Zavrieť

Porady

Odvody a ospravedlnená absencia

Ako postupovať, ak zamestnancovi bude udelená ospravedlnenú absenciu bez náhrady mzdy, ale odvody hradí zamestnavateľ.Ako to spraviť, aby nedošlo k odhláseniu na SP a ZP. Ďakujem pekne
10 komentárov     zbaliť
veronikasad prepáč, taká možnosť nie je. Aj keby ste mu dali neplatené volno (bez krátenia dovolenky) v SP musíte nahlásiť prerušenie a v ZP sa zamestnanec na tento deň musí prihlásiť ako samoplatitel.
Bema1 ďakujem za rýchlu reakciu, ale dá sa to nejakým neznámym spôsobom, v predchádzajúcej práci som sa stým stretla, nedostal mzdu ale nebol odhlásený zo SP....ale ďakujjem;-)
veronikasad Jedine dohodnúť sa so zamestnávatelom, že mu riadne vyplatí mzdu a zamestnanec mu ju po výplate keš vráti, vrátane odvodov
veronikasad O ktorý mesiac sa jedná ? Prečo to radšej neriešite čerpaním dovolenky., ak ešte má zostatok
Bema1 všeobecne sa pýtam,,, zamestnanec nema dovolenku a ani nadčas.
veronikasad Nepoznám legálny spôsob ako sa to dá poriešiť inak.
avalik o kolko dni takejto absencie ide?
Bema1 málo, 1-3 dni.
veronikasad Však vyklop konečne o čo ide, nech to z teba neťaháme ako z chlpatej deky.
Bema1 ??prosím? ako som písala vyššie pýtam sa všeobecne, čo robiť ak by nastal ten a ten prípad....o nič nejde, len o radu. nechcela by som totižto zamestnancovi s min.mzdou ešte dať preplatiť odvody, toť vše.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    § 141 ZP
    Dôležité osobné prekážky v práci

    ...

    (3) Zamestnávateľ môže poskytnúť zamestnancovi
    a) ďalšie pracovné voľno z dôvodov podľa odseku 2 s náhradou mzdy alebo bez náhrady mzdy,
    b) pracovné voľno z iných dôvodov ako podľa odseku 2 s náhradou mzdy alebo bez náhrady mzdy,
    c) pracovné voľno na žiadosť zamestnanca s náhradou mzdy alebo bez náhrady mzdy,
    d) pracovné voľno s náhradou mzdy, ktoré si zamestnanec odpracuje.
    .....
    v tomto prípade by som ale slovo absencia v názve témy nahradila termínom ospravedlnená neprítomnosť v práci

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ked su to jeden az tri dni tak hadam by sa dalo dohodnut aj na nadpracovani si zameskanych hodin v buducnosti a tieto dni "absencie" povazovat za nahradne volno
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad Ak neide o december, ale o budúce obdobie "ak by nastal tento prípad", tak zamestnanec už bude mať nárok na novú dovolenku, ktorú mu zamestnáívatel môže poskytnúť aj pred odpracovaním 60 dní - a nie je čo riešiť. Mne ale z tých predchádzajúcich reakcii vychádza, že tu ide o nejakú špekuláciu ...
    Bema1 avalik- je to možné, veď flexi bolo zrušenie a neprichádza do úvahy ani konto prac. času
    veronikasad To čo píše avalik máš definované v § 141 odst. 3 písm. c) ZP, ktorý som ti priložila ...
    avalik Bema ved napis o aku pracu ide ... naco ti je konto pracovneho casu? ak je to vynimocny jav tak ked zajtra potrebujem volno a dohodnem sa so sefom ze si ho nadpracujem po hodine v dalsich dnoch, tak kde je problem? do vykazov mi to pojde ako jeden den nahradneho volna a 8 dni nadcas po hodine - vybavene
    avalik veronikasad pism. d)
    veronikasad opravilo som, ďakujem (nedalo sa mi nechať pôvodný úda a pridať novýj)
      zbaliť

    Odvody a ospravedlnená absencia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.