Zavrieť

Porady

Sony Xperia U

Zdravím vás, mám novú Xperiu U a chcem sa spýtať na pár vecí: nemôžem nájsť počítadlo prevolaných minút, budík nezvoní pri vypnutom telefone a rád by som si nainštaloval slovník-AJ-SJ-NJ, odkiaľ by som ho bezpečne stiahol...vie mi niekto poradiť? Ďakujem za ochotu a čas...Ľuboš
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ja mám T, počítadlo som si stiahla z Tcomu, a tie slovníky si nájdi a stiahni z marketu, budíky tuším zvonia iba ked sú zapnuté fóny....ja sa pre istotu budím nokiou

    Taserda je offline (nepripojený) Taserda

    Taserda
    Na noc si zapni režim lietadlo, bude vypnutý ale nie celkom, ráno zapni. Na počítadlo hovorov použij Call meter.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    cipo13 Pozri príspevok
    Zdravím vás, mám novú Xperiu U a chcem sa spýtať na pár vecí: nemôžem nájsť počítadlo prevolaných minút, budík nezvoní pri vypnutom telefone a rád by som si nainštaloval slovník-AJ-SJ-NJ, odkiaľ by som ho bezpečne stiahol...vie mi niekto poradiť? Ďakujem za ochotu a čas...Ľuboš
    si mal nokiu predtým?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.