Zavrieť

Porady

Ake bezdrotové handsfree s dobrou odolnostou voci ruseniu...

Mal som nokia bluetooth headset bh 109. Ako prve odisiel plastovy uchyt poza ucho. Potom baterka tesne po dvoch rokoch.
Teraz som kupil Plantronics m55, v porovnani s bh109, omnoho kratsi dosah - musim mat v ruke ked som vonku aby bol hovor cisty. Zle pocutie v rusnom prostredi. Caste samovolne stlacanie a vytacanie vo vacku.
Lepsie oproti bh109: hlasove oznamenie ako dlho vydrzi baterka, tlacidlo zapinania - mechanicke - okamzite zapnutie a sparovanie(na nokii to trvalo nieco vyse minuty po sparovani kym sa dal zacat hovor).

Lenze ani s jednym nie som spokojny. Pripajam to k nokia n900, este som rozmyslal ze by to mohlo byt telefonom a starsim bluetooth protocolom, ale to sa mi nezda hlavne zvukom a odolnostou voci ruseniu pri m55.

Viete poradit nieco co funguje bez problemov, da sa bez problemov telefonovat aj v hlucnejsom prostredi(vlak, auta...), ma lepsi dosah - mozem mat telefon vo vacku od nohavic.
Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Everibodi je offline (nepripojený) Everibodi

    Everibodi
    Nazdar,kup si hansfree samsung HM1700.Osobne ho pouzivam a je fak super.Ma dobry dosah,hned po zapnuti sa pripaja k sparovanemu fonu a ma dobry dosah.Zatial najlepsie handsfree,co som mal.

    Ake bezdrotové handsfree s dobrou odolnostou voci ruseniu...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.