Zavrieť

Porady

WESTERN DIGITAL 2.5" My Passport Essential 500GB Černý

Potrebujem pomoct velice moc , ked chcem hdd odpojit od pc tak mi vypise ze Zariadenie WD My Passport 0730 USB device teraz nemozno zastavit. Pokuste sa ho zastavit neskôr. :/
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Reštartuj PC a skús to ešte raz .Ak je napájaný iba z USB ,tak vypni PC a potom odpoj.
    To som uz skusal mam Notebook , a skusal som aj na pc a skusal som aj new klienta stale je to tak , :/

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    To znamená že momentálne niekto a ničo na tom disku robí... to znamená keď používaš náhodou total commander nestačí program vypnúť ale najprv sa prepnúť na niektorý lokálny disk a potom vynúť program,, pípadne ti to vypisuje preto lebo ho akurát kontroluje antivírusový program.. alebo vo virtualnej mechanike je vložený obraz priamo z toho hdd.. Inak windows 7 stále nevie bezpečne odpojiť usb zariadenia..

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    tak pre srandu skús najprv vypnúť antivírus a potom odpoj hdd...

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Skúšal si tento počítač -kliknúť na ikonu disku pravým tlačidlom a dať vysunúť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.