Zavrieť

Porady

Smerovky v scenicu mi vyskakujú ešte pred odbočovaním ako to opraviť? Čo s tým?

Chcem vedieť akú súčiastku bude potrebné kúpiť a vymeniť
5 komentárov     zbaliť
ivka70 A kam vyskakuju ?
To akoze na rovnej ceste zacne blikat smerovka, lebo auto predpoklada, ze odbocis? Ci co je spustacom vyskakovania?
GUGA Moja, tá otázka nebola zrejme na teba :-D nie si náhodou blondína?
ivka70 Zlata blondina, to bol pokus naznacit ti, ze by si nad zadanim otazky mala pouvazovat, aby davala zmysel .
buchač Páčka je pevná alebo sa kýve - je nejak uvoľnená ?
GUGA Páčka je zatiaľ pevná.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    GUGA Ďakujem pekne. Len som myslela ,že sa to bude dať nejako reparovať, ale vďaka aj za to.
    buchač Nie jedna vec sa dá reparovať.
    Neodpovedala si síce (viď vyššie) na moju otázku...ale nevadí.

    Možno Ti nevadí vyhodiť zbytočne 60€...ale šak nie moje peniaze a ani nie môj Scénic.
    ------------------------

    By som bol zvedavý, čo v prípade, ak Ti odíde riadiaca jednotka. Tá začína pri cifre cca 1500€...
    GUGA Scenic máme už dosť dlho ,a aj s týmto sme si už prešli takže akú takú mám predstavu o cenách.Práve o reparovanie mi šlo :-)
    GUGA Scénic mám už dosť dlho takže mám akú takú predstavu o cenách. Prešla som už aj týmto problémom ,išlo mi práve o tú reparáciu.
    buchač Ak máš dobrého servismana, tak nie je o čom.
    Ušetrí ťažké love oproti značkovým fušerom.
    GUGA Takže to ide opraviť, ďakujem aj to mi pomôže,
    buchač Hm...

    Takže ešte raz.
    Servisman zistí chybu.
    Buď LEN opraví, ALEBO vymení kus za kus.

    Jednoznačne to vyjde lacnejšie...aj robota, aj súčiastka. Veď súčiastku môžeš kúpiť aj Ty, ak bude potrebné. Servis by cenu navýšil o maržu a DPH...čiže v konečnom dôsledku by bola výsledná cifra kľudne 100€.

    Proste mám to overené...
    Môj servisman kupuje súčiastky so zľavou, cena za robotu je primeraná.

    Ako som spomenul tú riadiacu jednotku, tak mi chlap opravou ušetril minimálne 1.000€...

    ...atď...
      zbaliť

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    Ved to je v poriadku. Znamenie o zmene smeru sa dava este pred zacatim odbacania. ..podla mna mas inteligentne auto - ini za to platia tazke prachy.

    a co s tym ? co takto servis alebo autoelektrikar ?
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    GUGA Trošku ste to nepochopili, ja tú smerovku dáma keď začnem odbočovať tak mi páčka vyskočí a smerovka sa vypne
    ivka70 My sme to pochopili presne tak ako si to napisala.
    GUGA :-)
    lujza.j Gugel nemas..aby si si...nasla prislusnu suciastku....blondina si asi ty
    GUGA Ty asi rada komentuješ čo nemusíš, asi nemáš čo robiť, však. Mala by i si nájsť inú rubriku pre slovenské jazyčnice, alebo radšej stačí aj lavička pred domom a podobná kámoška :-D
      zbaliť

    Smerovky v scenicu mi vyskakujú ešte pred odbočovaním ako to opraviť? Čo s tým?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.