Zavrieť

Porady

Zdedenie co so strojom

Po nebohom dedkovi nam zostal minibager v dobrom stave, mozem s nim nalozit ako chcem. Chcel by som ho prenajimat,nasiel som orientacne ceny napr. 25e/hod. Zameral by som sa skor na dediny ,kde by ho bolo treba. Dal by som do toho vsetko. web,reklama a pod. mizno neskor kupil dalsi. Aky mate na to nazor. oplati sa to? dakujem
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mrenek
Chcel by som ho prenajimat,
...
...oplati sa to? dakujem
Ja osobne by som neprenajímal , ak ideme to presného významu slova .
Akonáhle by si sadol za riadidlá vždy iný jedinec , tak potom by to aj tak vyzeralo .
Ako by si riešil prípadné opravy a ostatné problémy ???

Skôr by som poskytol full služby ...
Prídeš , urobíš , skasíruješ , odídeš .
1 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
25,00/hod je bežná cena s prácou strojníka, niekedy plus doprava stroja ak je to väčšia vzdialenosť.
1 0
Mrenek Mrenek

Mrenek je offline (nepripojený) Mrenek

diki za odpoved. a podstatnejsia otazka. je po takomto minu bagri dopyt? ja si myslim ze aj hej,stale sa nieco robi. reklamu by som riesil,web stranka (kamarat mi ju urobi za 80e so vsetkym),facebook a taktiez ked bude nuda s chlapcami tak vytlacim male letaciky a budeme chodit po okolitych dedinach po schrankach po nociach.mam 21 r. .. co ty na to?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mrenek
diki za odpoved. a podstatnejsia otazka. je po takomto minu bagri dopyt? ja si myslim ze aj hej,stale sa nieco robi. reklamu by som riesil,web stranka (kamarat mi ju urobi za 80e so vsetkym),facebook a taktiez ked bude nuda s chlapcami tak vytlacim male letaciky a budeme chodit po okolitych dedinach po schrankach po nociach.mam 21 r. .. co ty na to?
Keby si bol poblíž mojej chalupy , aj by si mal zákazku ...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Neviem, za akeho si okresu. My sme potrebovali minibagrik v lete.
Ale majitel nepoziciaval, robil sam, sam si ho aj doviezol. Cena za hodinu bola 12 €. Ceny u ostatnych boli tiez cca 12-15 €.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Tak rozmýšľam, prečo tak zdôrazňuješ to zdedenie. Mysíš, že tým niekoho ohúriš
Naposledy upravil marjankaj : 15.11.13 at 18:13
0 0
Mrenek Mrenek

Mrenek je offline (nepripojený) Mrenek

http://www.kubota-bagre.sk/prenajom-bagrov.php
tato firma ma dost brutalne velke ceny oproti 12-15 e .. a ako sa riesila doprava, nalozilo sa to na nejake nakladne auto s nejakym inym strojom ci ako. dakujem
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mrenek
http://www.kubota-bagre.sk/prenajom-bagrov.php
tato firma ma dost brutalne velke ceny oproti 12-15 e .. a ako sa riesila doprava, nalozilo sa to na nejake nakladne auto s nejakym inym strojom ci ako. dakujem
No vidíš ??????

Chceš podnikať a nevieš základné ???
Ceny za prenájom ( prácu ) neriešim .
Mne ide o to , že záleží predsa od veľkosti daného stroja .
Spomenul si Kubotu ? Nuž poďme konkrétne k nej ...
Stačí si pozrieť na nejakú stránku a budeš v obraze .
https://www.google.sk/search?client=...hannel=suggest
Sú totiž rôznych veľkostí a tým pádom aj hmotností .
Jeden položíš na väčší príves

a druhý odvezie iba ten nákladiak .

Naloženie a vyloženie stroja je v tom prístupe cez rampu .
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mrenek
http://www.kubota-bagre.sk/prenajom-bagrov.php
tato firma ma dost brutalne velke ceny oproti 12-15 e .. a ako sa riesila doprava, nalozilo sa to na nejake nakladne auto s nejakym inym strojom ci ako. dakujem
Ceny urcite zavisia aj od toho, kde byvas. Takze si zisti skor ceny na okoli,"neskoc" hned na najvyssie ceny, co najdes na nete.
A ten, kto hlada nejaku sluzbu, tak obvolava viacero firiem a zistuje ceny,takze aj na to nezbudni...

Majitel si doviezol bagrik na voziku za autom. /ako na poslednom obrazku od Buchaca/
0 0
Mrenek Mrenek

Mrenek je offline (nepripojený) Mrenek

to je jasnee. cenu dam o nieco nizsiu ako najdem najmensiu cenu. Takze tak. Asi sa do toho pustim. Takze na ten prvy staci iba privesny vozik. to je super. dakujem vsetkym zucastnenym. a rozmyslam ci to dam na zivnost alebo nie
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať