo vnútri domu. Ako sú tu, na Porade, ss. Najskôr hlupák v nohaviciach žene doma vynadá podobnými oplzlosťami a ak žena nezakročí, skúša ďalej. Keď je žena ticho, a toleruje mu to, tak ju neskôr aj udrie, dobije, a keďže je každý ľahostajný vrátane nej, nakoniec ju zastrelí. Ako pani Dzivú jej gauner, lebo sa nevedela brániť. Napríklad. Ak by mi Indeed povedal také niečo do očí, tak by som tu nemala čo riešiť, pretože by sa mu hlava dvakrát otočila okolo vlastnej osi a kefír, čo občas popíjam, by mal ešte teraz na viečkach.

P.S. ss majú iný účel, ako vybúriť sa len preto, že od rozkoše nevie ktokoľvek, čo zo sebou.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

chlapcovi nehovoria nič §§ v oz o ochrane osobnosti?
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

alaya1 Pozri príspevok
No, tema "starostlivost o psov" je otvorena vdaka moderatorke, ktora potrebovala nieco ako prva do temy po otvoreni napisat.
Ja som uz skoro pred 3. tyzdnami poziadala administratora o otvorenie temy "chov psov", nakolko si myslim, ze tato tema ma este urcite co ludom, ktorych to zaujima, co povedat.
Doteraz som nedostala ziadnu odpoved,preco je stale zatvorena, iba upozornenie, ze ma adminovi niekto nahlasil, co je podla mna primitivizmus najvyssieho stupna. Potichu, nenapadne bonznut.

Tak kde je objektivita tejto stranky a serioznost a nezaujatost moderatorov.
alaya1 Pozri príspevok

http://www.porada.sk/t194514-p3-prec...-alkohole.html

4.05.12 10:05 #26 alaya1

Petra napisala si to velmi dobre, akoby si citala moje myslienky.
Tak isto aj Danuska, ked pripojila tie body, ktore by mal moderator dodrziavat.
Vela som uvazovala o zamknutych temach Chov psov a pristupe moderatorov v tejto teme, kde sme boli napadnute inymi poradakmi, oznacovane za fanaticky,urazane a dokonca oznacene za snobky, kde si o nas poradacky posielali posmesne odkazy v profiloch, kde sa zverejnovali sukromne osobne udaje, bez suhlasu,po ziadosti o odstranenie moderatorka to nemala ani v pazi, az po upozorneni admina a cast prispevku upravila,kde som osobne ja bola v inej teme Starostlivost o psov prirovnana k Hitlerovi a moderatori to NEVIDELi. Vsetko som si uschovala a skopirovala a rozhodla som sa, ze to cele zaslem na posudenie majitelom tejto stranky, nech zhodnotia celu komunikaciu prispievatelov, pracu moderatorov tem.
Vzdy som si myslela, ze tato stranka je jedna solidna stranka, kde clovek moze slobodne vyjadrovat, na slusnej urovni, svoje nazory. Moze to byt aj burlive, ale stale slusne.
Par ludi len citalo tieto temy a mozno naozaj chcelo vediet napr.pravidla chovu cistokrvnych psov, chceli sa o tom nieco dozvediet.Mozno ich zaujimal aj pohlad chovatelov a majitelov tychto psov na iny chov. Ale nebolo im to umoznene prave poradakmi, ktori nas tam nazyvali fanatikmi a pod...Moderator, sa samozrejme priklonil na stranu tych, ktorych chcel, potom temu zamkol.

Ako cloveka, hoci mozno s vyhranenym nazorom na urcite veci, sa ma prirovnanie k Hitlerovi dotklo asi najviac,nikto za to nebol upozorneny,tema sa nezamkla, nikomu to nevadilo, nikoho to netrapilo. Ani moderatora.

Podla mna, moderator ma tu byt na to, aby temu usmernoval a svoje osobne pocity a postoje by nemal podla mna zverejnovat a ani sa priklanat k ziadnemu nazoru.

Uzamyklanie sa robi bez pravidiel, podla lubovole moderatora. Ved ked 3 ludia uzamknu temu bez tpho, aby tema bola vyriesena, , moderator ma vzdy moznost ju otvorit.

Ale co s tym, ked su to "priatelky", ktore sa dohaduju cez odkazy?

Takze to vsetko zaslem majitelom stranky pisomne, nakolko si stale myslim, ze tato stranka si ma aj nadalej udrzat status solidnej stranky, kde clovek naozaj najde dobre rady a pomoc.Nie chatovou spolocnostou, kde pravidla urcuje skupina"vyvolenych."

Tymto prispevkom som vyjadrila svoj nazor a nemusi sa zhodovat s nazorom inych prispevatelov na tomto fore.
Naposledy upravil Llívia : 26.06.12 at 09:57
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Asi som veľmi naivná, keď očakávam od niektorého poraďáka minimálne zmazanie príspevku v tejto téme, keď mu čierne na bielom preukážem, že v ňom nie je pravdivá ani jedna veta ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať