Zavrieť

Porady

prezeranie videa z anglickej stránky

Ahojte,
prosím o radu pri prezeraní videa z anglickej stránky. Vyhadzuje mi tam že video nie je možné pozerať v tejto krajine alebo lokalite. Dá sa s tým niečo robiť?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    musis system oje**t a tvarit sa, ze si v anglicku, cize potrebujes IP adresu patriacu providerovy z anglicka. Mozes ist cez proxy, ale cez proxy to bude velmi pomale, alebo poziadaj kamarata v eng. nech si vytvori proxy a mozes ist cez neho a pokial ma rychly net, tak ti to pojde OK
    Vyriešiť sa to dá, ale treba mať šťastie. Riešením je použitie proxy serveru v prehliadači, proxy musí byť umiestnená najlepšie v krajine, kde Vám blokujú video. (v tomto prípade anglicko) Na google.com si skúste pohľadať free proxy server, free proxy list apod., tam sa dá nájsť takýto proxy server, šťastie spočíva v tom, či funguje, treba ich skúsiť niekoľko, kým prídete na taký, ktorý je aktuálne (ešte) v prevádzke.

    mackakoll je offline (nepripojený) mackakoll

    mackakoll
    keď sa pripojím cez iný proxy server nebudem mať potom problémy s prezeraním iných stránok?Budem potom opäť musieť zmeniť proxy? Som amatér a toto mi teda moc nehovorí...
    Proxy by som použil iba na predmetné video a potom to zase zrušil, zbytočne by to spomaľovalo...

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    inak proxy su strasne pomale, takze to bude moc dlho trvat kym si to video budes mohol pozriet

    prezeranie videa z anglickej stránky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.