Zavrieť

Porady

Cesťák-vysvetlenie

Prosím ,môže mi niekto vysvetliť čo je cesťák,čo sa tam vedie atď...
Díky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Vinja
    Prosím ,môže mi niekto vysvetliť čo je cesťák,čo sa tam vedie atď...
    Díky
    "cesťák" je vyúčtovanie cestovných nákladov služobnej cesty tuzemskej alebo zahraničnej. Týka sa napr. zamestnanca, podnikateľa, konateľa, spoločníka a pod.

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    stručne - dávaš zamestnancovi písomný príkaz vykonať služobnú cestu a on na ňom vyúčtuje náklady s ňou spojené, pýtaj sa ak moja odpoveď nestačí

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Vinja
    Prosím ,môže mi niekto vysvetliť čo je cesťák,čo sa tam vedie atď...
    Díky

    Študuj zlatko.
    http://www.porada.sk/t18030-zakon-o-...nahradach.html

    Vinja je offline (nepripojený) Vinja

    Vinja
    Snažím sa študovať všetko čo sa dá, ale potom mi neostane čas na robotu.Tak načo potom podnikať? Som živnostník, nie účtovník chcela som to iba vedieť.Je to zlé?

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Vinja
    Snažím sa študovať všetko čo sa dá, ale potom mi neostane čas na robotu.Tak načo potom podnikať? Som živnostník, nie účtovník chcela som to iba vedieť.Je to zlé?
    Nie je to zlé, priam potrebné ale nie si sama čo je tak s časom...

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    Vinja
    Snažím sa študovať všetko čo sa dá, ale potom mi neostane čas na robotu.Tak načo potom podnikať? Som živnostník, nie účtovník chcela som to iba vedieť.Je to zlé?
    V dobrom Ti poradíme aj cez Poradu. Ale ak máš problém s pojmom "cesťák", tak aspoň v začiatkoch požiadaj o spoluprácu účtovníka. Aby si pri podnikaní viac nestratila ako je potrebné. Čas sú peniaze. A účtovníctvo žiadna hračka.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Vinja
    Snažím sa študovať všetko čo sa dá, ale potom mi neostane čas na robotu.Tak načo potom podnikať? Som živnostník, nie účtovník chcela som to iba vedieť.Je to zlé?
    Vinja ,možno to vyznelo trochu hlúpo,ale ja som Ti tam prilepila link,ktorý Ti mnohé ozrejmí. Takže ja nevidím dôvod na urážanie sa. Ja som Ti iba poskytla materiál kde to je napísané odborne a podrobne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.