Zavrieť

Porady

neviete niekto prosim vas ako sa napojit na net cez telefon sony xperia x8 k pocitaci

mam tel. sony xperia x8 a aj internet si platim na tel. ak pripojim tel cez usb kabel k PC tak mi neda ziadnu ponuku na pripojit sa internet, ako mi to davalo na nokia expres music. Ak sa chcem napojit na net v telefone tak ide ale na PC mi to nejde
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    sojka5 Pozri príspevok
    mam tel. sony xperia x8 a aj internet si platim na tel. ak pripojim tel cez usb kabel k PC tak mi neda ziadnu ponuku na pripojit sa internet, ako mi to davalo na nokia expres music. Ak sa chcem napojit na net v telefone tak ide ale na PC mi to nejde

    1. Prevezmi si inštalačný balík do dočasného priečinka na PC.
    2. Spusti prevzatý súbor a riaď sa zobrazovanými pokynmi.


    http://www.sonyericsson.com/cws/supp...ni?cc=sk&lc=sk

    Pripojenie k PC Companion káblom USB:

    1. Pripoj kábel USB k počítaču a potom k mobilu.
    2. V mobile: Dotkni sa Pripojiť telefón.
    3. Počkaj, kým sa mobil pripojí a automaticky otvorí PC Companion.

    Poznámka: Ak PC Companion nenájde mobil do 30 sekúnd, skontroluj, či beží PC Companion, odpoj mobil a zopakuj kroky 1 až 3.
    Pripojenie k PC Companion technológiou Bluetooth™:

    1. Na počítači: Otvor aplikáciu PC Companion.
    2. Klikni na Ako sa pripojiť.
    3. Označ Bluetooth, klikni na Ďalší a ďalej sa riaď pokynmi.

    matkok je offline (nepripojený) matkok

    matkok
    Kde môže byť chyba, keď v PC Companion dám pripojiť a vypíše hlášku, že je nedostupný signál a podobne. Nič, čo by nasvedčovalo chybe spojenia s mobilom. Čo to môže byť? Ďakujem(mám SE Vivaz)

    kvetinka2 je offline (nepripojený) kvetinka2

    kvetinka2
    Kúpila som si SE xperia x8 a chcela by som tam dostať navigáciu GPS alebo mapu, nerozumiem tomu. Ako to tam dostať? Prosím postup dakujem

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    kvetinka,

    instalovat nepotrebujes nic, vsetko uz mas nainstalovane v telefone.

    1. Chod do Settings -> Location & Security a tam zaskrtni moznost vyuzivat GPS

    2. Medzi aplikaciami najdes aplikaciu Google Maps, ktoru ked spustis, tak budes mat pristup k mapam a takisto GPS najde tvoju aktualnu polohu. Mala by si mat viditelnost na oblohu, aby sa GPS dokazalo pripojit na satelit.

    V googlemaps si mozes potom nastavit trasu, odkial kam chces ist a podobne.

    Jedno upozornenie, nezabudni na to, ze na vyuzivanie oboch potrebujes mat pristup na internet a predplatene data. Ale kedze si si kupila smartphone, tak predpokladam, ze o tom vies.

    Snad som pomohol.

    kvetinka2 je offline (nepripojený) kvetinka2

    kvetinka2
    dakujem, nemáme predplatené dáta ale vyskúšame to poobede niekde kde bude wifi a uvidíme.

    neviete niekto prosim vas ako sa napojit na net cez telefon sony xperia x8 k pocitaci

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.