Zavrieť

Porady

Mozem mat TPP a zaroven aj pracovat na dohodu?

Dobry den,
Mam TPP. Kedze pracujem dlhy kratky tyzden ostava mi kopu volna a hladala som si popri tom este pracu. Nasla som si dalsiu pracu ale zacalo sa riesit ze pracujem na TPP tak nemozem pracovat na dohodu alebo mozem odrobit len velmi malo hodin. Je to mozne aby som pracovala na TPP a zaroven na dohodu s tym ze si odrobim aj viac hodin? Resp. kolko hodin mozem odrobit najviac na dohodu ked uz mam aj TPP. Zda sa mi to postavene na hlavu lebo chcem robit a dobre si zarobit a nemozem. Dakujem za kazdu radu.
avalik Prečo dupluješ otazky? http://www.porada.sk/t257870-mozem-m...aj-dohodu.html
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    môžeš mať toľko PP - koľko fyzicky a časovo zvládneš Ale treba pozrieť aj do pracovnej zmluvy - tam môžu byť obmedzenia (napr aby si nevynášala info ku konkurencii .. a pod)
    samozrejme, zamestnávateľovi sa nemusí páčiť, že chodíš do roboty unavená, nevyspatá ... ak by si si neplnila povinnosti - tak potom môže riešiť

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Eva3110 (A neviete nahodou ci mozem odrobit rocne 350 hodin aj napriek tomu ze mam uz TPP? To ze mam TPP v jednej firme nijak nezasahuje do hodin ktore odrobim na dohodu v druhej firme? lebo uctovnicka riesila ze zo zakona mam pravo aj na oddych v podstate ako keby nemozem teraz mat popri TPP inu pracu.

    Môžeš odpracovať 350 hodín na dohodu, dokonca môžeš mať aj iný PP v druhej firme.
    ZP nepozná pojem TPP, je len PP na PZ, alebo sú potom práce vykonávané mimo PP-dohody.

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    350 hodín ročne u jedného zamestnívateľa na dohodu
    Eva3110 A neviete nahodou ci mozem odrobit rocne 350 hodin aj napriek tomu ze mam uz TPP? To ze mam TPP v jednej firme nijak nezasahuje do hodin ktore odrobim na dohodu v druhej firme? lebo uctovnicka riesila ze zo zakona mam pravo aj na oddych v podstate ako keby nemozem teraz mat popri TPP inu pracu.
    Mária27 Môžeš

    Mozem mat TPP a zaroven aj pracovat na dohodu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.