Zavrieť

Porady

Slovensko vs. Maďarsko

Anketa: Pridať do etikety Porady aj odsek o apolitickosti Porady?

Počet hlasujúcich
14. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Áno

    12 85.71%
  • Nie

    2 14.29%
ak sa niekomu zda tato tema kontroverzna, tak nech ju necita. diky.
co myslite, v com je pricina, ze slovensky a madarsky narod sa takpovediac, neznasaju? nehovorim, ze kazdy s kazdym, ale je to po Srbsku asi druhy najvacsi konflikt v Europe, aj ked, dufajme, na zaciatku a dalej to nepojde.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

,.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ďalšia bomba, k čomu je to dobré?
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
Ja osobne nemám nič proti Maďarom a každý kto hovorí alebo koná inak, je asi na hlavu. Môj manžel obchoduje s tromi spoločnosťami priamo z Budapešti a vzťahy sú vynikajúce a pritom nevie po maďarsky ani jedno slovo.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Zrušiť tému, táto stránka je APOLITICKÁÁÁ
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Manual Pozri príspevok
Zrušiť tému, táto stránka je APOLITICKÁÁÁ
... a poprosil by som túto zásadu (apolotickosti) doplniť i do etikety Porady!
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Stefan2005 Pozri príspevok
... a poprosil by som túto zásadu (apolotickosti) doplniť i do etikety Porady!
súhlasím ale pošli žiadosť Richardovi, alebo p. Mihálovi
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

pridal som anketu, viď hore.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
slabikar Pozri príspevok
pridal som anketu, viď hore.
Apolitickosť bola doteraz nepísaným pravidlom na Porade... Jej doplnenie do etikety je žiaduce preto, aby sa nastolovateľom ďalších kontroverzných tém dalo jednoducho poukázať na porušovanie daného bodu. Porada nepotrebuje v súčasnej dobe ďalšie živenie "vášnivých tém", a vôbec už to nepotrebujú účtovníci a daniari - pre nich je rozhodujúce bližiaci sa koniec roka a úlohy spojené so závierkou a úspešným zvládnutím prechodu na euro. Toľko môj názor k tomuto. Uff...
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Zijem teraz na zmiesanom uzemi a ostro protestujem, ze by sa madarsky a slovensky narod neznasali, to vobec nie je pravda. Obycajni ludia spolu nazivaju uplne v pohode, pokial sa do toho nestrcia politici, pripadne ludia, ktori maju potesenie z rozbrojov. Na druhej strane somar je somar a to je jedno akej narodnosti je. Neviem, ci uvedenie tejto temy po predchadzajucich rozbrojoch je vhodne a na tuto stranku ani nepatri. Povazujem to za zbytocnu provokaciu.
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

Stefan2005 Pozri príspevok
Apolitickosť bola doteraz nepísaným pravidlom na Porade... Jej doplnenie do etikety je žiaduce preto, aby sa nastolovateľom ďalších kontroverzných tém dalo jednoducho poukázať na porušovanie daného bodu. Porada nepotrebuje v súčasnej dobe ďalšie živenie "vášnivých tém", a vôbec už to nepotrebujú účtovníci a daniari - pre nich je rozhodujúce bližiaci sa koniec roka a úlohy spojené so závierkou a úspešným zvládnutím prechodu na euro. Toľko môj názor k tomuto. Uff...
hned v prvej vete som napisal: "ak sa niekomu zda tato tema kontroverzna, tak nech ju necita. diky."
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

slabikar Pozri príspevok
hned v prvej vete som napisal: "ak sa niekomu zda tato tema kontroverzna, tak nech ju necita. diky."
Šlabikár, nauč sa lepšie pospájať písmenká do slov. Ako zistím, aká je to téma, keď ju neprečítam? Hrali sme futbal? Hokej? Chceš nebodaj vysvetliť maďarské daňové zákony ?????? Fungovanie dcérskych spoločností ????

Mňa život naučil, že ľudia sú len normálni a hlúpi. Bez rozdielu pohlavia, vierovyznania, národnosti, farby pleti.
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

Dav Pozri príspevok
Šlabikár, nauč sa lepšie pospájať písmenká do slov. Ako zistím, aká je to téma, keď ju neprečítam? Hrali sme futbal? Hokej? Chceš nebodaj vysvetliť maďarské daňové zákony ?????? Fungovanie dcérskych spoločností ????

Mňa život naučil, že ľudia sú len normálni a hlúpi. Bez rozdielu pohlavia, vierovyznania, národnosti, farby pleti.
preco vobec citas temu, ked sa ti zda kontroverzna??
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

slabikar Pozri príspevok
preco vobec citas temu, ked sa ti zda kontroverzna??
Ako zistím čo to je, keď to neprečítam? Ja som si totiž myslela, že pôjde o nejaký zaujímavý príspevok o účtovaní dcérskych spoločností.

Ospravedlňujem sa , že som si s Tvojim menom spájala odbornú tému.
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

Dav Pozri príspevok
Ako zistím čo to je, keď to neprečítam? Ja som si totiž myslela, že pôjde o nejaký zaujímavý príspevok o účtovaní dcérskych spoločností.

Ospravedlňujem sa , že som si s Tvojim menom spájala odbornú tému.
1. invektivy z tvojej strany, jasne svedcia o tvojej "inteligencii".
2. ak sa ti tema nepaci, tak na nu neraguj. logicke nie? tak to robi bezny normalne zmyslajuci clovek.
3. tema nie je medzi odbornymi temami, ale ty si si to akosi nechcela vsimnut
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

Dav Pozri príspevok
Invektíva bude toto : Ty si nechceš všimnúť, na akom fóre si. Keď si je už zaradil do témy Kultúra, správaj sa kultúrne aj ty.
s nekulturou si tu zacal TY! provokater
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
slabikar Pozri príspevok
1. invektivy z tvojej strany, jasne svedcia o tvojej "inteligencii".
2. ak sa ti tema nepaci, tak na nu neraguj. logicke nie? tak to robi bezny normalne zmyslajuci clovek.
3. tema nie je medzi odbornymi temami, ale ty si si to akosi nechcela vsimnut

Musím reagovať:

Ad 1. O tvojej inteligencii zase hovorí samotná téma
Ad 2. Z názvu sa nedá posúdiť o akú tému ide
Ad 3. Ak otváraš tému zo zoznamu 15 najnovších, tam nevidíš kde je zaradená téma.

Len doplním, že tiež som otváral túto tému v nádeji, že sa dočítam niečo ohľadne rozdielnosti medzi SR a HU, resp. odborné veci. Ale hľa čo čítam......
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 02.11.08 at 15:48
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
hmm, ej, ej, neviete mi povedať milí Poraďáci, že prečo mám taký pocit, že ten nick / slabikar / je ten náš starý známy neznámy
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

slabikar Pozri príspevok
ak sa niekomu zda tato tema kontroverzna, tak nech ju necita. diky.
co myslite, v com je pricina, ze slovensky a madarsky narod sa takpovediac, neznasaju? nehovorim, ze kazdy s kazdym, ale je to po Srbsku asi druhy najvacsi konflikt v Europe, aj ked, dufajme, na zaciatku a dalej to nepojde.
No hádam by si sa mohol najskôr zamyslieť nad tým, akú tému zakvačíš na Poradu. Táto téma nie je problematická v tom, že je kontroverzná, ale je vadná preto, že je politická a už v jej zadaní možno tušiť šírenie národnostnej neznášanlivosti. Prihováram za jej zmazanie, práve z tých dvoch dôvodov. A prosím Ťa , odkiaľ berieš to paušálne .... „neznášajú“...? A už vôbec nerozumiem tomu „ ... druhý najväčší konflikt v Európe“....!!!! A prečo chceš vedieť, čo si kto na Porade myslí ?
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Ja sem kopírujem príspevok p. Mihála z inej témy a dúfam, že skončíme pri ňom

"Bez ďalších komentárov sa pridávam k tým, čo v takejto ankete hlasovať nebudú."/ dodavam, že ani reagovať už nebudem /
Naposledy upravil Halli : 02.11.08 at 17:07
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

jA si celkom DOBRE neviem predstavit, ak by mal kazdy striktne dodrziavat apolitickost Porady, ako by sme (ste) potom mohli diskutovat napriklad o roznych novelach Zakonnika prace alebo o II. pilieri.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať