Zavrieť

Porady

pre boha ako mám dalej žiť?

ahojte poradaci, susedia mi trieskaju 11 mesiacov nad hlavou, nespim vobec, robia to aj cez den...ked zavolam hliadku tak mi pred policiou povie ze som psychicky narusena ona netrieska...je to aj na obvodnom urade tam to nechcu riesiť už 5 tyzdnov..takto zit neviem, nemá mi kto pomoct...

prosim poradte
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Pocut to trieskania iba u vas? Predpokladam, ze urcite aj u susedov . Vypoved viacerych bude mat asi vacsiu vahu..
    Mate nejakeho spravcu?...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Gina Er Pozri príspevok
    nedávam šancu tomu,že nejaký sused pomôže....každý len strčí hlavu do piesku ako pštros....
    ...je to mozne,ale ak to trva dlhu dobu a casto sa ten hluk opakuje, snad to vadi viacerym.
    Spolocne by sa im to podarilo skor vyriesit

    rudopp je offline (nepripojený) rudopp

    Vylúčený člen rudopp
    Lenka777 Pozri príspevok
    ahojte poradaci, susedia mi trieskaju 11 mesiacov nad hlavou, nespim vobec, robia to aj cez den...ked zavolam hliadku tak mi pred policiou povie ze som psychicky narusena ona netrieska...je to aj na obvodnom urade tam to nechcu riesiť už 5 tyzdnov..takto zit neviem, nemá mi kto pomoct...

    prosim poradte
    Zaobstaraj si záznamový hlukomer.

    Trieskajú nie je relevantný údaj.

    Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

    Ivenka
    moja suseda nado mnou prerabala 1-iz.byt 9 mesiacov. Urobila, zbúrala, prerobila ..... rozchodila som to, najhoršie bolo v nedeľu na obed ...

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    arizona Pozri príspevok
    Pocut to trieskania iba u vas? Predpokladam, ze urcite aj u susedov . Vypoved viacerych bude mat asi vacsiu vahu..
    Mate nejakeho spravcu?...
    nedávam šancu tomu,že nejaký sused pomôže....každý len strčí hlavu do piesku ako pštros....

    video1983 je offline (nepripojený) video1983

    muž video1983
    no u nas , teda u svokry nad nimi prerabali byt 2 roky!!!! ano 2 roky!
    volali na SBD a povedali ze to moze trvat max 2 roky takze asi tak
    prerabali byt, niekedy robili 2 dni v kuse potom tydzen off, a tak to trvalo 2 roky co ti poviem . no a teraz tam uz byvaju a maju male dieta tak som navrhol svokre ci nechce prerabat byt ano budem svina aj ja

    onical je offline (nepripojený) onical

    onical
    Trošku na odľahčenie.
    Môj známy si priniesol z GB za 15 libier CD na ktorom sú 3 hodiny neuveriteľného hluku.Sirény,zbíjačky,delá,guľomety,letecký motor,vlak a neviem čo ešte.Reprák má vyložený na kartonovej krabici na skrini tesne pod stropom.Vraj to pomáha.

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Nasi susedia pod nami sa rozhodli ze najlepsie sa preraba byt v nedelu od 12h - 20h. Cely tyzden mam pocit ze nic (som v praci) a v nedelu na obed zacnu a do noci vrtaju. Musia mat byt jak emental, lebo vrataju uz 4 mesiace.

    Snazim sa to vydrzat, zbalim psa a idem niekam von, či prší či neprší. Nikedy mi vsak az slzy tecu od nervov z toho hluku.

    Uplne vas chapem....

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Reprák má vyložený na kartonovej krabici na skrini tesne pod stropom.Vraj to pomáha.
    Pomáha! Ale použiť vtedy, keď sú rušitelia unavení z rušenia a práve oddychujú - najlepšie v nedeľu o 06:00 (vtedy sa tak sladko spí ).
    Vyskúšal som to (ale s hudbou a basami) na susedovi, ktorého fafrnok deň čo deň púšťal muziku na plné pecky (keď jeho "stvoritelia" neboli doma) - používal som to v nedeľu ráno 2 hodinky, cez týždeň stačilo 30 minút pred 22-hou. A zabralo to - repráky totiž som mal namierené na ich spálňu.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    misoft Pozri príspevok
    Pomáha! Ale použiť vtedy, keď sú rušitelia unavení z rušenia a práve oddychujú - najlepšie v nedeľu o 06:00 (vtedy sa tak sladko spí ).
    Vyskúšal som to (ale s hudbou a basami) na susedovi, ktorého fafrnok deň čo deň púšťal muziku na plné pecky (keď jeho "stvoritelia" neboli doma) - používal som to v nedeľu ráno 2 hodinky, cez týždeň stačilo 30 minút pred 22-hou. A zabralo to - repráky totiž som mal namierené na ich spálňu.
    ďalej sa už nerozmnožujú???? to bolo cieľom Tvojho útoku?????

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    ďalej sa už nerozmnožujú???? to bolo cieľom Tvojho útoku?????
    BINGO! Už nie . Potomok uletel, je tam ticho ako v hrobe.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Lenka777 Pozri príspevok
    ahojte poradaci, susedia mi trieskaju 11 mesiacov nad hlavou, nespim vobec, robia to aj cez den...ked zavolam hliadku tak mi pred policiou povie ze som psychicky narusena ona netrieska...je to aj na obvodnom urade tam to nechcu riesiť už 5 tyzdnov..takto zit neviem, nemá mi kto pomoct...

    prosim poradte
    ...hm...to sú ale teda ...........aj cez deň



    ...šak by aj v noci mohli .......či ????

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    zazvon im pri dverach s modrymi sluchatkami na usiach a puškou s hračkarstva v rukach ... zaberie to

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.